1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

mrlaz - ne eksik ne fazla yorumlariniz benim için çok önemli...!

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve mrlaz tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

sizce nasıl?

1. idare eder...!

8,2%
  2. çalışması gerek..!

53,0%
  3. güzel..!

2,7%
  4. berbat...!

36,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 59 üye.
  1. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Wolf Kanuni Salondaki tanıdığın kişinin nasıl çalıştığı ve ne söylediği onun sorunu beni ilgilendirmez.'' Bugün hafif kilo ile çalışacağım'' kelimesi bana ait ve biraz açayım. Hafif kilo çok tekrar 12 veya 15 tekrar çıkarabileceğim maximum ağırlık yani definasyon çalışmasını kastediyorum, yani salona definasyon çalışması için gidiyorum ama yine hacim çalışması yaparken buluyorum kendimi.

2. xOrhanx

xOrhanx Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Iyi yol katetmissin.Simdi bence ek besin yerine protein ve karbonhidrat alımını cogalt besinlerden.Beslenme ile ilgili bir cok bilgi mevcut bölümde.Vucudunun alabildigine yedir:D Basarılar

3. onur\m/arda

onur\m/arda Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    her ınsan farklı bır genetk yapıya sahıptır . o yusden 5.5 ay belkı onun vucudunu toparlaması ıcn az b surectr..

4. Leqend

Leqend Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Denizli
    Bencede daha çalışmalısın azminle devam edersen güzel bir vücuda sahip olacağını biliyorum :)

5. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    zamanla düzelicegine eminim gainer kullanmıyorsan bence iyi bi markanın gain lerindn tercih edip biraz kilo kazanmalısın.

6. Officer

Officer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Suan 16 yasında olsam hergün yüzerdim, imkanın varsa sana da tavsiye ederim...

7. caglar keyf

caglar keyf Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bak sana şuan kesinlikle kötüsün demek istemem tabikide sende gelişme olmuştur atıyorum ilk başladığında 30 kilo bench pres çalışmakta zorlanırken şimdi 40 kiloyu çk rahat kaldırıyosundur ama bu işin sırrı beslenmede ve dinlenmede kardesim ben mesela bu işte çk hırslandım herşeyi kuralına göre yaptım ilk başlarda sabahın 10 unda 6 tane yumurta beyazı + haşlanmış patates ve üzüm suyu içmek bana iğrenç geliyodu öğlen makarna tavuk akşam galete unlu tavuk + salata bu şekilde beslendim tüm fazla yağları atmak için sabahın 5.30 unda yeşil çay içip 6 da koştum :D bunun sonucunda gerçekten inanılmaz bi derecede yol katettim 33 cm olan sağ pazu şimdi 37 35 cm olan sol pazu ise 39 cm olmuş :D 113 cm olan omuzlar 125 cm ama bu iş öle bi işki herkesin vücudunda farklı etki verebiliyo benim sana tavsiye güzel beslen imkanın varsa super gainer tarzında bi ürün de kullan programını değiştir her hareketi 10 tekrar yapma vücudun ztn zayıf ve hocandan güzel bi hacim programı iste önümüzde kış bence güzel beslenip dinlenip ve hareketleri doğru şekilde yaptığında çokkk daha ilerliceksin emin ol başarılar sana..

8. orhan

orhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    belde yaglanma gordum o simiti eritmen sana daha estetık bı hava katcak guzel kardesim

9. turkbodycem

turkbodycem Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kütahya
    dostum setleri ve tekrarları azalt.çok fazla bacak girme.çünkü bacak çok enerji harcatır.sonra bacağı telafi edersin.iyi beslen.yaşın genç.yolun uzun.gelişme var.ama yetersiz.

10. orhan

orhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadasim daha yolun cok basindasin ama bele dikat simit cikmasin belde eritmesi zor olur hafif bi kalinlasma gordum belinde

11. orhan

orhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Belde hafifbi kalinlasma soz konusu ve neyin eksik neyin fazla oldugunu suan soylemek guc guzel kardesim ama calis azim azim azim..

12. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    mrlaz yeni resimlerin varmı cünkü aradan 6ay geçmiş hem merak hemde büyük oranda gelişmissindir...

smltncr bunu beğendi.
  13. dizzyhero

dizzyhero Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Aydin
    "NORMAL Bİ BESLENME YAPIYORUM" demişşin üzüldüm açikcasi. paran yoksa bile ucuz ve alternatif beslenme programlari bulabilirsin forumdan.normal beslenme programlari ile normal bir insan olursun ancak. fark beslenmede.kilom ayni demişşin başladigimdan beri sence bu normal mi.. iyi bir beslenme programi ile süte başlarsan vucut toparlanir. vücudunun buna gerçekten ihtiyaci var...

14. oleybeaga

oleybeaga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerekli açıklamayı yapmış arkadaş

15. TosSsi

TosSsi Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ç.kale
    evet yeni resimlerin varmı ??

16. aNGELRAYCo

aNGELRAYCo Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    aşkın
    Yer:
    sofia
    Evet kendinde okuyorsun yorumları ÇALIŞ kilo alman gerek bence kafadan bir 10 kilo alırsan bana göre daha iyi olur ama herşeyden önce inanç gerek sonra sabır sonra ÇALIŞMA sonunda yılmadan devam edersen güzel sonuçlar alırsın....ACI YOKSA KAS TA YOK....

Sayfayı Paylaş