MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    Bende de karıncalanma fln olmuyor sadece antreman daha rahat geçiyor. Daha fazla şişme etkiside vermiyor sadece enerji sağlıyor. Eğer idman öncesi ve sonrası gerekli karbonhidrat, protein ve amino alımları yapılmazsa, kendini biraz daha dinç hissettirmesi haricinde hiç bir işe de yaramaz. Ben çok uzun süre suplement kullanmadan spor yaptım. Çok iyi beslensemde istediğim gelişme bir türlü olmadı. Sonrasında tekrardan kullanmaya başladım ancak creatine yerine alternatif ararken bu ürünü buldum ve bence kas altında su tutma işi bu ürünün işi DEĞİL. Asla creatine ile karıştırılmamalı. Zaten içerisinde ki değerler de çok çok az.

2. asasmaz

asasmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    cellucor c4 yada hardline nox 2 i düşünüyorum artık verim alamadım arkadaşları yanıltmasın ama kişiden kişiye değişebiliyormuş

3. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    sonuçlarını paylaşırsan sevinirim

4. subarurallyteam

subarurallyteam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence gerçekten guzel bi urun seçim doğru

animal pump kullanıcısı olarak soyleyeyim bu urun bi ayrı arkadaşlar kesinlikle tavsiye ederim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:59 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:57 ----------

bol bol su için arkadaşlar en az 3 lt

yellow_captain bunu beğendi.
  5. özel

özel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaslar tad ayrımı yapmaksızın protein tozu ve mp assault nitrik oksiti aynı shaker koyup çalkalayın ve için 20 dk sonra muthiş bir karıncalanma ve pump etkisi geliyor ben sahşen mp assaultu tek basına kullaNdıgımda 20 dk pump alıyordum ve etki kısa sürüyordu ama böle 35 40 dk etki alıyorum ve 1 hafta sonra tam ölçek yaptım yerimde duramadım placebo yada bşka bişey deil deneyin de görün

6. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18

''subarurallyteam'' bilgi için teşekkürler.
    Peki buldaki oranlar yani creatine,bcaa,beta alanıne vs. oranları ürünün kaç gr 'daki oranlar ?
    Yani bu oranlar ürünün 5 gr 'damı var ? Yoksa 2 servisinde ya da bütününde mi var ?

7. Tonyukuk93

Tonyukuk93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Blue Arctic Raspberry yani mavi olanın tadı cok berbat gerçekten
    ürün ilk 1 hafta cok güzel etki etti sonraki haftalarda etkisi düştü
    ve gece uykusuzluk yapıyor

8. ZapieL

ZapieL Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    assault en son versiyon (yeşil kutu) kullanan biris olarak söylüyorum.
    2 hafta önce amerikadan bsn no xplode 2.0 getirttirdim.Verim alamadım.Ürün biraz topaklıydı bilmiyorum ama 3 ölçek 4 ölçek attım ama hiç. tık yok.

Bugün 1 DOLU TAM DOLU ölçek musclepharm assault içtim ve sonuçları aktarıyorum.
    inanılamz kilo artışı yaşadım.kesinlikle ve kesinlikle psikolojik değil hatta test etmek için set aralarında rahat durmadım.Barfiks çektim,demire asıldım birşeyler yaptım.Ama öyle böyle değil daha önce ulaşamadığım kiloları kaldırdım.Musclepharm ASSAULT gerçekten kaliteli bir ürün.Ve topaklanma yoktu aldığımd****esinlikle tavsiye ediyorum çünkü inanılmaz sonuçlar aldım bugün.Pazartesi göğüs-biceps günü bakalım ogün nasıl sonuçlar alıcam...

NOT: Yemekten 3 saat 30 dk sonra aldım.Tam aç karnına.

9. sezo

sezo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    izmir
    arkadaşlar ürünü bügün aldım ve yarın kullanmaya başlayacağım.
    forumdan öğrendiğim kadarıyla, antreman öncesi bu ürünü kullananlar için ayrıca Whey Protein almaya gerek yok. Benim şöyle bir sorum olacak, benim kullandığım bir Burner var (Hardline Burner), onu da MP Assault ile kullanmaya devam edebilir miyim?

