MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. taxi driver

taxi driver Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Ürün odaklanma, enerjik hissettirme, bir set daha zorlama kısacası antremanın hakkını verme konusunda çok başarılı .. zaten başka da bir beklentim yoktu..
    Bazı arkadaşlar içip Hulk olmayı falan bekliyor galiba..
    MP Re-con ile kombinliyorum. Güzel sonuçlar alacağımı düşünüyorum

2. jubas

jubas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Normalde 1 M.R kullanıyodum bide Assoult kullanıyım dedim bakalım onun kadar etkilimi yorumumu ilerleyen zamanlarda yazcam :)

3. omer99

omer99 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kreatin ile bu pre work out lar arasındaki farkı kısaca açıklayabilir misiniz bana. Optimum creatin ile musclepharm assault arasında kaldım. İstediğim ise uzun süredir sabit devam eden çalışma tempomu biraz zorlayıp ağırlıkları arttırabilmek. (Antrenman öncesindeki beslenme düzenim iyi antrenman sonrasında ise optimum whey protein kullanıyorum.) Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme: 27 Ağustos 2013
  4. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Pazar günü ilk kez kullandım. Soyunma odasından salona geçmek için can attım:) öyle bi enerji verdi yani, tabi psikolojik olabilir:) antrenman sırasında bi ara baya bi karıncalanma oldu acaba içindeki bi maddeye alerjim mi var diye endişelenirken forumda yazılanlar aklıma geldi rahatladım:)
    Ağırlıklarda bi artış olmadı, belki düzenli kullanımda olur.

Yarım ölçek alınıyormuş, peki ölçeğin yarısını gösteren bi işaret var mı? Yoksa göz kararı mı yarım ölçek yapıyoruz:D bi çizgi gibi bi şey var ama yarımdan çok fazla duruyo pek anlamadım:)

5. taxi driver

taxi driver Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Assault içeriğine bakarsan içinde kreatin haricinde mineraller vitaminler aminoasitler çeşitli bitkisel özler olduğunu görürsün

6. emir9595

emir9595 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    başarısız bir creatin

multipowerin creatine kutusu bittikten sonra assault`u müthiş tavsiyeler üzerine aldım ama pekte umdugum gibi çıkmadı multipower çok daha başarılı bir malzeme benden söylemesi

7. Chomoloko

Chomoloko Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Scotland
    Acikcasi bende pek bir etki yapmadi,bilmiyorum vucut alisik oldugu icin mi ama,bir daha performans artirici alicaksam assault almayacagim,bu urunun tek beyendigim seyi icinde creatine ve bcaa olmasi.

8. sambo06

sambo06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ÖĞRENCİ, DÖVÜŞÇÜ
    Yer:
    ANKARA
    Arkadaşlar ben haftanın 2 günü brazilian jiu jitsu 1 günü russian sambo ve 1 2 günüde body çalışıyorum. Son zamanlarda hastalığımdan dolayı ortalama 2 hafta antrenman yapamadım ve ciddi bir performans düşüklüğü yaşıyorum. MP Assault kullanmayı düşünüyorum daha önce kullanmış veya bilgisi olan birisi bana yardımcı olabilir mi ?
    Teşekkürler...

9. exquake

exquake Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    An itibariyle MP Combat Protein tozu ile birlikte sipariş ettim. Geldiğinde hayatımda ilk kez bir pre-w.o. kullanmış olacağım ve gelişmeleri tek tek yazacağım. Umarım düşünenler için faydası olur. (Ayrıca bana ürünün faydalı olmasını daha çok umarım eheheheh :D :D )

10. zugumax

zugumax Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar mesajları geç gördüğüm için özür dilerim. Assult ürünle Recon'u kombine ettiğimi söylemiştim dün itibariyle kutuları tekrar bitirdim . Recon'u şöyle özetleyim kendi açımdan, yaz aylarında aşırı kilo kaybım sonucunda idman sonlarına doru kullanmaya karar verip almıştım diyet döneminden çıkışta. Kilo kaybımı durdurup ağır idmanlardan sonraki halsizliğimi tamamen ortadan kaldıran bir ürün oldu. Belki protein tozuyla kombine olmayabilir denildiği gibi fakat ben protein tozunu sabah aldığım için idman sonlarına doru düşen performansımıda biraz tolere etmek için bu yolu seçtim ve gerçekten tam anlamıyla memnun kaldığım bir ürün oldu eksiğimi kapatması açısından. Assultla beraber kullandığım bu ürün e 42.5 olan kollarımı 44.5 a çıkaran ve ayrıca kendimi iyi hissettiğim bir temmuz ve ağustos ayı geçirmemi sağladı diyebilirim

11. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Sipariş verdim, bakalım etkileri nasıl olucak.

