MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. msakkoc

msakkoc Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ankara
    bn bugun ilk defa kullandım öle supermene falan dönüsmedim...ama konsantrasyonda ve tekrar sayısında artıs saglıyo gibi son set bncte 92 kgyle 4 tekrar yapardım bügün 6 yaptım...ilk defa hissettiğim biseyse böyle kaslarda bi gerginlik var acıkcası birazda hosuma gitti:D...

2. ysf

ysf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 aydır herhangi bir ilac kullanmadan calısıyorum vucudu dogal olarak biraz toparladım gidip Gold Standart Whey protein aldım arastırdıgıma gore iyi bir proteinmis ve 1 tnede mp assault aldım yesil kutuda bugun 12gibi uyandım 1 ölcek protein ictim saat 5 gibi et döner yedim 6 da 1/2 ölçek mp assault kullandımve 30dk sonra salona gidip calısmaya basladım. çalısmaya başlamadan önce yuzumde biraz karıncalanma oldu 3haftadır ömüz calısmıyordum ve omuz calıstım agırlık bakımından etkisini gordum guc artısı oluyor hatta omuzdan hırsımı alamayıp 2-3 harekette onkol calıstım tek sorun salondan cıkıp eve geldim banyoya girdim elime sampu sıkacaktım avcumun ici yemyesil gorunuyordu damarlar fazlasıyla belli oluyordu ama bilek bolgesindeki damarlarda bir belirginlik artısı yok sebebini merak ediyorm ykandıktan sonra duzeldi acaba eldiveni fazla sıktıgımdan dolayımı oldu yada zararı varmı bilgisi olan biri varsa bi yardımcı olsun.

3. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Hayır. Hatta keyifle içiyorum. Aroma konusunda bence başarılı.

Antrenman sırasında çok hafif mide bulantısı yapıyor ama rahatsız edici değil.

themertyildiz bunu beğendi.
  4. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    1 Servislik almıştım deneme amaçlı yorumlara bakarak aldım güzel etki bekliyordum ama normal bir idman çıkardım tekrar sayıları aynı ve dayanıklılık aynı etki etmedi bende diye düşünüyorum

bundan öncede 1 servislik kullanmıştım set sayısında artış olmuştu ancak bu sefer olmadı almaktan vaz geçtim bende... Bulabilirsem jack3d alacagım onun dışında zaten kimse güzel bir ürün önermemiş :)

5. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Fikrimi değiştirdim. Ketojen diyet yapın, mp assault u öyle kullanın o zaman etkisini anlarsınız...

Son düzenleme: 4 Şubat 2013
  6. Kılıcoglu

Kılıcoglu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar 23 yasndayım antremanlara baslarken isteksizlik oluyor bu ürünü onerdiler fakat bende tansiyoon problemi var ara ara düşüyor kalp ve tansiyona bi etkisi var mı bu ürünün kullanmak istiyorum ama korkuyorum daha önce cellmass kullanmıstım vucuduma bi yan etksi olmamıstı

7. eR2

eR2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Elektrik-Elektronik Müh.
    Yer:
    Ankara
    1.5 yıldır boks yapıyorum, okul bitip de işe başlayınca akşam spora gitmede isteksizlik ve antremanda sürekli bacaklarım laktik asit sebebiyle erkenden iflas sinyalleri veriyordu, şimdi bugs bunny gibiyim :), akşam uykusuzluk, mide bulantısı vs. gibi yan etkisini görmedim şimdilik. Arkadaşın dediği gibi ketojen diyet yapanlar farkı hisseder :)

1 kişi bunu beğeniyor.
  8. ulashb

ulashb Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    istanbul
    Bu üründen bir kutu bitirdim; neyse çok uzatmıyim gerçekten etki gördüğüm tek ürün oldu kendisi. Fakat şöle bi durum var, 7 kg aldım ve ben yemeğimi bile yanımda götürüyorum. Gereksiz bi şişkinlik hissi de var balon gibiyim. Bu tarz bi etki ile karşılaşan varmı. Ciddi moral bozucu bişe, daha öncede Creatine kullandım ama bu derece kilo almamıştım..

