MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. loralon

loralon Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    as55 sağlık tabiki senin sağlığın fakat 2 yıllık tecrübeli biri olarak ürün etiketine dikkat etmen gerekir
    Do not use this product if you are at risk or are being treated for any medical condition including, but not limited to: high or low blood pressure; cardiac arrhythmia; stroke; heart, liver, kidney or thyroid disease; seizure disorder; psychiatric disease; diabetes; difficulty urinating due to prostate enlargement or if you are taking a MAO inhibitor.

yani gene sen en iyisini bilirsin sonuçta fakat hiç bir pump etkisi sağlığımızdan önemli değildir...

as55 bunu beğendi.
  2. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Malesef ki kreatin'de yükleme diye bir şey yok , ayrıca kreatin'de 10 kilo direk artış sağlamaz, ayrıce steroidler bile direk 10 kg gibi bir artış sağlamıyor :)

Konuyu bence uzatmayalım burda bitsin , boşuna post okumakla uğraşmasın diğer üyeler.

3. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    eyvallah.. napalım preworkout olarak boşa almışız kreatini, assault u.

4. selim4141

selim4141 Üye

Beğenileri:
    720
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Free
    Yer:
    Cehennemin dibi
    Boş olurmu , mesela ben kendi kullandıgım süre içinde pump etkisi fena değildi , antremandan sonra yorgunluk olayı bitmişti , kilolarda fazla bir artış olmadı ama dayanıklılıgı arttırdıgını gözlemledim , mesela 3 set çıkacağına 4 set rahat çıkartabiliyordum.

5. alchemila

alchemila Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    10 aydır bu sporu yapıyorum.Ramazanda 40 gün ara verdim.Bugün antrenmandan 15 dk önce yarım kaşığa yakın kullandım.Hafif bir ısınma hissettim ama güç ve performans olarak bariz bir etki alamadım.Bu arada aç karnına kullandım ama tabii spora ara vermiş olmanın bir etkisi olabilir mi bunu ilerleyen zamanlar gösterecek :)

6. yazilimci

yazilimci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler ürünü kullanmak istiyorum yaklaşık 14 aydır spor yapıyorum ancak ürün içindeki b-6 ve b-12 oranları beni ürkütüyor zaten kullandığımız protein tozu aminoasit vesaire bu vitaminlerin ihtiyacını karşılıyor bu üründede aşırı dozda ne düşünüyorsunuz bunun hakkıında

7. scrol

scrol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ne yalan söyleyim pek fayda göremedim. Zaten bu ürünü aldıgın gün kilo arttırımını hayal olarak görüyordum öylede oldu. Tek faydası sadece idman sonrası yorgunluk olmaması. İçip ısınırken vücutta karıncalanma hissi gibi şeyler oldu.

Ama öyle kesinlikle ekstra güç artışı falan yaşamadım. Zaten beklemiyordumda.

8. Kılıcoglu

Kılıcoglu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    aynen ya bende foruma baktım öyle seyler yazmıslar ki sanırsın ixir ama 3 kez kullandım bir degişiklik göremedim sadece kulagım tıkandı o kadar yok ucuruyormusta agırlıklar 10 ar artıyormusta sonuc hüsran...

9. brhmcr

brhmcr Guest

Hayal edin, etmezseniz doping verseler calismaz sizde zaten.

10. loralon

loralon Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bu urun gainer degil ki kilo artirimi icin bu urunu mu kullaniyorsunuz.

11. scrol

scrol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    :D hayır kilo arttırımı derken içenler öyle bir yazmış kı işte 30 basarken 40 basmaya basladık falan diye. O nu demek istemiştim :)

12. as55

as55 Üye

Beğenileri:
    240
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Samsun
    şimdi konuşmayayım diyorum da sataşmayın arkadaşım. omuz preste 60 kilo nizami yapabilirken 70 kiloyla çalıştım ayrıca ilk hareketim bu. aynı şey lat pulldown için de geçerli. 7 kilo artış yaptım lat pulldownda da(ıbs ayarlı makine 7kilo o yüzden). ayrıca idmanda eğilsem bile şakır şakır su dökülüyor. o biçim terliyorum akşam gittiğim halde.

kimseyi inandırmam gerekmez sen de laf atma. kullanmadıysan yazma zaten başlığı kirletme sencesi bencesi yok. kullandıysan bendeki etkisi bu de. sizin gibiler yeni türedi forumda.