12. Rynx

Rynx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaslar bakıyorumda hemen kötülüyorsunuz yok bir işe yaramıyor yok etkisi sıfır...Yahu geçende birisiyle konustum adam 5-6 yumurta yemiş yemegini yemiş assaultuda içmiş tık yok diyor abi ne kadar oldu içeli dedim yemekten 1.5 2 saat sonra dedi.Hmmm dedim uzaklastım..Adamlar bas bas bagırıyor bos mide olacak diye afedersiniz 2 saat sonra yediklerim hala agzıma geliyor siz ona bos mide diyosanız diyecek bişe yok.Son olarak üründen full etki istiyosanız en az 3 saat geçmeli bence ideali 3 saat bide böyle deneyelim sonucta ödülllü ve en cok cok terch edilen ürün.Şimdi biriside der ödüllü diye herkesde işe yarayacak diye bişe mi var neyse iiyi çalışmalar :)

13. AliFb1907

AliFb1907 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    türkiyedekiyle amerikadaki nin içeriği farklı

14. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    kahvaltıdan 3 buçuk saat sonra yarım ölçek assault ve carbopure alarak salona gittim. karıncalanma yine oldu. antrenmanda kullandığım ağırlıklar arttı mı, aslında artmadı. forumda "tabi ki ağırlıkları artırmaz kullandığınız ürünü iyi anlayın" gibi söylemler de okudum da, şimdi bu assault içeriğinde 5 gr creatine yok mu? creatinin özellikleri arasında su tutması, hacim için faydalı olması ve kullanılan ağırlıklarda artış sağlaması yok mu? peki bunu içeren assaultta neden olmaz diyoruz? bilmediğimden soruyorum yani.

ağırlık dışında aslında yalnız bu "endurance" dedikleri dayanıklılığın arttıgını söyleyebilirim, daha önce üşenip yapmadığım ekstra hareketleri geçen antrenmanda yaptım.

şu an için memnunum ama mavi renkli aroma hangisiyle (blue raspberry sanırım) tadı gerçekten kötü. normalde supplementlerde tada takılmam ama bununki gerçekten iyi değil, başka bir aromaya yönelin derim.

15. exquake

exquake Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    An itibariyle elime ulaştı. İş yerindeyim ve spor saatini bekliyorum. Spordan 20dk önce alacağım ve izlenimlerimi iletmeye başlayacağım. Şimdilik şunlar;
    -Ambalajı çok karizma duruyor ovyes
    -Blue raspberry kokusu muhteşem !!! (Umarım tadı da öyledir)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:17 ----------

10 dk önce içtim. Tadı biraz yoğun. Küçükken zorla içirilen bazı şuruplara benziyor. Ellerde değil de yüzde bir karıncalanma başladı. Hafif panik duygusu. Sonumuz hayır olsun. Birazdan spor salonuna ineceğim.

16. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    Bu tip ürünler boş mideye alınması gerektiği için bana ters geliyor. 4 saati buluyor bazen boş mide için. ANtreman, sonrası suplement alımı, 1 saat sonra yemek derken, iki öğün arası 6-7 saate uzuyor. Bu yüzden kahve ye devam :)

17. exquake

exquake Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Evet,
    Dün akşam içip antrenman yaptım. Dediğim gibi, içtikten kısa bir süre sonra, elde yüzde ve sonra tüm vücuda yayılan karıncalanmalar başladı. Hayatımda ilk defa böyle birşey hissettim çok ilginçti. Biraz da panik oldum açıkçası.
    Gelelim salona:
    Öncelikle belirteyim. Bugüne kadar hiçbir ürünün mucizevi bir etki yaratacağını düşünmedim. Sonuçta supplement yani. Beklentilerim çok da fazla değildi.

- Offf o nasıl bir histir arkadaş. Ne gaza geldim antrenmana başlarken. Salondaki tüm ağırlıkları yan yana koyup, bildiğim tüm hareketleri yapasım vardı ama neyse ki kol günüydü ve sadece kol antrenmanımı yaptım :D
    - Ağırlıklarda ufak bir artış söz konusu oldu ancak bugün kendimi hiç yorgun hissetmediğim için ondan da olabilir. Bu gözlemi daha uzun periyotta tekrar yapacağım.
    -Antrenman sonrası yorgunluk yok denecek kadar azdı. Genelde antrenman sonunda araba kullanacak halim bile kalmaz ama bu sefer aynı antrenmanı 3 kere daha çıkaracak mental ve fiziksel duruma sahiptim. Şaşırdım.
    -Karıncalanma hissi antrenmanın sonuna doğru bitti.
    -Hafif bir bulantı vardı. Boşa yakın bir mideyle içmiştim. Açlık ile birleşti ve bulantı devam etti.
    -Whey içip yarım saat sonra akşam öğününü yiyince pek bir bulantı kalmadı.
    -Antrenmanı 18.45 - 19.45 arası yaptım ve 22.00'da uyudum. Uyuma konusunda bir sıkıntı yaşamadım,aksine mışıl mışıl uyudum (gerçi hep öyle uyuyorum çok şükür)

Kısaca ilk kullanım için beklediğimden daha fazlasıyla karşılaştım. İlerleyen günlerde tekrar gözlemlerimi yazacağım.

18. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    aynen o nedenden dolayı deneyemedim şu ürünü

19. ReDo28

ReDo28 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    damarlar kocaman oluyor :D

20. karakule23

karakule23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba ben bu ürünü dün aldım , ürünün üzerinde yazan 1 porsiyon=23 gr fakat üründen 70cc lik ölçek çıktı sanırım buda yaklaşık 30 gr yapıo yarım ölçeğinde 1 porsiyon olduğunu düşünürsek sonuç olarak işin içinden çıkamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim

Sayfayı Paylaş