MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    etkisi var ama benim icin bir no xplode 2.0 degil kesinlikle.Kisiden kisiye fark gosterebilir. Veya hangisini daha once kullandiginiz da onemli olabilir. Boyle vucut icindeki maddelere alismis olabiilir.

Bu yuzden de sonra kullanilanlar ilk kullanilanlar gibi etki yaratmiyor olabilir.

2. ohninaak

ohninaak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler bir sorum olacak lakin konuyu açacak yer bulamadım inşallah buradan düzgün cevaplar alabilirim. Ben bir süredir MP Assault kullanıyorum ve üründen çok memnunum ama şimdi birden yağ yakmam gerekiyor. Hydroxycut extreme stix le beraber bunu kullansam sorun çıkar mı? Sorun olmazsa nasıl kullanmalıyım hangini önce almalıyım veya ne zaman hangisini almalıyım. Şimdiden teşekkürler. Cevaplarınızı bekliyorum.

3. scrol

scrol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
  4. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    ben yeşil elmasını aldım tat olarak güzel...mavi renklisi hangisi bilmiyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:19 ----------

Bu arada yarım ölçektn verim alamadığımı söylemiştim ve tam ölçeğe hatta bir buçuk ölçeğe yani 45 gr a çıkardım bugün....ama gene birşey yok...ne bir enerji artışı ne de ağırlık ve konsantrasyonda artış...
    hatta bence bu ürüne süper diyenlerin hepsi psikolojik etkilenmişler :)

5. napolyon79

napolyon79 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Çorlu
    asteq :) pekı karnın bos ıken mı alıyorsun? bende pek faydasını gormedım aslında memnun kalmadım pek :) sende benım gıbı creatin ve bca ıcın kullan barı napalım :D baska bi ürün kullanıp daha ıyı etkı alırsan banada soyle :)

6. Sercyy

Sercyy Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    ****** den alabilirsin Blue Arctic Raspberry aromalı

7. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    boş karna da aldım antremandan yarım saat önce de aldım 45 dakka önce de...her türlü denedim fayda yok :D dediğin gibi creatin için ve bca için....hee bu arada söylemeyi unutuğum çok iyi bir faydası var...cinsel yönden çok iyi tetikliyor..ginseng içeriğinden dolayı sanırım...

8. ohninaak

ohninaak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler çok yardımcı oluyorsunuz. Eyvallah, herkese kolay gelsin. İnsan gibi bir soru sordum kaç gündür sorumu sallayan yok. Tabiki de yazdığım şeye şakadanak cevap beklemiyorum ama en azından aradan bu kadar zaman geçtikten sonra doğru bir bilgi verecek tecrübeye sahip insanlar mesajımı okumuştur. Neticede ikisinin de metobalizma hıızlandıran kalbi yorabilecek etkileri var. Bir sıkıntısı yaratmaması için ikisi aynı anda kullanılırken ince bir ayar yapıp da kullanmak gerek heralde. Ben nasıl ayarlayacağımı kestiremediğim için buraya yazdım mesajımı. Unutmayalım forumlar birer topluluktur. Topluluklar da yardımlaşmayla yükselir. Herkese teşekkürler.

9. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba ;

Öncelikle şunu belirtmem gerekir kullandığın 2 üründe de kafein mevcut. Bu kalbini gereksiz yoracaktır. Bunun dışında kafein eşiği denen bir olay mevcut. 2 ürünü de aynı anda kullanırsan bir müddet sonra assault'a vücudun tepkisi azalacaktır. Bu durumda daha fazla kafein alman gerekecek bu da kalbini gereksiz yoracaktır. Bana soracak olursan Programını cardio ve ağırlık olarak 2 ye ayırman ve cardio günlerinde stack kullanman. Başka önerisi olan arkadaşlar varsa onları da dinlemek gerekir.

ohninaak bunu beğendi.
  10. bilkent

bilkent Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Ben Assault ile birlikte BSN HyperShred kullaniyorum. Assault ile thermogenics birlikte kullanılır. Yalniz, arada min 6 saat olmali. Yoksa mide bulantisi ve yogun kalp atisi rahatsiz edecektir.

Her sabah 7:30 ve 11:30da birer adet HyperShred aliyorum. Antrenmanim 18:45 gibi oldugu icin 18 civarinda da Assault kullaniyorum. Elbette vucut direnci, kafein duyarliligi faktorleri de cok onemli.

Ayri bir not da su olabilir: Assault'ta kreatin var, ve kilo verme esnasinda kreatin kullanilmaz diye genel gecer bir bilgi. Oysa bir thermogenics kullanıp vucut su atarken kreatin tabanli bir baska urun kullanmak (ben uzerine 3gr daha kreatin kullanıyorum) su tutumunu azaltırken kas gelisimine yardımcı oluyor. Bu basligin konusu degil ama hem yag yakımı hem de kas kazanımı aynı zamanda yasanabiliyor. Beslenme, egzersiz programi ve min 4 litre suyu ihmal etmeyin.

ohninaak bunu beğendi.
  11. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    arkadaşlar assault ın içinde kafein var mı? geceleri uyuyamıyorum...akşam saat 6 gibi içiorum gece 11 de yatıorum 1'e 2ye kadar uyutmuyor...ve vücut ısım aşırı arttı :( yatakta bile sürekli terliyorum.. bu sadece bende mi....

12. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba ;

Ürün içerisinde kafein mevcut. Çoğu booster ürünlerinde kafein var bildiğim kadarıyla. Ürünü akşam 8'den sonra kullanmanız durumunda uykusuzluğa neden oluyor. Daha önce noexplode kullandığım da başıma geldi. Geceleri uyuyamıyordum. Assaultu yeni aldım fakat soğuk algınlığım olduğu için son 3 gündür idman yapamıyorum. İdman yapmaya başladıktan 1 hafta sonra bende tecrüblerimi paylaşabilirim. Bende antremanlarımı akşam saatlerinde yapmak zorunda kalıyorum
    Saygılarımla

asteq bunu beğendi.
  13. ucarleyli

ucarleyli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Ben bu tür ürünlerin hemen hepsini denedim..içlerinde en iyi etkiyi n0-xplode verdi..aralıksız 2 senedir bunu kullanıyordum ama bir boşluk vermeye karar verdim bugün assault alacağım ve akşam antrenmanında deneyeceğim..size çok sağlıklı bir karşılaştırma bilgisi verebileceğimi düşünüyorum..no-xpolde den gerçekten çok memnunum,uzun zaman kullanmama rağmen kullandığım miktar 1.5 ölçeği geçmedi..gaspari super-pump zayıf kaldı,jack3d güç artışı hissedilir derecede fazlaydı ama xlpode kadar çalışma isteği vermedi..xpolde da gördüğüm eksik etki süresi jack3d den daha az...assaultu denedikten sonra size fikrimi söylerim ilk antrenmanda bana etkisini veya etkisizliğini belli eder

14. ucarleyli

ucarleyli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13

evet bugün Mp assault aldım antrenmandan 30 dk önce içeyim dedim..ölçek işaretli yere kadar doldurdum ve biraz daha üstüne de ekledim yarım litreye yakın suya karıştırdım...tadı bana göre berbat..yoğun şekerli bir tadı var suda geç eriyor..no xpolde kullananlar bilir iki sallasanız anında erir bunu çalkala çalkala eritemedim...her aldığım yudumla birlikte su içme isteği duydum yoğun şeker tadından dolayı...antrenmana etkisine gelirsek biraz enerji vermesi hariç etki hissetmedim..ürün ucuz diğerlerine göre ama benim görüşüm olumsuz ..2 katını verin xplode alın ..kim ne derse desin kalite farkı çok

asteq bunu beğendi.
  15. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    Assaultu ne zaman kullansam ishal sorunu yasiyorum. Bugune kadar hemen her cesit supplement kullanmis biri olarak ilk defa boyle bisey yasadim. Rezalet bi urun. Paraniza yazik olur

16. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    Arkadasin assaultundan yarim olcek seklinde kullandim 2 gun etkisi fena degildi , fakat idman sonrasi beni kusturdu ahududu ve limon aromalisi

17. u_mirin?

u_mirin? Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrencilik
    Yer:
    İstanbul
    arkadaşlar ürün oyle enerji veriyorki ev boşsa bilmediğiniz dilde bile konuşabilirsiniz lafı uzatmaya gerek yok şimdi 1 olcek ictim okadar bombayımki dahada agır calısabılmek ıcın gıdıp bır olcek daha ıcıp toplam 2 olcekle ortalıgı yıkmaya gıdecegım ( antreman :D) tavsıye edılır...

18. Zyzzz

Zyzzz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar ürünü kullandım piyasadaki çoğu pump ürününe göregayet başarılı 2. kutuyu almayı duşunuyorum fakat suan elimde amerikan malı neucore var onuda deneyip ikisi arasında karar vericem saygılar.

19. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Az önce 79 tlye buldum ve sipariş ettim 20 mayıs Pazartesi günü etkilerini paylaşırım .
    Hardline zma ve hardline zone kullanıyorum .
    Bakalım kreatin ve yanında nox nası bir etki yaratıyor .

20. mekenek

mekenek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar merhaba,

Bu ürünü yaklasık 20 gündür kullanıyorum. Simdi elimde Gaspari Nutrition Amino Max 8000 var. Gaspari aminoyu 4 antreman öncesi 4 antreman sonrası almam gerek. Korkum su ki assault'la gaspari 4 tableti aldım mı bir sorun cıkması. Sizce bir yan etkisi var mıdır? Ikisini birden kulllanabilir miyim?

Tesekkürler, Saygılar.

Sayfayı Paylaş