13. ReDo28

ReDo28 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    etkisi gerçekten iyi

14. batuhanzafer

batuhanzafer Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım sen niye bu kadar titrek davranıyosun senin dışında kimse kasmıyor üründen aynı etkiyi alacak diye bir şey bünyeden bünyeye değişir bu yani. Yok anlamadım MP sana bayii falan mı verdi buraya bu kadar savaş alanına çeviriyosun. Zaten bence 2-3 haftada en azından 11 lbs kilo attırmıyosan sıkıntı var demektir psikolojini aynı yere sabitleme :)

Ürünü yaklaşık 3 ay önce kullanmıştım çok büyük bi etkisini görmedim patlayıcı güç olarak değilde dayanıklılık olarakta pek bi etkisini görmedim açıkcası kilo artışı aynı nizamı şekilde devam etti o kadar hani pek bi etkisini görmedim sadece uyku saatlerim azaldı kullanırken ve daha dinç hissediyodum.

İyi forumlar

15. alchemila

alchemila Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Assault' u sadece spor öncesi kullandım off günlerde kullanmadım.Antrenmandan 20 dk önce yarım kaşıktan çok az fazla kulandım. 4. kez kullanmama rağmen açıkçası bana bir faydasını hissetmedim.Ne güç artışı ne performans ne de antrenman sonrası kendini iyi hissetme. Uykumu da etkilemiyor.

Açıkçası bu ürün bende hayal kırıklığı yarattı.Zaten bende en çok etkisini gösteren ürün komik gelecek ama powerade oldu.Antrenman aralarında kulllandığımda yorgunluğumu ciddi şekilde azalttığını farkettim.

Antrenmandan sonra re-con kullanıyorum bir hafta oldu açıkçası hiç bir pozitif değişiklik göremedim.Zaman geçtikçe sonuçları buraya yazacağım.teşekkürler. :)

16. loralon

loralon Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yarım kaşık yazmışsında ürünün içinde ölçek var onu kullansanıza sonuçta kaşığın gramajını ayarlamak problem olsa gerek sonuçta üründen maksimum performans almak için üreticinin talimatlarını uygulamalısınız

17. zugumax

zugumax Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Kullanıcak olan arkadaşlara tavsiyem yarım ölçek şeklindeki tavsiyeleri dinlesinler pro düzeyinde değillerse ( 184 84 kg 12 yıldır bu sporun içindeyim yarım ölçek alıyorum). Ben MP ürünlerle kombine şekilde kullanıyorum, aç olarak alınmasını tavsiye etmelerine rağmen kullanım şeklim akşam yemeğinden sonra ( 18:00 ) 1:30 - 2 saat kadar sonra alıyorum ve idmana saat 20:15 de başlıyorum. Bütün ürünleri saatlerine yazılanlara göre kullanacak zamanım hiç bir zaman malesef olmadı. Yararını gördüğüm bir ürün gerçekten aşırı sıcaklara rağmen idman tempomda ve ağırlıklarımda herhangi bir düşüş yaşamamamı sağladı. İdman sırasında her hareketten sonra ufak yudumlarla su ve idman sonuna doğru Recon adlı ürünü kullanıyorum destek olarak. Tek başına bu ürünü kullanarak mükemmel bir idman yapmayı, büyümeyi, kas kütlesinde artış sağlamayı hayal eden arkadaşlar varsa hayallerine devam etsinler. Hiç bir ürün bunları tek başına sağlayamaz. Yorumların çoğuna dayanarak şunu diyorum düzenli idman, beslenme ve uyku düzenine sahip olmayan arkadaşlar tüm ürünlerden uzak durabilirler en azından üründe kötülenmemiş olur. Bu spora gönül vermiş arkadaşlar içinde gayet güzel idman temposu veren bir ürün diyebilirim bendeki bir etkisi de damarlarımı oldukça belirginleştirmiş olması.

18. taxi driver

taxi driver Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Assualt ile recon kombine ettiğinizi yazmışsınız. Eğer antreman sonrası recon kullanıyorsak whey kullanmamıza gerek yoktur diye düşünüyorum. Siz kullanıyor musunuz ?

19. SAWASH

SAWASH Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    RECON ürününden biraz bahsedermisin. Forumda başlığı mevcut ama birde senin gözlemlerini bilmek isterim. Ben antremandan sonra üzüm suyu ve jelibon la geçiştiriyorum. RECON u bi kaç ay sonra denemek istiyorum. Ne dersin gerek varmı yoksa üzüm suyu ve jelibona devam mı ?

20. alchemila

alchemila Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yarım kaşık derken kutunun içindeki ölçekten bahsetmiştim.

Bu arada arkadaşlar bu üründe ishal problemi yaşayan oldu mu ? Ben bu ürünü kullandığımdan beri ishal sıkıntısı yaşıyorum :(

Sayfayı Paylaş