MyProtein Impact Whey Protein Mocha İncelemem (En saf whey)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve legolas246 tarafından 2 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Kesinlikle Hardline . Hardline whey 3matrix su an o paraya alabileceğiniz en iyi toz . İnceleme konusunda detaylarını yazdım. Hardline whey 3matrix inceleme konuma bakabilirsiniz.
    Konu: https://www.bodyforumtr.com/threads/hardline-whey-3matrix-Çilekli-İncelemem.144839/

--- Mesaj birleştirildi, 4 Nisan 2019 ---
    Hardline muamma değil. Gayet güvenilir bir firmadır. Hatta inceleme konusunda yazdım, benim için bu sektordeki en güvenilir firmalardan biridir. Eğer elinizde menfi bir labaratuvar sonucu vs. Varsa paylaşın biz de bilelim . Ama böyle bir sonuç olmadıkça Hardlinenin içeriği tartışmalı veya muamma gibi şeyler yazmak tamamen havada kalan, firmayı karalamaktan öteye gitmeyen ifadeler.

Son düzenleme: 4 Nisan 2019
    mrthr35 bunu beğendi.
  2. Fırında_Sütlaç

Fırında_Sütlaç Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    MyProtein Impact Whey Protein Tozu 2500gr ürününü internette kolaylıkla 220tl gibi bir rakam ile satın alabiliyoruz. Servis başı fiyatı supplementler.com whey protein tozundan bile daha ucuza denk geliyor...

İngilterede 5 sene yaşamış biri olarak söylüyorum ve hala bağlantılarım seyehatlerim devam ediyor MyProtein çok kaliteli bir marka ve İngilterede spor yapan veya yapmayan neredeyse beslenmesine dikkat eden herkes myprotein firmasının ürünlerini bir şekilde kullanıyorlar. protein tozları olsun fıstık ezmesi olsun kahvaltılık ürünleri olsun. Bu bağlamda tabii ki MyProtein Impact Whey Protein Tozu 2500gr ürününü tercih etmek zorunda kalıyoruz, ithal olmasına rağmen daha ucuz ve kalitesi kanıtlanmış tartışılmaz durumda, bir çok aroması var ürün yelpazesi geniş, büyük bir firma vs.vs.... gerçekten düşündürücü bir sonuç.
    isteklerinizi belirtin demişsiniz nacizane birkaç tane aklıma geliyor
    1-) MyProtein ürünlerini sizin markanızın kalitesi altında daha ucuza almak istiyorum.
    2-) Supplementler.com whey protein tozunun 5kg hatta 7kg olan versiyonlarını çıkartırsanız servis başı fiyatı düşeceğinden ürünün tercih edilme olasılığının artacağını düşünüyorum.
    3-) Yine kendi markanızın izole ve casein protein tozlarını üretmenizi bekliyorum.

legolas246 ve mrthr35 bunu beğendi.
  3. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    Avmde suplement satan adam kgtyi sorduğumda içeriği %50 si şişirme yazanların %50 si anca var testlerde çıktı dedi, kgtye bunu yapan wheye ne yapar kim bilir , 240 250 TL’ye az gözle bakmayın , bu kafayla siz Zaten o paraya onu alırsınız ben hardline aldığınız 250 tlye multipower alırım ki 2 kutu 500 TL’ye aldım koduda sorgulattım :D teste gerek Yok ayrıca 44 gr ölçekten 35 gr protein yazıyor çıkacağı en fazla 30 dur 30 gr da 26 27 gr protein içeren çok marka var, extradan servis sayısı düşüyor tam hatırlamıyorum 55 servis miydi o civardaydı Buda göründüğünden çok maliyet olduğunu gösteren birşeydir aslında, bir kere kullandım o hatayı yaptım , miğdeme dokunan ilk suplement , şuan 6 tane ürün kullanıyorum hiç biri rahatsız etmiyor ama whey 3 matrix şişkinlik te yapıyordu normalde 15 30 dk olan sindirim süresi 2 saat civarında anca geliyordu , ilginç bir ürün , kötüleyen o kadar insan var ki 100 çeşit marka varken riske değer mi

igormami bunu beğendi.
  4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    hardline markası f/p ve içerik bakımından bana da zayıf geliyor. ama sahleplisinin tadı harika. ama 44 gram servise göre protein oranı düşük. ben optimum kullanıyorum. açıkçası hardline a vereceğim paraya biraz daha koyarım optimum alırım. geçenlerde benim evin orada bir takviyeci açılmış. oraya gittim adam bigjoy hardline dünyadaki en iyi markalar dedi oturdu aşağa. ben de koşarak uzaklaştım oradan. hardline bana göre hakikaten alınmaz. myprotein alınır, optimum alınır ama hardline alınmaz. bu arada hardline da masum değil yerli malı ama ham madde ithal ama pahalı. kendi sitesinde bile pahalı. supplementler desen cezbetmiyor çünkü içinde vitamin eksikliği var. ama ben bir imza kampanyası başlatıp burada linkini paylaşacam. fiyatlar ağustos dolar kuru 7 lira üzerinden hala daha. fırsatçılık bu. ne farkları kaldı kabzımaldan.

mrthr35 ve burakua17 bunu beğendi.
  5. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Avm çalışanını otorite kabul etmeniz sizi ilgilendirir. Şahsen benim için hiç bir anlam ifade etmiyor. Zaten testte çıktı demiş. Öyle bir test yok 2009 dan beri bu forumdayım, Hardline hakkinda tek bir menfi test sonucu paylaşıldığını hatırlamıyorum.

