MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. Kanz

Kanz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yanlız şöyle bi durum var bu pre-workout ürünü yani antreman öncesi kullanıyoruz bi yandanda antreman öncesi karbonhidrat almamız gerekiyor e nasıl aç karnına kullanacaz bunu? aç karnına antremana girmemiz gerek o durumd****ilo vermek isteyenler için bi nebze ama bulk döneminde biri aç karnına antremana girmesi yanlış.Neyse bende sipariş verdim bakalım nasıl etki alacaz.

2. Kılıcoglu

Kılıcoglu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bugun aldım amerikan pazarından kutusu çok dandik geldi dostlar 80 liraya aldım ama kutu facia yani suana kadar gördügüm supllementler içinde en kalitesiz malzemeden yapılmış.Bide sportone ithalatcı firma sizde durum ne ?

3. Kanz

Kanz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben supplementler dan aldım tam tersine gördüğüm en kaliteli ve şekil supplement kutularından biri.Üstünde kapak mühürüyle falan geldi.Farmatek ithalatçı firma.Birde Kocaman Gıda getiriyor sanırım.Sportone ı ilk defa duydum ben.

Bu arada ilk deneyimimde çok memnun kaldım üründen,dün sadece 5 saatlik uyku ile ayakta duruyor olmama rağmen hayatımda girdiğim en enerjik antreman oldu diyebilirim,bitsede gitsek durumları kesinlikle yoktu.Hiçbir yan etkide yapmadı uykusuzluk,mide vs.

Son düzenleme: 13 Mart 2013
  4. Kılıcoglu

Kılıcoglu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    İşte resimler sportone bende arastırdım internette bişe bulamadım.REsimleri de yükledim seninkiyle aynımı 80 tl ye aldım cok ucuz geldi...

Ekli Dosyalar:

5. Kanz

Kanz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evet görünüşte aynı yanlız arkadaki o gri etiket kısmı farklı bende o da ithalatçı firmayla alakalıdır zaten bende ithalatçı firmada farmatek yazıyor ayrıca ihracatçı firmada yazıyor oda Sportika Export , amerikalı bi ihracat firması türkiye ye orjinal muscletechi falanda bunlar yolluyor araştırmıştım önceden kutunun nesi tam olarak basit geldi sana? bendeki gayet kaliteli plastikten yapılma hertarafı yerli yerinde düzgün sıkıca yapışmış.Bence bi farkları yok ama supplementler da 100 tl çok fiyat farkıda yok yani arada 20 lira için riske atmasaydın keşke kullanınca etkisinden belli olur artık.Birde yazmayı unuttum kutuda son kullanma tarihinin üstünde musclepharm tarafından basılmış Lot No. da var benim o orjinalliğin bi belirtisi onada bi bak.

Son düzenleme: 14 Mart 2013
  6. Kılıcoglu

Kılıcoglu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ya bu sportone kimdir internette adı sanı geçmiyor ya farmatec olsa içim rahatlarda ne bim bide 80 liraya aldım pazarlıksız pişmanım...

7. gorky53

gorky53 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    belli bir ithalatçısı yokmu bu ürünün kafasına göre bi kaç firma getirmiş anlaşılan.en güzeli ihracatçıyı araştırmak lazım gerçekten MP nin ihracatçısımı

8. Kılıcoglu

Kılıcoglu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sabah aradım firmayı neden piyasadan ucuz ürünlerinnz felan sordum bişe diyemedi en son agzından dubai fln bişeler söyledi acıkcası daha önce p7 ve supplementler.com daki güven ve sıcaklıgı aladım mevuzuat 3 kurusluk kutu degil arkadaslar saglık en önemlisi gittim geri iade ettim.Üzerine 80 lira daha verim vpx shotgun aldım üstünde aslan gibi upfarma yazıyor ayrıca kutu o kadar orjinalki evde aksesuar olarak felan kullanabilrm derecede.En güzeli 3 fazla olsun hem kafan rahast olsun hemde saglıgını riske atammıs olursu.NOYT:ürünün sahte oldugunu fln söylemiyorm sadece içime sinmedi o kadar.thums:

gorky53 bunu beğendi.
  9. Kanz

Kanz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    MP nin asıl ithalatçısı Kocaman Gıda ve Farmatek,farmatek ürünleri direk amerikada sportika export üzerinden getiriyor,ihracatçı firmasını bile araştırmıştım önceden yıllardır muscletech de onlardan geliyor Türkiye'ye o yüzden güveniyorum.Kılıcoglu iyi yapmışsın iade ederek adam açıklamasını bile yapamamış ürünün birde dubai ne alaka.. bende iade ederdim.

