1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

mrlaz - ne eksik ne fazla yorumlariniz benim için çok önemli...!

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mrlaz tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

sizce nasıl?

1. idare eder...!

8,2%
  2. çalışması gerek..!

53,0%
  3. güzel..!

2,7%
  4. berbat...!

36,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 59 üye.
  1. mrlaz

mrlaz Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    evt evt aynen öle 5 ayda 1 kg almışım:Syane cou zaman boşa calışmısım bide bi partnerim vardı benden hafifi giriou setlere bende onla birlikte girdiim için hafifte kalıodum artık öle deil ama ilk 2 set normal son iki set patlayana kadar ağırlıa giriorum ve işe yarıyor..

2. Whiteside Impreza

Whiteside Impreza Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    mrlaz bu işte sabır ediceksin zamanla istediğin şeye ulaşırsın..Düzenli idman,yeterli besin ve dinlenme.

3. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel devam et vasat berbat gibi yorumlara aldırış etme

vücut ilk zamanlar hızlı tepki verir sonra duraksama olur sonra aniden hacimlenmeye baslar sen max kilolarla iyice kası hissederek yavas yavas bas agırlıgı o zaman hacim olcak bak

hızlı yapma hareketleri 2 ay sonra gelişmeyi fark ediceksin basarılar dilerim

4. cem_846

cem_846 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    göğüst iyi de kol ve özellikle belin üzerine yoğunlaş yağlanmış feci

5. cem_846

cem_846 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    5kgmı hafife mi alıyosn?kollarımı 31den 36.5 yapmıştım 5kgla(evde) ve no yağ

6. LoRD oF THe SHeLPe

LoRD oF THe SHeLPe Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım herkesin vücut yapısı bir mi ???

bu bölümde bence yeni arkadaşlara bu şekilde mesajlar atarak psikolojik olarak çökertmemek lazım.. tam aksine gaza getirmek lazım..

bence arkadaşın dinlenme yada beslenmesinde eksik war gibi.. sağlam beslenip iyi dinlenip az tekrar çok ağırlık lı antrenman yapmalısın... beslenme konusunda forumu araştırdığında zaten bütün bilgilere ulaşabilirsin(yağlanmamaya dikkat et bel kısmına falan). başarılar..

7. siyahkuşak

siyahkuşak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    bu site senin yaptığın şeyleri kaldırmaz...her topic e aynı mesajı atmışsın be arkadaş...

8. smoke33

smoke33 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    5.5 ay için kötü vücut :(

9. YesiLZeytin

YesiLZeytin Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Vücut kötü deyip geçmek yerine nesi kötü, nereleri daha çok çalışmalı, neler yapmalı şeklinde yorumlar yapılsa daha sağlıklı olmaz mı arkadaşlar? İyi kötü göreceli kavramlardır, sana iyi olan bir başkası için kötüdür veya sana kötü gelen bir başkası için iyi olabilir.

10. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    bir değişim var mı???

11. ugur_altunbas

ugur_altunbas Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    ölçülerindeki istikrarlı buyumeye bakılırsa gelişim güzel.benım gorusum barbell curl ve consantrasyon curl e agırlık vermendır.trapezlerin gelişmiş görünüyor.omuz için de military press , neck press gibi ana hareketlere onem vermelisin.bench press konusunda zaten birşey diyemem agır yavas ve yedırerek calısmaya ozen goster yeter kı. iyi çalışmalar

12. ErhanDamarlı

ErhanDamarlı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    5,5 aya göre pek iyi gözükmüyor...
    Eski fotolarına bakılarak gelişimden söz edebilirim aslında

13. manhunt

manhunt Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    53
    Üst göğüs için hareket eklemelisin, başlangıçta bir kasa gereken önemi vermezsen, ileride onun telafisi çok daha zor olucaktır diye düşünüyorum.

14. mLq

mLq Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşlarımız çok yakın, 15 yaşındayım. Henüz kemik gelişimini tamamlamadığımız için belirttiğim 2 hareketi yapmanı kendi bilgilerim doğrultusunda önermem.Omurlara baskı yapıyor diye biliyorum.
    Elbette forumdaki tecrübeli hocalarımız daha doğru bilgileri verebilir.Benimki sadece bir tavsiye, bu konuyu araştırmanı öneririm.

teşekkürler.

15. hekimoglu

hekimoglu Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Zannediyorum ki beslenme konusunda bir yanlış yapmışsın. Beslenmene daha dikkat et, çalışma programını bilmediğim için bir yorum yapamayacağım ama 5.5 ayda daha iyi beslenseydin sonuç senin için daha iyi olurdu. Kolay gelsin, başarılar...

16. onur\m/arda

onur\m/arda Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
  17. abkhazia81

abkhazia81 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Düzce
    Şevkini kırmak istemem ama 5.5 ay çalışmaya göre az bir gelişme olmuş. Resimlere bakılırsa göğüs ve kanat dışında bir gelişme göremedim ben. Bende 5.5 ay sonra çok daha fazla bir gelişim olmuştu. Bu benim kişisel görüşüm tabiki. Her insanın vücut yapısı farklılık gösterir. Sen çalışmana son sürat devam et. Bu spor nankör değildir. Çalışırsan karşılığını görürsün. Saygılar...

18. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Bence programın ck fzla dha az hareket yapmalı ve enerjini korumalısın kilo ve hacim için ck onemli bir unsurdur. gelişimin gusel yemene ck onem goster vuc udun brz yaglı gibi ama sen asla vazgecme o yaglarının hepsi gider

19. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Malasef insanoğlunun doğasında olan kendini yetersiz görme ve beğenmemek sendromu sendede var. Bende salona ne zaman gitsem, bugün hafif kiloyla çalışıcam diyorum ve egomun esiri oluyorum. Kendimi olimpiyatlara hazırlanır gibi çalışırken buluyorum. Bu spor yıllar isteyen sağlıklı beslenme gerektiren bir spor. Aşırı çalışma, kas yıkımından başka birşey getirmez onun için hocalarına güven. Ölçü ve rakamlara kafanı takma, her şey gönlünce olsun, saygılarımla.

20. Wolf_Kanuni

Wolf_Kanuni Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Çok fazla sayıda hareket ve set ile overtraining'den kaçınmalıyız, evet ama bu "bugün hafif kilo gireceğim" anlayışı nasıl oluyor onu anlayamıyorum... Ben mesela bir ağırlığa giriyorsam ama 5 kg daha fazla yapabileceğimi farkediyorsam zaten hareketten verim alamadığımı hissediyorum. "Hafif kilo girme" nedenini tek anladığım insan salondan tanıdığım bir kişi... Bana "ben kendimi o kadar kasamam, zaten buraya da sadece sosyal amaçlı geliyorum" demişti... Evet saçma geliyor ama en azından nedenini anlıyorum. Böyle bir nedeni olmayan ve hafif kilo giren insanların gerekçesi ne acaba? Kendilerini çok zorlamadan kollarını ileri geri sallamaktan hoşlanmaları mı?

Sayfayı Paylaş