MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. murat.alka

murat.alka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Mp assault bu ürünü ben yurt disinda aldim ve kullaniyorum gece işinde çalisiyom sabah ewe geldim mi uykum olmiyor öğlen 12 e kadar falan sabah 8 de salon acilio neyse üstünde 1 porsiyon 23 gr yazio koydum 23 gr tadi karpuzlu ilk iciyon 1 yudum süper dion 2. Yudumda tadi çok ağir gelio ve bayiyor zor içilii nese içtim midem bulandi ertesi gün ayni şekilde içtim başim bir ağridi yatamadan gece işe gittim 3. Gün 4.gün derken vücut alişti şimdi antremanda kafami duwara wurasim gelioyor resmen ama uyku sorunu dewam edio bazen yatmadan işe gidiyom bunun yüzünden tabi tek bu ürünü kullanmiyom belki diğerlerininde etkisi olabilir enerjide we uykusuzlukta

2. hadrianus12

hadrianus12 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Piyasadaki en iyi performans artıtcı wiedir muclefreak tır ondan sonra sırayla mp asoult- granedir -jack3d geliyor bilginiz olsun arkadaşlar digerleri ni kullanmayın bile derim

3. poweer

poweer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar ben 1 aydır kullanıyorum etkisini hissettiriyor zaten motivasyonu arttırıyor iyi güzel hoşta damarlara pompalanan kan miktarını arttırdığı için 3 hafta kullanım 2 hafta ara öneririm aksi halde tansiyon hastası yapabilir.

4. burak190706

burak190706 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Programcı
    Yer:
    Ankara
    zaten pre workout larda, performans arttırıcılarda belli kullanım süresi sonrası kullanıma ara verilmesi tavsiye ediliyor.

Claudbutler bunu beğendi.
  5. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Arkadaşlar bu ürünün bende alerji yaptığını düşünüyorum böyle bir sorunla karşılaşan var mı acaba ?

6. burak190706

burak190706 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Programcı
    Yer:
    Ankara
    alerji yada yan etki yapması beni şaşırtmadı. bende mide bulansıtı ve kaşıntı karıncalanma yaptığı için kullanmayı bıraktım. bir arkadaşımızda da kaşıntı karıncalanma yaptığını ve devamlı kullanımda bunların azaldığını paylaşmıştı

gazo0202 bunu beğendi.
  7. Claudbutler

Claudbutler Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Ben gunluk 15gr antremandan once aliyorum. Ellerde ve ayaklarda karincalanma harici yan etki sezmedim.

8. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Tam çözemedim bu urun sanıyordum ama bırakınca yine alerji oldum bulmaya çalışıyorum neye alerjim olduğunu.

9. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Anksiyete bozukluğu olan kişiler kullanmamalı bu ürünü, atakları çok arttırıyor 3. günümde çöpe atmıştım ürünü.

PeNa bunu beğendi.
  10. ulas26

ulas26 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Uyutmuyo!:mad: idmaniniz gece 9 10 gibi basliyosa benim gibi yastik isirabilirsiniz.

Claudbutler bunu beğendi.
  11. burak190706

burak190706 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Programcı
    Yer:
    Ankara
    yan etkilerinin zamanla azaldığını söyleyenler oldu. belki aldığın gramı biraz azaltabilirsin.

12. ulas26

ulas26 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Evet olabilir azalabilir ben zaten genel uyku problemi olan biriyim. Dun ilk defa kullandim urunu bi enerji artisi hissettim ama psikolojikte olabilir. Ama ac deildim kullanirken bu aksam trkrar bakcam

13. burak190706

burak190706 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Programcı
    Yer:
    Ankara
  14. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Üründeki yüksek kafein ve antreman sonundaki metobolizma hızlanması nedeniyle uyumamınız normal. Geç saatlerde antreman yapıyorsunuz preworkout ürünleri kullanmamanızı öneririm .

