Ne yapmalıyım yardım lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Yardımaihtiyacımvar tarafından 22 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Yardımaihtiyacımvar

Yardımaihtiyacımvar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese iyi geceler forumda yeni olan genç bir kardeşinizim yaşım 16 fitnessa da yeni başlıyorum yardımınız lazım
    Şimdi abilerim 182 boyunda 70 kiloyum fazla kilolu olduğum için yeni 25 kilo verdim ve şimdi kasla kilo almak istiyorum yarın başlıycam fitnessa ama bir süredir zararlı beslendiğim için( şuan sağlıklı beslenmeye çalışıyorum) 70 kg a rağmen vücudum yağlı ve hafif göbek var dar tişört giydim mi belli oluyor ben artık sıkıldım kilo vermek istemiyorum hatta 6-7 kilo almak istiyorum kas olarak peki kilo alırsam göbeğim artar mı ve ne yapmalıyım fit olmak için yağı anca kilo vererek mi atarım kaslı ve göbekli olmak istemiyorum fit olmak istiyorum lütfen yardım edin

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Sabit başlıklara göz atın sorunuzun cevabı daha önce verildi . Kas kütlesi kazanmak zahmetli ve sabır gerektiren bir iştir . Kilo almaya yönelik beslenme listesi eşliğinde ağırlık çalışması yapmanız gerekiyor bununla alakalı tüm sistemler / diyet listeleri forumda mevcut yapmanız gereken forumda gezinmek ve aramak .

Sayfayı Paylaş