MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. asasmaz

asasmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    markasına değilde içeriğine bakıp aldım cellucor c4 ile hardline nox 2 arasında kararsız almıştım nox2yi tercih ettim 1 kutu assault bitirmiş biri olarak nox2 gayet önde

2. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    yaklaşık 20 gr assault u 400 ml suya atarak (çok çalkalamaya gerek yok) karıştırıyorum ve son 80-100 ml kalana kadar içiyorum(idmandan yarım saat önce)

Kalan 80-100 ml assault lu suyu 750 ml olacak şekilde suyla tamamlıyorum ve tüm antreman boyunca içiyorum. Kullandığım su kesinlikle soğuk olmalı yoksa bende mide bulantısı yapıyor. Zaten havada sıcak su ısınmaya başladığında sıkıntı olmaya başlıyor

Pre-workout içeceklerin idman sırasında içilmeyeceği söylenir ancak çok az bir oranda kullandığım için sadece tad veriyormuş gibi oluyor. Elmalı içeriğini çok beğendim birde su çok soğuksa çok güzel gidiyor.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:55 ----------

Kalpte çarpıntı yapıyormu peki ? Nabzını kontrol ettin mi?

benim kalp biraz hassas o yüzden assault u bile az alıyorum kalpten gitmeyelim sonra :)

3. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Omerce
    Kutu üzerinde ki Türkçe açıklamayı söktüm.
    Zaten aldatmaca dolu 1/2 ölçekle başlanması gerekirken yanlış hatırlamıyorsam 1 ölçek tozu 450 ml suyla karıştırıp içilmesi öneriliyor gerçekten para bürümüş gözlerini.
    İngilizce açıklamada çok farklı bir kaç kullanım söz konusu.
    Gerek su miktarı gerek ölçek alımı.
    İstenilen şekilde antrenman çıkartmak için farklı kullanım önerileri vermişler.
    Dikkatli bakmanızı öneririm.
    Bugün ben 500 ml su ile 1/2 ölçek assault yanına hardline zone ekledim.
    Oldukça iyi bir antrenman çıkarttım bundan sonra böyle devam ederim .

4. asasmaz

asasmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    omerce hiç çarpıntı yapmıyor assault gibi mide bulantısıda yok bitirdikten sonra denemeni tavsiye ederim

5. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Mp Assault Kullanınım ve Sonuçları :
    1.Antreman : Toka yakın bir mideyle bir servisi antreman dan yarım saat önce kullandım.Ellerde hafif karıncalanma oldu.Pek etkisini göremedim.
    2.Antreman: Bu sefer biraz daha aç bir mideyle bir servis kullandım antremandan yarım saat önce.Bu sefer biraz etkisini hissettim.
    3.Antreman : Saat 1.00 de tamamen beslenmemi bitirdim.4.30 da Mp Assault kullandım(gene bir servis).5.00 de antremana başladım.İnanılmaz bir etkisi oldu.Antremanımı daha geç bitirmeme yardım etti.Enerji bakımından fena değil.Ama gerçekten insanın antreman süresini ve antremana verdiği tempoyu arttırmada bire bir.
    4.Antreman : Beslenememi gene 3.Antremanda ki gibi yaptım.Gene çok iyi etki verdi.Bitiremediğim bir antremanı şimdi sonlarına doğru yorulmadan yapıyorum.(Ve tempom hiç düşmüyor sonlarına doğru gene iyi hissediyorum kendimi)Antreman bittikten sonra bir antreman olsa gene yaparım diyorum.Yani öyle bir etkisi var.
    5.-6. Antreman : 3. ve 4.antremanda ki karşılatığım sonuçlarla karşılaştım.

Genel Gözlemlerim :
    *İlk günlerde hafif karıncalanmalar olabilir merak etmeyin ileride geçiyor.
    *Bende aşırı terleme felan olmadı.
    *Mide bulantısıda yaşamadım.(Arada sonlara doğru hafif çalkalanmalar oluyor,ama rahatsız edecek düzeyde değil)Ama kesinlikle şu Blue Raspberry aromasından almayın tadı iyi değil.
    *Özellikle antreman süresini uzatmak isteyenler ve temposunu kaybetmek istemeyenler için bire bir.
    *Geceleri uyutmuyor.Yatağa girdikten yaklaşık 1-2 saat sonra uyuyorum.Psikolojik değil eminim.Belki biraz daha kullandıktan sonra vücut alışırsa düzelirse onu bilemem ama kullandığım günler geceleri uyutmadı.
    ***Kişisel olarak gerçekten tavsiye edebileceğim bir ürün , kullanın , parasının hakkını hayli hayli veriyor.

Son düzenleme: 11 Haziran 2013
  6. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    En güzelini yapıyorsun. Bol miktarda su ile almak en güzeli. Ben 400 ml alıyorum ancak 300 ml den sonrasını 750 ml suyla tamamlayarak idman boyunca içiyorum.Ayrıca assault ile birlikte amino asit te kullanıyorum ve idmanlarım çok rahat geçiyor

umarım fazlasıyla faydasını görürsün

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:29 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:27 ----------

ikinci kutum bittiğinde (yaklaşık 3 ay sonra) değiştirmek amaçlı deneyeceğim eğer dediğin gibi bendede olumsuz bir etki yaratmazsa izlenimlerimi paylaşırım

utkux54 bunu beğendi.
  7. arbforce1

arbforce1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, öncelikle ürünü kötüleme amacında değilim. Yalnızca beklediğim etkiyi göremedim ve bununla ilgili önerilerinizi bekliyorum. Daha önce monsterpump kullanan birisi olarak assault un pek bir faydasını göremedim. Tam ölçek de yarım ölçek de alsam kahve veya meyve suyundan fazla odaklanma veya enerji sağlamadı. Beta alanine direncimi artırır diye aldım, o da yok. Tok karna alınca hiçbir etkisi yok. Aç karna alınca bahsettigim çok az enerji ve odaklanmanın yanında çok çok az bir pump etkisi var, onun da fazlasını en ucuz kreatine bile veriyor zaten. Ayrıca, yarım ölçeği bile 4-6 oz denen 200 ml suyla içmek mümkün değil, aroması çok ağır. İlaç diyerekten içsem bile antreaman boyunca korkunç susuzluk yapıyor. Sizce vücudum ürüne genetik açdan uygun mu değil, yoksa kullanımda yanlışlık mı yapıyorum?

8. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    Ben bu tarz ürünleri aynı creatine lerde olduğu gibi bol su ile tüketilmesi gerektiğini düşünüyorum. 400ml soğuk su ile yaklaşık 20 gr assault u idman öncesi aç karnına (çok aç değil tabiki) alman en iyi etkiyi yaratıyor. Birde içtiğin anda seni superman yapmıyor. Aynı creatine lerde olduğu gibi düzenli spor ve beslenme bununla birlikte sağlıklı bir ek besin tüketiminde bulunman gerekiyor. Güç arttırımı için proteinini ve amino asitlerini eksik etmemen gerekiyor. Zaten bunları daha önceki yorumlarımda da yazmıştım. Eğer assault ile beklediğin etkiyi göremediysen creatine ile devam etmeni öneririm. Kaliteli bir creatine ile eminim beklediğini alacaksındır. Ben uzun bir süre creatine kullandığım için değiştirmek istemiştim ve bir abimizin tavsiyesi ile assault kullanmaya başladım. Assault ta yetersiz kaldığında tekrar değiştireceğim tabiki. Birde her vücutta aynı etkiyi göremeyebiliyorsun. Mesela benim arkadaşta benden çok daha iyi bir etki yaratması benim açımdan biraz sinir bozucu olabiliyor :) Tabi psikolojik yanı da yok değil...

Umarım yardımcı olabilmişimdir

9. ReveR

ReveR Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    bu ürünün yeni paketini aldım yeşil olan harika birşey daha önce no-xplode falan kullanmıştım ama fıs yani no-xplode bunun yanında powerade gibi birşey kalıyor bana göre :D

bunu içtim antremandan önce aç karnına harika bir antreman çıkardım ama şöyle birşey var o gün kü beslenmenize çok dikkat etmeniz lazım özellikle kahvaltı yoksa benim gibi kalırsınız. Yorgunluk 0 enerji %100 ama kollarda güç kalmadı çekiyorum gelmiyor itiyorum gelmiyor kollarım titremiyor yorgunluk yok ama olmyuor güç yok bırakıyorum hareketi ardından şınava barfikse kosuyorum onlarıda yapamıyorum ama enerji bitmiyor :D inanın dediklerimde hiç abartı yoktur

üründenden komisyon falan almıyorum hehebench_O

10. Meteguven

Meteguven Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Etksini goremedim

Herkeze selam urun kotuleme olmasin ama ilkkez pump etkisi yaratcak bir urun almak istedim nox bulamadigimdan assult aldim yalniz acikcasi herhangi bir etkisini goremedim ilk kullanimdan itibaren birseyler olucak dusuncesindeydim cunku yazilanlar o sekildeydi ama herhangi hicbir kipirti olmadi acikcasi kullanimimda hata oldunuda dusunmuyorum ama su sekilde uyguluyorum 5 gibi son ogunumu yiyorum ve saat 6.40 ta muscletech fx i iciyorum saat 7 de yarim litre suyla assult icip 7.30 ta antremana basliyorum ama acikcasi herhangi bir etki goremiyorum acaba fx kullanmamammi gerekiyor bu yuzdenmi hissetmiyorum . Oneriniz warmi acaba . Yardimlarinizi bekliyorum arkadaslar

11. MRTTT

MRTTT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bir sorum olucak arkadaşlar forumda araştırdım fakat tam bir bilgi alamadım lipo 6 ve bu ürünü kullanacağım pump etkisi yada istenilen veya benim beklediğim etkide herhangibi bir azalma olurmu ? Cafein ve bu ürünün içerisinde ki etkenler zıtlaşırmı ?

12. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    1.Olarak yazım kurallarına uyman konusunda bir tavsiye vereyim :)
    2.Olarak kullanımda yarım ölçek alıp suyu 330 ml düşür.
    Biraz daha aç kalmayı dene.
    Amino fx ile alakası olacağını hiç sanmıyorum aksine faydalı olmalı .

13. major24

major24 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ömer
    Assault birçok internet sitesinin stoklarında tükenmiş. Bunun çok satılması dışında bir nedeni var mı ?

MP Assault'u kullanım şeklim son öğünden 2 saat sonra , normal su bardağının 3/4 üne soğuk su koyarak 1 servis assault ekliyorum. Belki psikolojiktir ama fazla su koyarsam etkisini hissetmiyorum.

MRTT , ilkbahar döneminde lipo6 ve assault 'u kullandım.
    lipo6 nın son servisini idmandan sonra alacak şekilde idmanlarımı attım. çünkü idmandan önce lipo6 kullandığımda sanki 10 dk önce tıka basa yemek yemiş gibi hissediyordum. Bu da assault un etkisini hissetmeme sebep oluyordu.

14. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Hayır psikolojik değil.
    Kutu arkasında ki İngilizce önerileri okursan görebilirsin.

15. Meteguven

Meteguven Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkurler

Tesekkurler utku zaman ayirdigin icin fakat anlamadigim konu 1 olcek ise yaramioken yarim olcek nasil yaricak . 1.5 2 olcek denemeyi dusunuom sirf etki olucakmi olmayacakmi diye yapmalimiyimki . Karnim zaten oldukca acken kullaniyorum

16. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Ben şahsen kendi deneyimimi aktarmıştım sanırım 1 ölçekle etki alamayıp yarım ölçekle alıyordum.
    Benim kullanım şeklim böyle Hardline zone +mp assault+330ml su.
    Suyu azaltmak gerçekten önemli bir faktör .
    Önce benim dediğimi denemelisin.
    Şiddetle tavsiye ederim :):):):

17. Meteguven

Meteguven Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Utku bugun dedigin gibi yaptim suyu azaltip yarim olcek koydum karincalanma kasinti denilen olay gerceklesti fakat pek bi enerji hissetmedim sicaklardan oldugunu dusunuyorum ama cok tesekkurler birseyler oldugunu hissettim :)

utkux54 bunu beğendi.
  18. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    Bence hiç bırakma aynı istikrarla devam et. Karıncalanma bir süre sonrasında geçecektir. Geçmezse suyu daha fazla içersen karıncalanma azalacaktır. Etkisinin sıcakla bir alakası yoktur bence :) ancak bir kaç öneride bulunabilirim. Antremandan 30 dk önce ve aç karnına(çok değil tabiki. Antreman 3-4 saat öncesi çok iyi karbo yüklemen gerekebilir. Vücuduna göre değişen bir durum) alman çok önemli. Antremana başlarken vücudunu çok iyi ısıt. Bol bol su iç ve setlerin aralarında harcağın zamanlara dikkat et. Sonuçta içtiğin bir ek besin ve hulk yapacak bir etkisi bulunmamakta. Düzenli olarak ilerlersen etkisini daha iyi göreceğini düşünüyorum

Bu arada arkadaşlar merak edenler için;
    2 çeşit assault var ve ikiside tat olarak çok iyi. Ancak elmalısı biraz ekşi bir tadı olduğu için daha iyi geldi bana.

Meteguven bunu beğendi.
  19. v.n

v.n Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Insaat Muhendisi
    Yer:
    Moskova
    bu urun ben de asiri bir guc patlamasi yaratmadi. yalniz 3-4 antrenmandir inanilmaz sekilde terletiyor. yag yakim doneminde faydali olabilecegini dusunuyorum. daha once no-xplode kullanmistim. kisisel gorusume gore no-xplode dan daha ustun bir urun.

20. Meteguven

Meteguven Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tesekkurler dediklerinin ustunde durucam set aralarina cok dikkat eden biriyimdir acikcasi . 73 kiloyum we son ogunum 4 5 gibi oluyor spora 7 gibi gidiyorum ilgin icin tekrar tesekkurler denicem . Ben birAz guc artisi olcani dusunurdum ama olmadi urunun asil amaci bu degilmi ?

Sayfayı Paylaş