MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 342 üye.
  1. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Bence bi anormallik var urun sahte olmasin ;)

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    N-e-o-s-a-n-t-e'den aldım, sahte ürün satılmaz orada hocam.

3. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Peki neden oyle oldu ki hem sana hem arkadasina

4. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    Çöpe attığın iyi olmuş ürün de bir sorun olabilir veya miden hassas olabilir veya yaşadığın şekilde bir reaksiyonu keyfi olarak almış olabilir :) Zorlamaya gerek yok bence de içemiyorsan yapacak bir şey yok. Bir dönem weider in amino ları vardı bende 3 küsür gr lık kocaman haplar dı içemedim çöp oldu :)

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    İnan ki bilmiyorum, sonuc olarak bır daha mp asult almam
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Haziran 2014 ---
    midem hassas degılde, bu ürün malesef mıde bulantısı bıtkınlık yaptı bende demekkı bana uygun degıl vucudum kabul etmedı, ben zorladıkca daha kotu oldu :D en sonunda çöpe doktum bırde cimri biriyim off :)

6. wish26

wish26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Lisans Öğrencisi
    Yer:
    Eskişehir
    Bugün 1380 gr ahududu limon aldım. En son kullandigim no ürünü gaspari superpump'tı. Özellik bakımından çok farklı. Bugün 3 saatlik kuvvet idmanımda gerçekten son setlerde yorgunluğu minimuma indirdi. Laktik asiti çok cabuk dağıtıyor ve pump etkisi yaratmıyor. Bunun avantaji daha rahat ve hızlı bir şekilde çıkardım idmanı. Serbest ağırlık ile çalışırken idman başında inanılmaz terletti. Şu an yorgunluktan zor oturuyorum. Umarım akşam uykusuzluk yapmaz. Bakalım bugün ilk gündü bu kadar enerji beklemiyordum. Umarım etkisi azalmaz ağırlık arttırma dönemindeyim bakalım yarında setlerin sonları rahat çıkacak mi? Şimdilik istediğim gibi çıktı memnunum :)

7. yavuzay

yavuzay Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Otomotiv
    Yer:
    Ankara
    bu ürünü bir ölçek aldığımda bende de baş ağrısı yapıyor hemde bayağı yarım ölçek aldığımda sıkıntı yok

8. wish26

wish26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Lisans Öğrencisi
    Yer:
    Eskişehir
    2. Haftadayım ama etkisi bariz azaldı hiçbir enerji artışı kalmadı sadece idmanda fazla terliyorum. Bugün setleri çıkarmakta dahi zorlandım. Superpump'taki gibi her kullanımdaki etkiyi alamadım. Bunun dışında hala mideyi bozuyor geçmedi etkisi. Biraz ağır gibi geldi yan etkileri bana bakalım kullanıma devam belkide bu hafta gerçekten çok yorgunumdur...

9. JohnnyB

JohnnyB Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Bende karinclanma disinda etki gostermedi.

10. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    Daha önceki iletilerimde bahsetmiştim 2. haftadan sonra etki kalmıyor diye. Dediğin gibi bir durum gerçekten var ve ben dahil çevremde ki herkeste bu durumu gözlemledim. Bu yüzden ben şahsen sürekli olarak kullanmıyorum. Ancak bir süre ara verdikten sonra tekrar başla aynı başlarda ki etkiyi görüyorsun :)
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Temmuz 2014 ---
    Bir süre yarım kaşık sonrasında %75 ve daha sonrasında 1 kaşığa çıkarsan sorun olmayacaktır. Bendede aynı sorun vardı biraz tırsma durumu olunca düşürüp tekrardan yavaş yavaş yükseltmiştim sorun olmamıştı

11. wish26

wish26 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Lisans Öğrencisi
    Yer:
    Eskişehir
    Ama bu durum gerçekten kötü 2 hafta olsa yine iyiydi. 1 hafta sürdü etki sadece. Devamlı kullanmam zaten yükleme ağırlık ve set arttırma dönemi icin almıştım bakalım bu haftadan sonra bide 1 ay sonra kullanırım. Devamlılığı sürekli ürünleri kullanmakta fayda var. ;/

12. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    Oranı arttırmayı öneriyorlar ama bende fazla oranda kullandığımda çarpıntı yapma riski başlıyor. Bende bu durumdan çekindiğim için kreatin kullanımına ara verdiğim dönemlerde kullanıyorum 1 hafta kadar. İçerisinde ki creatine oranı düşük olduğu içinde sorun olmuyor. Artık nox ürünleri denemeyi düşünüyorum 5. kutu assault u aldım bitmesini bekliyorum

13. Mert Özlen

Mert Özlen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Temmuz 2014 ---
    foruma daha yeni üye oldum kolay gelsin , bu ürünü arastırıyorum bugun aldım sizin yorumlarınızı merak ediyorum ben bugun kullandım ve gayet guzel bı etkısı var karıncalanma ve kasınma etkısı var yani bu ürün bende allerji yaptı diye düşünmeyin ben öyle düşünmüştüm :D , antremana baslamadan 15 dk önce kullanın performans , enerji , bir miktar güç , konsantre gibi etkileri var daha fark edemediğim özellikleri vardır belkide fiyatının düşük olması çok güzel bence ama size bi sorum olacak bununla birlikte ayrıyetten cretain kullanıyorum sizce doğru mu ne yapmalıyım ?

Son düzenleme: 20 Temmuz 2014
  14. Mert Özlen

Mert Özlen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    foruma daha yeni üye oldum kolay gelsin , bu ürünü arastırıyorum bugun aldım sizin yorumlarınızı merak ediyorum ben bugun kullandım ve gayet guzel bı etkısı var karıncalanma ve kasınma etkısı var yani bu ürün bende allerji yaptı diye düşünmeyin ben öyle düşünmüştüm :D , antremana baslamadan 15 dk önce kullanın performans , enerji , bir miktar güç , konsantre gibi etkileri var daha fark edemediğim özellikleri vardır belkide fiyatının düşük olması çok güzel bence ama size bi sorum olacak bununla birlikte ayrıyetten cretain kullanıyorum sizce doğru mu ne yapmalıyım ?

15. burak190706

burak190706 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Programcı
    Yer:
    Ankara
    ben bu ürünü toplam 3-5 kez kullanabildim. yan etkileri beni çok rahatsız etki, kaşınma çarpıntı karıncalanma ve mide bulantısı. kendimi zorlamamak adına başkasına verdim. etkisi için bir yorum yapmam yanıltıcı olur. sadece yan etkilerine dikkat edin derim.
    Saygılarımla
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Temmuz 2014 ---
    içinde çok az kreatine var, seni etkileyeceğini sanmıyorum.
    Saygılarımla

16. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar ben bunun küçük kutusunu aldım yeni çıkmı galiba konsantre gibi birşey . benim sorum şu: bu kutuda packaded in USA yazıyor. yani yüzde yüz USA malı mıdır acaba ? sizinkilerde ne yazıyor ? böyle prework out ürünlerde genelde avrupa yapımı olanların içeriği azaltıldığı için pek verim alınamıyor.

bu arada ürün 435 gr.

17. burak190706

burak190706 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Programcı
    Yer:
    Ankara
    Merhaba Sergio,
    "packaged in USA yazıyorsa bu paketlendiği yeri belirtiyor yani içeriğinin nerede elde edildiği yada ne olduğu hakkında bilgi vermiyor.
    Saygılarımla

18. Claudbutler

Claudbutler Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    8
    Bu urunu 1hafta once kullandim. Ve 2 kullanip 1 gun ara veriyorum. Gogus, sirt ve bacak antremanlarimda kullaniyorum genelde. Etkisinden bahsedeyim, ilk kullandigim pre workout performans arttirici buydu. Etkisi cidden kendini belli ediyor bunu fark ediyorsunuz. 15gram tek porsiyon kullaniyorum, aldikdan yarim saat sonra ellerimde ve ayaklarimda karincalanma hissettim, fakat 1 2 antreman saati boyunca etkisini devam ettiriyor ve antreman bitiminde o kadar yorgun hissetmiyorum. Ayrica benim icin onemli olan icindeki beta alanine.
    Genelde pre workoutlar hakkinda dusunulen hep "psikolojiktir o" dusuncesidir. Etkisinin psikolojik oldugunu dusunmuyorum, gorunen sey klavuz istemez, fakat boyle urunleri vucuda cok alistirmamak lazim, 1 hafta kullaniyorsak onumuzdeki hafta sadece gereken antremanlar icin almaliyiz diye dusunuyorum.

19. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    tamam ama zaten amerikada paketlendiyse amerikada üretilmiştir dimi ? sonuçta mp amerikan malı bi ürün avurpa değil

20. burak190706

burak190706 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Programcı
    Yer:
    Ankara
    içerisindeki madde yani ham maddenin menşei için birşey diyemeyiz. ben yurt dışından gıda takviseyi getirdim ama türkiyede paketledim. made in korea ama packaged in turkey gibi.
    bence ürüne güven, kendi fabrikaları, üretim tesisleri var diye biliyorum mp 'nin.
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Ağustos 2014 ---
    Merhaba Claudbutler,
    karıncalanma hissi beta-alanin yan etkisidir. 4 hafta sonra bu yan etkiler kaybolur. ayrıca sadece beta-alanin için kullanıyorsa sana Universal Beta Ala9 tavsiye ederim. gram başına maliyetini hesaplarsan daha ucuza geldiğini görürsün.
    Saygılarımla

Son düzenleme: 7 Ağustos 2014

Sayfayı Paylaş