ulas26 bunu beğendi.
  15. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Ankisiyete bozukluğu olanlar için yazıyorum bütün nox ürünler sıkıntılı malesef .(Hemo rage ve Grenade 50 cal en sıkıntılı ürünler)
    Piskolojik sorunlar yaşıyan bir gurup üstünde üzün süreli nox kullanımı sonucu gözlemlenmedikçe bilimsel olarak kanıtlanamayacak .
    1380 gram eski versiyon Assult aldım limon aromalı ,fiyat kalite olarak en iyi ürün şu anda 60 servis ,tadı en içilebilir nox .
    Etki düşük güç patlaması yapmıyor ilk defa nox kullanıcak olanları tatmin eder ,yeni versiyondan memnun kalmayanlar için iyi bir alternatif .
    Fiyatının indirimde olmasının sebebi son tüketim tarihine 6 ay kalmış.
    60 servis gün aşırı spor yapan biri için 120 gün demek 4 ayda biter .

gazo0202 bunu beğendi.
  16. burak190706

burak190706 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Programcı
    Yer:
    Ankara
    son kullanma tarihinin geçilmesi bence sorun olmaz. bir iki ay geçmiş takviye kullandım, sorun yapmadı. aslında bazı piyasadaki gıda maddelerininde tarihleri değiştirilip tekrar satılıyor.

17. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Bir çok ürünü denedim haklısınız lakin jack3d eski efsane formül ve Krea-Genic bunlar en çok verim aldığım ve hiç yan etki yapmayan ürünler oldu -krea genic ne kadar preworkout sayilabilir lakin enerji konusunda benzerdi-
    Eski Jack3d tekrar satışa sunulsa 5 kutu alıp stoklarım.

18. cang87

cang87 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Siz kullanırsınız birşey demem de burda insanları böyle şeylere teşvik edici ,onaylayıcı şeyler yazmayın arkadaslar size birşey yapmaz, gelir alerjisi olan birine dokunur ne şehitti ne gazi...... olur :) Evet, firmalar SKT'leri özellikle 1-2 ay öncesini yazıyorlar garanti olsun diye ama olur da 1 kişiye birşey olsa bile çok büyük sorumluluktur bu. O yüzden son kullanma tarihi geçmiş veya yaklaşmış ürünleri tavsiye etmeyelim ve kullanmayalım.

Biz böyle yazalım da isyteyen yine istediğini yapsın..

PeNa ve gazo0202 bunu beğendi.
  19. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Son kullanma tarihi geçmiş nox ürün ,protein tozu yada amino asite benzemez .Komplex ürünlerdir içeriğinde bir çok ürün bulunmaktadır.Son kullanma tarihi geçmiş nox ürün KULLANMAYINIZ.
    eski Jack3D kullanmadım. Onu bu kadar ünlü yapan DMA 3.1 sonraki versiyonunda üründen çıkardılar.(Denemeyi isterdim ama piyasada ilk versiyonu bulmak imkansız)
    Hemo Rage ilk versiyonunda DMA 3.1 vardı bunu kullandım ,büyük etkisini gördüm ,sonra madde yasaklandı Wada tarafından Doping sınıfına girmiş .Yeni versiyon Hemo Rage te iyidir (eskisi kadar olmasada)

cang87 bunu beğendi.
  20. ulas26

ulas26 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Selam arkadaslar assoult kullaniminda 3. Gunumdu bugun. İlk defa tavsiye edilen sekilde yari tok karnina bos mideye ictim afedersiniz kicima kadar karincalanma ve kasinma icindeydim + kanatlandim :) ilk defa bi suplementin dususlerini yasadim ;) sunuda belirtmrk isterim ilk defa nox deniyorum. Sporda ikinci yilim daha once whey amino bcaa creatin falannkullandim. Sonuc olarak assoulttan fazla memnunum:)) ancak supplementrewiews. Com da bu urun kendi dalinda 40 larda:S ilk 3 tekileri gercekten merak ediyorum. Heralde iki olcegi kokain kafasi yasatir :)) http://supplementreviews.com/categories/pre-workout

Sayfayı Paylaş