MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL

Bu konuda haklı olabilirsiniz. Bu ve benzeri ürünlere ne kadar doğalda desek sonuçta hepsi laboratuvar üretimi. Sizde bu şekilde etkiler gösterirken ürün bende hiçbir etki göstermediki gereğinden 3 kat fazla doz kullanmama rağmen.

Bende sizin tarzınız şikayetler hydroxycut kullanırken olmuştu. Sonuçta vücuda gereken şeklinden fazla veya normalinden değişik bir şey uyguluyorsunuz. Bunların yanında belkide pasif olarak var olan bir hastalığınızı tetiklemiş olabilir bu ürün. Doktor değilim sadece okuduklarım ve tecrübelerim sonucunda bilgi verebilirim. Bu bilgilerimin bilimsel kesinliği yoktur. Ancak benim gözümde bu ürün en yumuşak Nox .

Sizin aldığınız ürünün sahte olma durumu vs birşey olabilirmi acaba?

Saygılarımla...

2. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    bu üründe cellmass ve xplode da olan ve zamanında ingilterede böbrek ve karaciger zehirlediği için yasaklanan CEEM miydi cem3 müydü o olaydan var ?

3. rakkas79

rakkas79 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaş her ne halt varsa içinde beni bitiriyordu... Dün akşamki antramanımda assult aldığım kadarki ağırlığın altına girdim banamısın demedi ve yarısı kadar terledim. Gece de çok rahat uyudum... İsteyen varsa adresini özelden yazsın, daha 5 - 6 yarım doz kullandığım ürünü size kargo yapayım. Faydasını gören kullansın...

Son düzenleme: 5 Aralık 2012
  4. rakkas79

rakkas79 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ürün yarın isteyen arkadaşa kargolanıyor.

moothy bunu beğendi.
  5. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    tekli paketler halinde olanından aldım 10 tane antrenmanlardan 30 dk önce almak koşulu ile kullandım bir sıkıntı cıkmadı allaha şükür

fark ettiğim bir özellik kaldıramam dedigim ağırlık ile 2-3 tekrar yapabildim(bundan önce hiç yerinden oynatamazken) belki psikolojik belkide gerçekten etkili bilemiyorum şüpheliyim.

Tadı konusunda şu rasberry limonade den içiyorum tadı güzel ancak biraz fazla ekşi olmasına karşın kokusu mazot gibi şeker seviyesi düşük olması gerçekten güzel.

Uyku sorunu yaşamadım tam tersi o günlerde baya güzel uyudum.(çok yoruldugumdan olabilir.)

6. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    psikolojiktir mesela bende bilek hakereti çalışıyordum 4. ye takıp çalışıyordum 8 de çalışsammı dedim ama neyse vazgeçtim yapamam diye. o arada biri gelmiş 10. ya takmış bırakmış gitmiş. bende hiç bakmadım gittim 12 tekrar yaptım sonra bi baktım ve çok şaşırdım. yani psikolojik birazda kendim taksam yapamazdım heralde.

7. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Benim düşüncem;
    Ürün içeriğinde E552, E472C, E955, E950, E341İ, E530, E133, E508, E102 vb. maddeler var. Zararsız olmamasının imkanı yok. Bu E ile başlayan maddeler doğal değildir. %100 doğal ürün kullandığınızı sanmayın. "Gülü seven dikenine katlanır."

Son düzenleme: 14 Aralık 2012
  8. Amin0Asit

Amin0Asit Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    1 ölçek olarak kullanıyorum ilk 1 hafta etkisini hiç göstermedi diyebilirim.sonraki hafta damarlarda genişleme ve antreman esnasında pump yeteri kadar sağladı fakat ben yan etkilerini de yaşadım başımın ağrıması ve sırtımda oluşan kaşıntı gibi..

9. Onur36

Onur36 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Assault ile Halo kombinesi hakkında yorumunuz nedir ?

10. brhmcr

brhmcr Guest

Ben Halo ile herhangi bir pre workout uruu kombinasyonuna sicak bakiyorum. Guzel beslenme ile bir patlama saglanabilir.

11. Onur36

Onur36 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Peki İbrahim bey , Assault u pre workout olarak alıp halo ile kombine edersek olurmu yanında birde Amino x ne dersiniz ?

Edit:

Değerli Üyemiz;
    Lütfen üyelere kullanıcı adları dışında kelimeler kullanarak hitap etmeyiniz. (kardeş, usta, abi, dostum vb. )
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör: 24 Aralık 2012
  12. brhmcr

brhmcr Guest

Onur36, olumlu bir kombinasyon guzel olur.

13. Onur36

Onur36 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tamadır ozaman bugun alıyorum bu üç ürünü sonuçları umarım ıyı olur selamlar

14. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Aynı kombinasyona farklı ürünler ekleyerek kullandım.

Assault ve Halo benim için tam bir hayal kırıklığı oldu daha öncede sölemiştim.

Bünyeden bünyeye farklılık gösterebilir ancak.

Saygılarımla...

15. Onur36

Onur36 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Mehmetanil

Biliyorum sana da bu konu hakkında soru sormustum ve sen bu kombinasyondan pek memnun olmadıgını belirtmiştin ancak ben yinede deneyeceğim Amino x te aldım . Whey ve Glutamine ile beraber hepsini kombine edip 1 er kutular bittiğinde yorum yapacağım.

selamlar

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Aralık 2012
  16. Onur36

Onur36 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Dün antreman öncesi 1/2 ölçek 23 gr assult 400 ml su ile aldım ant ortasında 1 ölçek 14 gr Amino x aldım antreman gerçekten iyidi , ancak sonrasında yerimde duramadım , terleme karıncalanma , basım kocaman oldu sankı carpıntı da oldu antremandan sonrada 1 olcek halo aldım ancak hala carpıntı ve içim içime sızmaz bir haldeyim , umarım kalp ile ilgili bir sorun yaşamam ..

17. thuglife01

thuglife01 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Adana
    Bizim hoca şiddetle tavsiye ediyor ama sonraya bıraktım başka bir ürün deneyeceğim :D

18. mavitürk

mavitürk Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    0
    2.Kutumu sipariş ettim bu sefer Yeşil Elma aromalı bakalım nasılmış tadı. İçerik olarak dopdolu bi ürün.

19. Onur36

Onur36 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    mavıturk ılk kutu sonrası etkılerını yazarmısın

20. mavitürk

mavitürk Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    0
    Karıncalanma zaten beni ayrı bi motive ediyor. Tek bölge girdiğim zaman daha çok verim alıyorum.
    Ben genelde 3 hafta kullanır 1 hafta bırakırım. Daha önce Gaspari superpump max tı sanırım onu kullandım bu ondan her türlü daha iyi.

Sayfayı Paylaş