MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Ürün bugün elime geçti.
    İlk antremanımı yaptım.
    Antremandan 2 saat önce yüksek karbonhidratlı besinler tükettim.
    Antremandan yarım saat önce ise yarım ölçek assault + 350 ml su ile karıştırdım.
    Öyle ahım şahım birşey olmadı bazı arkadaşların yerinde durumama gibi bi etki falan olmadı . Fakat 10 dakika sonra karıncanlamalar başladı.Bu karıncanlanmalar 5 dakika kadar sürdü.
    Antremanda ise azda olsa bi güç artışı+antreman süresi kısaldı kol antremanını 15 dakikada bitirdim.
    Pump ve damarlanma olayı süper.
    Bana kalırsa ilk günden etkiler güzel.

Bu günden sonra kombinasyonum şu şekilde olucak.
    Antremandan 3 saat önce yüksek karbo . beslenme.
    Antremandan 1 saat önce 2.5 gr meyve suyu ile cretain monohidrat.
    Antremandan 20-30 dakika önce ,yarım ölçek 250 ml assault.
    Antremandan hemen önce 4 adet aminomax.
    Antreman.
    Antremandan sonra üzüm suyu ile 2.5gr cretain monohidrat,4 adet aminomax.

2. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    iki ayda 2 cm kol....sanırım recon dedğiniz suplement değil steroid :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:18 ----------

2 ayda 2cm kol...sanırım recon dediğiniz suplement değil steroid...

3. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    bu ürün uyutmuyor, saat 3 te yatağa girdim hala uyuyamdım anasını satim

4. msakkoc

msakkoc Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    tarım olcek kulllanacaksın yarım olcek 1 servis yapıo

karakule23 bunu beğendi.
  5. exquake

exquake Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Dün akşam ikinci defa kullandım. Akşam yine hafif bulantı vardı ama bugün kalmadı. Performans olarak hala ciddi bir artış sağlıyor. Ağırlıklarda bir miktar artış var. Karıncalanma hissi antrenman sonuna doğru ancak bitti. Yorgunluğu hissetmedim.

Yalnız çok ayrı bir noktayı belirtmek isterim. Ben bundan 2 yıl kadar önce çok ciddi bir anksiyete bozukluğu (sebepsiz aşırı telaş durumu denebilir) rahatsızlığı geçirmiş ve 1 yıl kadar da tedavi görüp rahatsızlığı atlatmıştım. Bu ürün, anksiyeteyi hafif hissettiriyor. Bu nedenle her antrenmandan önce kullanıp kullanmama konusunda net karar veremedim. İki gündür sabahları panik uyanıyorum. Benzer durumda olan varsa kullanmadan önce bir daha düşünse iyi eder.

6. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Spora başlamadan evvel Bismillahirrahmanirrahim("Esirgeyen ve bağışlayan Allah'ın adı ile )
    Exquake demek istediğini net olarak anladım metabolizmayı hızlandırdığı için sana geçmişteki rahatsızlığını hissetirmiş olabilir,tavsiyem ağırlıklara odaklanman derin nefes alman ,ağırlık çalıştığın ortamın havadar olması önemli .

İyi sporlar dilerim

exquake bunu beğendi.
  7. exquake

exquake Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    @PeNa

Cevabın için çok teşekkürler. Tedavim sayesinde mental olarak hakim olabiliyorum kendime, ufak panik yaşasam da dediğin gibi odaklanarak çözüyorum mevzuyu. Umarım bu şekilde devam edebilirim zira üründen epey memnun kaldım açıkçası.

8. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Ürünü kretain ile beraber nasıl kullandın.

Bu konuda kafam karıştı.

9. lasthunter

lasthunter Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    evet katılıyorum bendede panik atak ve anksiyete var ve bu supplement bende bunu tetikledi ama sadece kutunun son 2 ölçeği kala böyle oldu spordan sonra iştahsızlık çarpıntı mide bulantısı ve sürekli tuvalete çıkma yaptı gerçi ben son 2 ölçeği 1.5 ölçek kullandım ondan da olabilir ama bi daha n.o. içerikli ürün kullanmayı düşünmüyorum panik atak ve anksiyete meyilli arkadaşlara da önermiyorum

10. Elnino

Elnino Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar Mp Assault ve BSN No-Explode arasında kararsız kaldım açıkçası, her iki ürünü kullanan var mı acaba ayrı ayrı zamanlarda tabiki.. Eğer ikisinden birini seçme şansınız olsa sizce hangisi daha iyi, kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim..