Bu tartışmanın hiç bir yere varacağını hissetmiyorum. Söylemleriniz iddiadan öteye geçmiyor. Rasyonel olarak olarak bakıldığında Hardline whey gayet güzel bir içerik sunuyor, kendi konusunda bunu detaylı olarak açıklamaya çalıştım. Aynı şeyleri tekrar tekrar yazmak istemiyorum, zaten paragrafın başında belirttim bu tartışmanın bir yere varacagini hissetmiyorum diye. İyi sporlar.

Saygılar.

6. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    hardline markası f/p ve içerik bakımından bana da zayıf geliyor. ama sahleplisinin tadı harika. ama 44 gram servise göre protein oranı düşük. ben optimum kullanıyorum. açıkçası hardline a vereceğim paraya biraz daha koyarım optimum alırım. geçenlerde benim evin orada bir takviyeci açılmış. oraya gittim adam bigjoy hardline dünyadaki en iyi markalar dedi oturdu aşağa. ben de koşarak uzaklaştım oradan. hardline bana göre hakikaten alınmaz. myprotein alınır, optimum alınır ama hardline alınmaz. bu arada hardline da masum değil yerli malı ama ham madde ithal ama pahalı. kendi sitesinde bile pahalı. supplementler desen cezbetmiyor çünkü içinde vitamin eksikliği var. ama ben bir imza kampanyası başlatıp burada linkini paylaşacam. fiyatlar ağustos dolar kuru 7 lira üzerinden hala daha. fırsatçılık bu. ne farkları kaldı kabzımaldan.

7. burakua17

burakua17 Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    bu fotoğraftaki yeni seri mi? Çünkü myprotein impact'ın başka fotolu serisi de var. Hangisi yeni sizce?

8. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara

Fotodaki yeni ürün evet.
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Nisan 2019 ---

2016 fiyatları ile böyle bir liste oluşturmuştum bir dönem. Şimdi içeriği değişen ürünler var tabi. Yine de kontrol ettim, ilk başta üşenmiştim vazgeçtim.

Şu an için

Hardline protein oranı %80,3 çikolatalı.
    Optimum %78.6 çikolatalı
    Supplementler %75.6 çikolatalı

Hardline 2.3 kg fiyatı 239 tl. Optimum 2273gr 299tl. İçerik konusunda Hardline'da B6 var, Bipro var Hidrolize whey var, creapure var. Creapure ve Bipro kendi klasmanlarında paranın alabileceği en iyi ürünler.

Hardline 24.1gr protein almak için 3,1 tl ödüyorsunuz.
    Optimum 23,9gr protein almak için 3.9 tl ödüyorsunuz.

Yani neye göre f/p bakımından Hardline kötü anlamıyorum. Eğer matematiksel olarak bir şeyler ortaya koyup objektif olarak bana bir şey yazacaksanız, buyrun yazın. Ya da test sonucu paylaşacaksanız, buyrun paylaşın. Fakat aksi durumda tamamen kulaktan dolma bilgilerle avm çalışanı böyle diyor, spor salonunda bir adam var tarzı yorumlar yazacaksanız lütfen zahmet etmeyin. Gerçekten yoruldum aynı şeyleri yazmaktan.

Saygılar.

Son düzenleme: 4 Nisan 2019
    burakua17 bunu beğendi.
  9. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    O zaman F/P de bu 2 ye katlar farmatekin getirdiği bu ürüne de inceleme hak ettiğini düşünüyorum ben dostum :D servis maliyeti 2.1 tl

Ekli Dosyalar:

10. ScarlettFox

ScarlettFox Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Sağlık
    İdealist erkek candır fakat bunlarla kafayı yiyenleri de görmekteyiz :] Bu tarz ürünlerin bilinçsiz tuketimi kardiyo vasküler sistem üzerinde ciddi hasarlara sebep olabiliyor...klas bir fitken de tatlışsınız çok da şeetmeyin .p

burakua17 bunu beğendi.
  11. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    hoş geldin de bunu yazmak için mi foruma üye oldun? kafayı yediğimiz falan yok. müzakere yapıyoruz. senin dediğin steroit bu arada. ben senelerdir kullanıyorum hiç bir şey olmadı.

burakua17 bunu beğendi.
  12. ScarlettFox

ScarlettFox Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Sağlık
    Hoş buldum da ben size yönelik değil, genel yazdım ve bu tarz ürünlerin bilinçsizce kullanılmaması gerektiğini vurguladım.
    Size bir şey olmamıştır çünkü her gün üç öğün yemek gibi değil kontrollü kullanmışsınızdır.
    Streoidleri kast etmedim, bilincim yerinde yani.

13. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    ben sizin bilincinize bir şey söylemedim. powerlifter'dım ben geçen seneye kadar. yani günde 2 defa kullandığım zamanlar oldu.

14. ScarlettFox

ScarlettFox Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Sağlık
    Ben de size yönelik bir şey demedim işte.
    Alınıp açıklama yapmanıza gerek yoktu

15. stalaze

stalaze Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Lanet olası federall
    Yer:
    istanbul
    11.11 indirimlerinden 2500 g mocha aromalı 264 tl ye aldım. Tadı gayet iyi topaklanma köpürme falan olmadı biraz şekerli geldi bana içilmeyecek bayacak bi durum yok. Hesaplı bir ürün içerik olarak hammadde olarak pek yorum yapamam gördüklerim bunlar ayrıca ultimate- hardline -amix-optimum- suplamentler- muscletech gibi markaların protein tozlarını da kullandım tad olarak bi fark göremedim bir tek multipower whey sarı kutudaydı o zaman onun tadı harbiden çok iyiydi halen öyle mi bilmiyorum. Almadan önce buradan yorumlara baktım bi ara almaktan vazgeçer gibi oldum o yüzden bu yorumu eklemek istedim. Şuan satış fiyatı 310-320 civarı ha bu fiyatlara alınır mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfayı Paylaş