Muscle Pharmın orjinal iracatçısı : http://www.sportika.com/our_brands/musclepharm

google a musclepharm export yazarsanız direk bu çıkar.Eğer ithalatçı burdan getiriyorsa bilinki sorunsuz güvenlidir.

Son düzenleme: 14 Mart 2013
    Kılıcoglu bunu beğendi.
  10. gorky53

gorky53 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Bu ürünler için her zaman söylüyorum bilindik satıcılardan almak lazım açık net olanlardan.Kem küm diyip sıyrılmaya çalışandan değil.Ülkemizde de delikanlı gibi bu işi yapan firmalar var az araştırma yeterli.

Kılıcoglu bunu beğendi.
  11. lazyjoke

lazyjoke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    murat
    Yer:
    ankara
    arkadaşlar ürün bitti ve daha önce de yazdığım gibi oldukça memnun kaldım. 1 aya yakın ara verip glutamin amino türevi supplementlere yoğunlaşacağım ama kesinlikle tekrardan kullanacağım ürünler listesine girmiş durumda.

12. violence

violence Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünü l-carnitine ile kullanımında bir sıkıntı yaşar mıyız arkadaşlar

13. napolyon79

napolyon79 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Çorlu
    bugun kullanmaya basladım bende.. acıkcası mılletten duydugum kadarıyla enerjı patlamaları karıncalanmalar ellerın tıtremesı vs.. uzulerek soyluyorum hıcbısey yasamadım.. cok buyuk umıtlerle alıpta bu etkılerı gorememek uzdu benı acıkcası.. tek hıssettıgım anteramana basladıktan 40 dk snra yanma hıssıydı,kı oda tam anteramanı bıtırmeme yakındı.. pek bısey anlamadım acıkcası..
    1/2 olcek ile denemıstım bı sonrakı antremanımda 1 tam olcek deneyıp sızınle paylasacagım tekrar.. ondada etkı alamazsam 2-3 denıcem artık :))

14. aibutrainer

aibutrainer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar antrenman sırasında kullanacağım bi ürün arıyorum sizce assault uygun olurmu?

15. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Assualttan full etki alabilmen için antrenmandan 30 dk önce almalısınız.

Antrenman sırasında BCAA ürünleri tükebilirsin. Amino-x, Xtend gibi

16. BertilFox

BertilFox Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    28
    Bu kişiye ve antrenman şekline göre değişir diye düşünüyorum.
    5. kutuyu bitirmek üzereyim, bir çok farklı şekilde denedim.
    En çok verimi, 1.5 saatlik antrenmanın ilk yarım saati sırasında içerek aldım.

17. antikky

antikky Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Karıncalanma ve enerji patlaması vs yaşamak için yapılması gereken tek şey,mide boşa yakın bir durumdayken kullanmak.Tok ve aça yakın mide durumu arasında çok çok ciddi bir fark yapıyor.

18. napolyon79

napolyon79 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Çorlu
    evvet yorumlarımı yazıcagımı soylemıstım sıtenın sorunundan dolayı bıraz gecıktı..
    1 tam olcek ıle karıncalanmayı hıssedıyorsunuz ıster ıstemez :) ama hala enerjı konusunda ve guc artısı konusunda bısey dıyemıcegım,cunku boyle bısey yasatmadı bana,belkıde kafeın olmalıydı ıcınde dıye dusunmeye basladım acıkcası..

19. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    hangi aromayı önerirsiniz?

20. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri: