MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 342 üye.
  1. Gke

Gke Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ürünün içieriğindeki kreatin türü sebebiyle tutulan sudan olabilir. kullanmaya başladığımdan beri aynı şeyleri yaşıyorum. belki daha önce kullanmış olduğunuz kreatin monohidrat değilde daha farklı bir türdü (örn. mikronize, tri kreatin malade vs..)

2. Kılıcoglu

Kılıcoglu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Gercekten cok haklısın bu aralar yaza yetişeyim diye hırsımdan bu tarz seylere saldırıyorum ek besinlerimde var işte gözü doymuyo insanın ama çok teşekkür ederim en önemlisi saglık gerisi bi sekide olur umarım...:)

3. violence

violence Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün ürünün siparişini verdim yorumlardan etkili bir ürün gibi gözüküyor umarım beklenen etkiyi alabilirim bench_O

marcus151 bunu beğendi.
  4. marcus151

marcus151 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boksör
    Yer:
    ESKİSEHIR
    etkilerini yazarsanız sevinirim.Bu ürünle jack3d micro ve driven sports craze arasında kaldım

5. violence

violence Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu aralar gidemedim çalışmaya işlerim yoğunluğu nedeniyle bu akşam gideceğim salona ürün çantamda şu an kullandıktan sonra etkilerini yazacağım hemen

6. violence

violence Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Spordan şimdi geldim karıncalanma falan hiç birşey yok 1/2 oranında kullandım ağırlıklarda da bir değişikliğim olmadı ilk günümdü yarın tekrar yazarım

7. leonidas1907

leonidas1907 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ürün bugün elime geldi. Daha önce jack3d, nox-plode, superpump kullanmıştım. En iyi etkiyi nox'da aldım diye bilirim. Bakalım nasıl etki alacağım.

8. kuchiki

kuchiki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sporddan 25 dk önce yarım ölçek aldım ve muazzam bir etki yarattı bende de 25 dk sonra kalpte hızlanma burun cevresinde kasıntı başladı dedim ben başlıyorum antrenmana 1.5 saate yakın çalıştım biceps extra ağırlıklı extra bana mısın demedi pump etkisi animal pump kadar iyi geldi diyemem ama fiyat farkı da çok zaten kesinlikle kutu olarak alınabilcek bir ürün

9. violence

violence Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    3.günüm olacak daha ilk gün yarım aldım dün tam bugünde tam alacağım şuan tık yok hala ümitliyim inşallah olacak weightlifter

10. kuchiki

kuchiki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tam ölçek sakıncalı diye biliyorum üst düzey sporcular kullanıyor diye aklımda kalmış ama zorlamamakta fayda var forumda daha bilgili kişiler yanıtlar ama işe yaramaması garip

11. lazyjoke

lazyjoke Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    murat
    Yer:
    ankara
    2.5 haftaya yakın kullandığım bir ürün. Beklediğim etkiyi verdi. Tabi ki bu tarz destekleyici ürünlerde inanılmaz bir pump veya muazzam bir güç artışı sağlamasını beklememek lazım bence. Yalnız ürün kullandıktan kısa bir süre sonra güzel bir karıncalanma hissi veriyor. Antraman sırasında odaklanmayı ve setleri daha etkili ve yoğun biçimde yapmayı sağlıyor. Elbette placebo etkisini de es geçmemek lazım. Güç artışı konusu hakkında belli bir şey diyemeyeceğim yalnız beklentilerimi karşılamış durumda ve tavsiye edebileceğim bir ürün.

12. Motta

Motta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende ürünü yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum bundan önce ufak boy bir noxplode denemiştim dogrusunu soylemek gerekirse assault ta noxta yaşadığım pump ve ekstra enerjiyi bulamadım yarım ölçek kullandıgım icin olabilir belkide bundan sonra 1 ölçek olarak deneyeceğim umarım beklediğim etkiyi alırım ürün daha çok antremana ekstra motivasyon sağlıyor noxta ise inanılmaz bir patlama ve enerji yaşamıştım

13. özel

özel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    bugun 14.30 da kahvaltıya oturdum 14:45 te kalktım 16:00 da 1 kepçe tam azına kadar dolu hatta 5 6 gr da fazladır içtim 25 30 dk bekledım 10 dk sürdü yada sürmedi her iki kaşımın üstünde ufak karıncalanma oldu ben çok şey beklerken sonuç hüsran oldu yarın 2.5 saat beklicem yarı aç gidicem ve öle tam ölçek kullanıcam önersi yarım ölçek ama ben yarın tam ölçek kullanıcam ve bu 5,.5 senelik BB geçmişimde ilk kez nitrik oksi kullandım bakalım yarın sonuç nasıl olucak sonuçları yazarım ..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:49 ----------

eğer sonuç yarında hüsran olursa nox plodeyi denicem yada biraz paraya kıyığ muscle frak alıcam acayip uyuz oldum yarını 4 gözle bekliyorum

14. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    miden daha yediklerini sindirmeye yeni başlamışken içersen etki bekleme tabiki

15. özel

özel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    bende buna bagladım zaten ama 2 saat oldu yemek yiyeli ve tam ölçek almıstım bugun saat 17:00 da normal aç şekilde gidicem ve tam ölcek atıcam bakalım ne olucak eğerki tam ölçekle yerinde duramayacak olursam önerilen kullanım yarım ölçek kullanıcam bu arada yarım ölçek diorum da bu öleçekte dış tarafında bir çizgi var orası yanılmıyorsam yarım ölçek miktarı oluyor herhalde . arkadaslar bu değerlendimeyi sadece sonundaki ölçek miktarını okuyarak cvplandırmamssanız sevinirim bazı arkadaslar öle yapıyor sevgilerimle değerli forum üyeleri..

16. Hide

Hide Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    2. kutuya başladım superpump max dan sonra işte etki budur diyebilirim kesinlikle öneririm boş mideyle alınması tavsiye edilir

17. özel

özel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    tamam belki boş mide alınması tavsiye edilir diorsunuz eyvallah. ya arkadaslar bugun saat 12:00 da kahvaltı yaptım sırf denemek için saat 4 te 1 tam ölçek aldım 5 dk kaşlarımın üstünde kaşınma oldu o kadar başka bişe yok pump falan hissetmedım ben sahsen o kaşıntıda beta alanın yuzunden zaten .herzaman bi kanun var kişiden kişiye farklılık .bende tam kepcede hıssetmedım yeni bsn nox plodeyi yada jack 3 de denıyecem yada kuvvet artısım olursa devam edıcem bakalım daha 2 kepçe oldu açalı belki bişeyler olur ha unutmadan bu sporu 5,5 senedir de yapıyorum saygılar ..

18. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    oturdugun yerde pump nasıl hissedebilirsin ki,pump çalışırken oluyor

SPARTACUS5 bunu beğendi.
  19. Motta

Motta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ürün aç karna alındığı zaman kesinlikle etkisi artıyor ancak bünyeden bünyeye fark olduğu kesin noxplode'da hissettiğim enerji ve patlamayı assaultta hissedemiyorum malesef

20. Kılıcoglu

Kılıcoglu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    BEn 1 aydır cellmass kreatin kullandım şimdi karar verdim bu ürüne geçicem fakat kreatin kullandıktan sonra ara verme muhabbeti var bide bunun içindede kreatin varmış nasıl olacak simdi ne tavsiye edersiniz ?

Sayfayı Paylaş