11. shumi-206

shumi-206 Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    satış temsilcisi
    Yer:
    İstanbul
    Assault bsn nazaran daha hifif etkili geldi bana bsn kullandığım vakit tabiri cağizse doping almış yarış atı gibi hissediyordum kendimi assault'ta ise o derece bir sıkışma olmadı hızlandırma bakımından bsn tek geçerim ama karar senin bu arada her ikisindede damarlar gayet belirginleşti assault'ta tam ölçek kullandığımda ne hikmetdir daha az bir etki gördüm bsn de ise iki ölçek kullandığımda kulak çınlaması vede ishal yapma gibi bir durum oldu ikisini sunsalar başka hakkın yok deseler bana madem öyle bsn olsun derim başarılar.

12. Ehlisuur

Ehlisuur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    2 antrenmandır kullanıyorum.Fark hissetmedim.
    Bir daha alır mıyım,bilmiyorum.

13. Elnino

Elnino Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Çok teşekkürler hocam peki BSN'yi normal ölçekte kullandığınız zamanda kulak çınlaması ve ishal gibi yan etkileri var mı? Ya da başka dikkat çekici yan etkileri var mı ? Bu konuda biraz görüş belirtirseniz çok sevinirim tekrar çok teşekkürler..

14. shumi-206

shumi-206 Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    satış temsilcisi
    Yer:
    İstanbul
    Tek ölçek kullanımda herhan gibi olumsuzluk olmadı.İki ölçek kullanıma nazaran daha faydalı oldu.Bu arada bsn ölçeği mp nin ölçeğinin yarısı kadar bsn de kullanım direncinize göre üç ölçeğe kadar yükseltebilirsiniz diye yazıyor buna istinaden bir deneyeyim demiştim iki ölçeği mp de ise hep yarım ölçek kullandım bir kere tam ölçek yaptım ondada yarıma nazaran daha az bir etki gördüm.Puan vermem gerekirse
    Bsn MP
    damar belirginliği 9 8
    Kilo arttırma isteği 9,75 8
    Konsantirasyon 10 8,75
    Vucuttaki hızlanma 10 8
    Ant. yapma isteği 10 8
    bu tabloya göre assault kötülemiş oluyorum ama ne yazıkki durum böyle kimse yanlış anlamasın

15. Rynx

Rynx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Aynen bendede kutunun sonlarına doğru ölçeği 1 e yükselttim gariptir eskisi gbi verim alamadım birde kulak tıkanıklığı yaptı her defasında

16. akck

akck Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3.kutumu araliklarla kullaniyorum.1 hafta kullandiktan sonra ara vermek lazim bunye alisiyor ve tepki vermiyor.baslarda yarim olcek etki sevisyesi azaldikca 1 olcege cikariyorum.ara sira kalpte carpinti yapabiliyor surekli kullanmamak lazim

17. Elnino

Elnino Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18

Çok teşekkürler hocam araştırmalarım ve sizin görüşlerinizle beraber BSN No-Exlplode kullanmaya karar verdim hayırlısı artık :)

18. shumi-206

shumi-206 Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    satış temsilcisi
    Yer:
    İstanbul
    Kazan mübarek olsun :D,
    İnşallah istediğin etkiyi verimi alırsın başarılar dilerim

19. rokko

rokko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar bir süredir protein tozu ve mp kullanmaya başladım ama nasıl kullanmalıyım bir türlü karar veremedim şimdi sabah 7:40 ta kalkıyorum 8:15 de salona gidiyorum mp boş mideyle içildiği için protein tozunu ant. öncesi almıyorum evden çıkmadan önce mp içiyorum salona gidiyorum antraman bitiyorum protein tozunu içiyorum acaba ikisi bir arada kullanılsa sorun olurmu yani protein tozunu içsem 5-10 dakka sonra mp içsem etkisini kaybeder mi yardım lütlen ?

20. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    dün ant.dan 4 saat önce son öğünümü yedim ve ant.dan 15 dakika önce assault'u 400 ml suyla içtim ve benim için en etkili gündü. salonda ısınırken karıncalanma başladı ve normalde 5-10 dakika süren his, antrenmanın sonuna kadar (50-55 dk) aralıklarla devam etti. bi önceki mesajımda ağırlık artışı olmadığını söylemiştim. dün, normalde 40-45 kgler ile yaptığım dumbell bench'de 120 lbs (54 kg)'yi son sette 8 tekrar yardımsız yapabildim. antrenmana bu hareketle başlayınca motivasyon da iyice arttı. ama diğer hareketlerde normalden fazla artırım yapmadım.

ant sırasında xtend, ant sonunda whey + glutamine + carbopure ve bir muz yedim. 1 saat sonra da somon ve bulgur pilavı.

sanırım bundan sonra 4 saat dolmadan assault almayacağım. normalde ant öncesinde twinlab liquid amino kullanıyorum, bu 4 saatlik ara acaba whey de mi alsam? diye düşündürdü ama sanırım twinlab yeterli.

Sayfayı Paylaş