9. efee

efee Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    aynen bende ondan psıkolojık rahatsız oldum. Kalp te rahatsızlık yaratabılır dıye pre work outllar, sız spor oncesı ne kullanıyorsunuz?

10. hmeta

hmeta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende kullnadım bu ürünü .ürün basarılı ama bende bazı yan etkileri oldu . antrenmandan once urunu kulanıyorum ,antrenmanda basarılı.ama antrenman sonrasında gun boyunca mide bulantım ve baş donmesi oluyordu.bi kaç gün once urunu bıtırdim ve bana soracak olursanız tekrar kullanmam bu ürünü.belki bu benim metabolizmamdan kaynaklanan bişeydi yan etki durumları ama bana soracak olursanız ben bu ürünü 2. defa kullanmam .

11. Kılıcoglu

Kılıcoglu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bende cok heveslendm kullanmayı düşünüyorum ama zayıf bi bünyem var korkuyorum acıkcası kalbe cok yüklenirmi diye tansyon problemide var bende düşme ve cıkmalar oluyor acıkcası cok kararsız kaldım almak için

12. brhmcr

brhmcr Guest

Tansiyon problemin varsa hiç bulaşma....

13. hmeta

hmeta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende o tarz problemler yok ama dediğim gibi işte bas donmesi ve mide bulantısı oluyordu.ama hiç bulaşma derim bende.

14. Sainted

Sainted Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    2 gündür yarım ölçek ile başladım, hiçbir etki olmadı biraz terleme oldu sadece o kadar bakalım haftaya 1 ölçeğe çıkartıcam nasıl bir etki olur burada paylaşırım..

15. hmeta

hmeta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten ürünün içinden çıkan kepçenin yarısını doldurark antrenman oncesinde gunde 1 defa kullanman gerekiyo.yani ürünün kullanım dozu zaten yarım ölçek günlük .

16. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Kepçeyi doldurup kullanın o zaman etkilerini hissedersiniz. 30gr yani.

17. özel

özel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    pazartesi ve cuma günleri tüm adele grubumu çalıstırıyorum ve 3 günde kardiyo yapıyorum dün itibarıyle green apple aldım tadı yada baska seyi umrumda deil ben tüm antramanlarımda bu ürünü kullana bilirmiyim ve hedefim 3 kutuda güzel bir sonuca ulaşmak yanlıs kardiyo antemanıma 15 dk kala ise l carnıtın kullanmayı düşünüyorum bu ürünü aldıktan yarım saat sonra tabiiki önerileriniz nasıl olur ??

18. Sainted

Sainted Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Ürünü 7-8 defa kullandım bir ölçek olacak şekilde hiçbir faydasını göremedim, boş bir ürün gibi geldi bana. Bazı arkadaşlarda iyi etkiler yaratmış karıncalanma nabız artışı gibi ama bende tık yok :)

19. Kılıcoglu

Kılıcoglu Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ceyrek ölçek felan içmeyi düşünüyorum ne önerirsiniz ya gercekten salonda bu ürünü kullanıp baya gelişen arkadaslar var kendileride söylüyorlar ürünün iyi oldugunu vucuduma cok agır gelmesin diye ceyrek ölcek kullansam diyorum birde cellmass kullanıyorum bi problem olurmu acaba :) ?

20. brhmcr

brhmcr Guest

Bu urunun seni gelistirmek icin besin noktasinda hicbirseyi yok ki, az miktarda amino asit ve creatine, yani bunu aldim gelistim diyen yalan soyler.

Tansiyonum var diyosun illa alacam diyorsan 1/4 olcek al bir dene bari, tansiyonun zirve yapip sallanirsan hayatin degerini anlarsin.

Sayfayı Paylaş