10. özel

özel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaslar tad ayrımı yapmaksızın protein tozu ve mp assault nitrik oksiti aynı shaker koyup çalkalayın ve için 20 dk sonra muthiş bir karıncalanma ve pump etkisi geliyor ben sahşen mp assaultu tek basına kullaNdıgımda 20 dk pump alıyordum ve etki kısa sürüyordu ama böle 35 40 dk etki alıyorum ve 1 hafta sonra tam ölçek yaptım yerimde duramadım placebo yada bşka bişey deil deneyin de görün

ZapieL bunu beğendi.
  11. yellow_captain

yellow_captain Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşın verdiği bilgiler ürünün bir ölçeğinde varmış.
    Ürünü sipariş ettim,elime geçti.Pazartesi kullanmaya başlayacağım.

12. Ehlisuur

Ehlisuur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Ürün gnc'de %25 indirimli şu an,97 tl civarı oluyormuş.

13. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Çok pahalı.
    ******de 79 lira.

14. Ehlisuur

Ehlisuur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    internetten alışveriş yapmayanlar olabilir aramızda :) bildireyim demiştim.
    ben de olsam ******'ten alırım.

15. asasmaz

asasmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben gncden 80 e almıştım hiçbir faydasını göremedim kutu bitti hardline nox 2 ye geçtim bekleyip görcez

16. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Ben 4. kullanımda sonunda beklediğim etkiyi aldım.
    Gerçek anlamda aç olmanız lazım.
    Eğer bunu sağlarsanız salon dar geliyor :)
    Kusma-gaz kaçırma gibi tehlikeleri göze alın içerik bence iyi etki daha iyi olabilirdi:D
    İçerik 9/10
    Etki 7/10
    Fiyat 8/10
    Fazla bir tecrübem yok yok o yüzden karşılaştırma olarak animal pump-animal rage ile karşılaştırabilirim.
    Animal pump'un yanına bile yanaşamaz.
    Ama rageden daha iyi diyebilirim.

17. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    Merhaba arkadaşlar.

Yaklaşık 1 aydır kullandığım assault ile ilgili son paylaşımlarımı sizlere aktarmak istedim.

4 haftadır süren yoğun programımda hiç zorlanma yaşamadım. Haftada 1 gün çok sağlam kardiyo yaptım(sadece kardiyo) ve off günlerde dahil olmak üzere kendime özel bir karın ve bel programı hazırladım. 4 haftada net 2 kilo verdim ancak ölçülerimde yükselme oldu!

Yorgunluk idman sırasında çok hissedilmiyor ve idman sonrasında bayılmıyorsunuz. Ağırlığa karşı zayıflığınız azalıyor ve her ağırlık için ben bunu yerim bee diyorsunuz :) Aynı etkiyi creatine kullandığım dönemde de yaşamıştım ancak creatine kullandığım zamanlarda olan belli kas bölgelerindeki şişmeler ve aşırı susama hissi assault kullanımımda olmadı.

Tok aldığımda istediğim etkiyi göremedim ve son olarak min. yarım saat öncesinde alınmasını öneririm

Gayet iyi bir enerji ve motivasyon ile çalışmaya devam ediyorum ve izlenimlerimi zaman zaman paylaşmaya devam ediyor olacağım

NOT: En başından beri söylediğim gibi günlük max. 18-20 gr (yarım kaşık bile değil) alarak devam ettim. Daha yüksek tükettiğim her denemem de vücudumu zorlamaya başladı

18. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Su kullanımıyla ilgili farklı kullanımlar söz konusu.
    Kimse bundan bahsetmemiş.

19. asasmaz

asasmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    beyler hardline nox 2 yi denedim assaultun vermediği enerjiyi verdi bence kat kat üstün

20. boratoprak

boratoprak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    sevgili asasmaz,
    eğer nox2 yi deneyipte bu yorumu yaptıysan çok sevindim çünki genel olarak hardline söz konusu olduğunda denemeden kullanmadan yorum yapanlar var hardline işte gibisinden nox2 ye gelince benimde çok dikkatimi çekti ama denemedim şuan 1 mr kullanıyorum nox2 nin içeriği piyasadaki bu tarz ürünlerden daha yüksek sadece beta alanin yok içinde etki oladarak düşüncelerin hala aynımı belki ilk kullanımda iyi etki vermiştir hala memnunmusun nox2 den.

Sayfayı Paylaş