1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

muscledude - herkeze slm.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve muscledude tarafından 15 Şubat 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 58 üye.
  1. Winans

Winans Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    Benim mesajımda belki bazı yorum yapan arkadaşlarınki ile benzer olacak ama bişeyler yazmadan başka bi konuyu okuyamıcam:) Yazılanların çoğunu okudum diyebilirm ve olumlu veya olumsuz eleştirilere büyük bir mütevazilikle ve sabırla cvp verdiğin için yürekten tebrik etmek gerekir muscledude. Bende eğitiminden dolayı sürekli olmasa da 2 yıldan fazladır belli aralıklarla çalışmaya gayret ediyorum. Önümüzde ki bir sene boyuncada bi sakatlık veya başka bişi başımıza gelmezse aralıksız devam edicem. Eğer senin resimlerini ve yorumlarını okumasaydım bu bir senenin sonunda belki cılız sayılabilecek kürlerle çok daha iyi bir yere gelmeyi ümid ediyoken şu an bütün bu isteklerimden kurtulmuş bulunuyorum teşekkür ederim:) Son olarak vücudun için diyebileceğim tek şey ; Bravo'dur. Malesef foruma çok az girebiliyorum ama baktığım sayılı üye fotoğraflarından hakan79 ve seni tek geçerim kardeşim:)

2. muscledude

muscledude Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    konstrüktör resssam
    Yer:
    izmir
    rica ederim kardesim.Seni kür yapmak gibi sağlığını olumsuz etkileyecek bir eylemden vazgeçirebildiysem ne güzel..Evt hakan79 'u biliyorm .Gercekten sıkı ve büyük. . Bu arada izmrde nerede ant.yapyorsun.?

3. phoenix_batt

phoenix_batt Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    helal olsun abi hedefimsin ^^

muscledude bunu beğendi.
  4. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    muscledude sana ne kadar teşekkür etsem az. Özellikle her zaman şekersiz besleniyorum demen benim için çok önemli bir bilgi oldu. Onun yerine yüksek gili meyve yemen nefis.

6 tekrardan düşme demişsin. Ben bayramdan sonra gireceğim hacim döneminde tekrar olarak 15-12-8-6-1 civarı birşey düşünüyordum. Pump'ın konusunda son tekrarlarda 1 rep max yaptığını söylüyordu. O konuda önerin nedir?

Yulafı deneyeceğim sağol.

M&F'deki itiş çekiş programını bende okudum hatta kaç gün çalışacaksanız onun önerileri vardı. Yalnız orada günlük yanlış hatırlamıyorsam 40-50 setlik programlar vardı. Ben 25 set yapıyorum 50 dk bitiyor. Sen nasıl yetiştirdin. Set sayısını yanlış hatırlamıyorum değil mi öyleydi dergide?

FST-7'yi M&F dergisinde okumuştum Phil Heath'in definasyon aşamasındaydı sanırım. sistemi hatırlayamadım neydi sistem?

Fazla soru sorarak seni bunaltmak istemiyorum bunlar son sorularımdı. Keşke msnini versen de arada bir sana akıl danışabilsem. Ama rahatsızlık vermek istemem sana.

Çok başarılı bir vücut. Sizin gibi tecrübeli arkadaşlar sayesinde çok şey öğreniyoruz.

Bayramın kutlu olsun. Umarım hiç sakatlanmazsın.

5. redbaron_

redbaron_ Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    muscledude muthiş bir iş çıkarmışsın tebrikler.
    Bu vücut için verdiğin emeği tahmin bile edemiyorum.
    Bu arada son zamanlarda pek fotoğraf paylaşmamışsın dikkatimi çekti.
    Sanırım diez'in uyarsından sonra farklı açıdan pozların olmadıkça eklemek istemiyorsun.
    Ama snap-shots adlı bir konu var herkes istediği fotoğrafları ekleyebiliyor ( belki görmüşsündür ama ben yinede söyleyeyim )
    Oraya yakın zamandaki bir kaç fotoğrafını ekleyebilirsen eğer çok memnun olurum.
    Konunun linki :

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/snap-shots-tek-resimler-t13863.html

Bu arada jimraynor'un sorduğu uzun sorulara hiç sıkılmadan cevap verdiğin içinde ayrıca çok takdir ettim seni.
    Sadece vücut olarak değil,ahlak ve karakter olarakta oldukça ileride olduğunu göstermişsin yorumlarında.
    Spor dolu sağlıklı günler dilerim.

6. U.ERBAŞ HAKLARI

U.ERBAŞ HAKLARI Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    1 hareket 50 set mi yapılıyor? 50 set yapılıyor ise kaç tekrardan oluşuyor her 1 set?

Nasıl yani bu 1 hareket 50 set mi yapılıyor? 50 set yapılıyor ise kaç tekrardan oluşuyor her 1 set?
    25 seti 50 dakikaya nasıl sığdırıyorsun :shock: ???

7. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya

Toplam antrenmandaki setten bahsettim orada. Yani mvef dergisindeki programda örn göğüs-kanat-biceps gününde göğüste toplam 20 set kanatta toplam 20 set bicepste toplam 10 set vardı.

Örn göğüs bench press 4 set sonra butterfly 4 set vs. gibi 5 farklı hareket vardı. Ardıdnan kanat içinde 5 hareketten 4 set vs. işte.

Sayı yanlış olabilir ama push ve pull programı toplam 40-50 setlik antrenman programıydı. O yüzden bu soruyu sordum. Benim antrenmanlarım en fazla 30 setten oluşuyor. O da 2 veya 3 bölge çalışıyorsam. O yüzden bu soruyu sordum. muscledude'a.

@muscledude sana soru sordukça sorasım geliyor dostum :)

-muz tüketmemeye çalışıyorum demişsin bunun nedeni nedir? Gİ'den ötürüyse spor öncesine veya sonrasında neden tüketmiyorsun?

-dinlenme günlerinde de aynı ölçüde karb. mı tüketiyorsun azaltıyorsan da karbonhidratı ne kadar azaltıyorsun?

8. muscledude

muscledude Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    konstrüktör resssam
    Yer:
    izmir

muz bana cok sekerli geliyor. benim kişisel tercihim tüketmemek.bi başkasına gayet iyi gelebilir.o yuzden tuketin ya da tuketmeyin diyemem.onun yerine hurma yiyorum .
    off gunlerinde karb.alıyorum . ama sabah ilk öğün haricinde hızlı karb.almıyorum.yani off gunlerinde yavas kompleks karb.tercihim oluyor.
    %25 oranında azaltabilirsin.Tabi oran senin form durumuna göre değişkendir.Karb.konusunda katı konusmak yanlıs olur bence. karb alımı kişiye göre değişir .form durumuna ,amacına , metblzma hızına ,antrenman sertliğine gore vs vs.

9. coss18

coss18 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sakarya
    ben ölçü olarak jayden bi fark göremedim:D.boyunda daha uzun bence daha iyi durmuşsun helal olsun

muscledude bunu beğendi.
  10. By_MaLi

By_MaLi Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Tebrikler.

muscledude bunu beğendi.
  11. Jagry

Jagry Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Akademisyen / Yrd. Doç. Dr.
    Yer:
    Trabzon / EU / Kastamonu
    öncelikle başarılı bir vucut tebrik ederim. özellikle dönem dönem rehavete kapılıp spordan uzaklaştığımda siteye girip üye fotolarini inceliyorum. sizin gibi insanlari gördükçe kaba tabirle gaza gelerek motive oluyorum ve tekrar çalışmaya başlıyorum. medeni cesaretin ve paylaşımın için bu sebeple sağol. gelelim steroid konusuna; bakın beyler herhangi bir sporcu kür yapabilir bu onun bileceği iş her işin bir yarari bir de zarari vardir. hepimiz aklimizdan kürü geçirmişizdir ancak zararlarini vb etkileri düşünerek bu işe cesaret etmeyen ve çekinen ben gibi pek çok insan var. bizim aksimize gözünü karartip yapip dehşet vucutlara ulaşanlar da var bu da onlarin seçimi. şimdi bir arkadaş vucud yapmişsa kürlü yada kürsüz bunu yargilamak kimseye düşmez. ben sanmiyorum ki kür yapan biri yapmadim desin. kendini kandirmaktan öteye gidemez kimse. lakin bu arkadaşimiz nasil çaliştiğini vb konulari da açiklamiş. o yüzden çekememezlik edip kür yapmişsin yapmamişsin muhabbetine girmeye gerek yok. yaparsa kendine yapar size ne ? bize ne ? kür le oluyorsa şayet gözünü karart sen de yap... insanlari bu tarz tartişmalarla bu siteden uzaklaştirmaktan başka bir şey elde edilemez. tekrardan tebrik ederim.

muscledude bunu beğendi.
  12. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    supplementler felan kullanmadan çalışarak iyi bir vücut yapılamazmı?

13. Frontosa

Frontosa Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yarışmalara katılmayı düşünüyormusunuz???

14. muscledude

muscledude Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    konstrüktör resssam
    Yer:
    izmir
    yapılır ..düzgün istikrarlı bir beslenme ve antrenmanla neden olmasın.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:45 ----------

bir kere katılmıştım .bir daha istiyorum ama tam anlamıyla hazır olunca ..kısmet

15. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    hangi yarışmaya katılmıştın kaçıncı oldum. Fotoğraf falan var mı çok merak ettim. Definasyonda bazı yarışmacılar çok küçük duruyorlar. Gerçekte olağanüstü büyük oluyorlar :)

16. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    Konuyu hortlatıyorum ama muscledude yaklaşık 1 yıl oldu yeni fotoğraflarını merakla bekliyoruz..

17. muscledude

muscledude Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    konstrüktör resssam
    Yer:
    izmir
    takip ettiğin ve alakan için tşk. mecburi bi aradan sonra tekrar antrmana başladm.durumu biraz toparlayınca yeni fotoğraflar paylşacgm. saygılar

Rambo16 bunu beğendi.
  18. Cyrax

Cyrax Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Ara verince nankör yüzünü gosterdimi bu spor sana?

19. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    elbet göstermiştir.

20. BoDy41

BoDy41 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Profil fotoğrafında hafiften bir John Cena lık var.Güzel vücut tebrik ederim tam istediğim hacimde.

muscledude bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş