MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. Sergio39

Sergio39 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar, yaklaşık 1 ay kadar önce supplementleri araştırmaya başladığımda, bu ürün hakkındaki yorumlar dolayısı ile en çok ilgimi çeken ürün oldu. Çoğu zaman ( özellikle spora başladığım son 1 içerisinde ) forumu çok yakından takip ediyor olmama rağmen pek yorum yapmayan biriyim. Bunu aslında bazı arkadaşların ürün hakkında reklama varan anlatımları olması ve yazacaklarımın bu şekilde algılanmaması için belirtiyorum.

MP assault'u 3 haftadır kullanıyorum bendeki etkileri şöyle oldu ;

- 1. gün : ilk defa destek bir ürün kullanacağım için çok heyecanlıydım 1/2 ölçüde 350 ml su ile karıştırarak kullanmaya başladım, aldığım ürün yeşil elma aromalıydı ve kokusunu başta biraz yadırgasamda içimi kolay ve lezzetliydi. Spor salonunda kendimi Yeşil elma suyu içmiş Yeşil Dev (Hulk) gibi hissetmeye başladım. Her zamanki gibi bisikletime binip cardio yapmaya başladım kendime göre oldukça yoğun bir cardio'yu (Normal rutinimin 3-4 katı )çok kolay bir şekilde tamamladım. Şaşkınlık vericiydi ama evet muhteşem bir cardio performansı yakaladım. Tabi o gazla hemen bench press'e yöneldim ve henüz yeni bir sporcu olarak ağırlık arttırmada fazlasıyla aceleci olduğum için son 2 sette çalıştığım ağırlığın 20 kg fazlasını taktım ama sonuç beklediğim gibi olmadı başarısız oldum. Biraz daha hafifletince yorgun olsam da başardım.
    Antrenman sonrası ağrılar minimal, toparlanma ise hızlıydı.

- 2. gün : hemen hemen ilk günün aynısı bir performans ortaya çıktı.

yaklaşık 1 hafta bu böyle devam etti.

Daha sonra performansımda % 20 lik gibi küçük bir düşüş yaşadım ve bu orantıda sabit kaldı.
    Genel olarak ; Cardio'da son derece iyi bir etki yaşıyorum ancak güç arttırımı çok önemsenecek durumda değil diyebilirim. Tabi psikolojik etkisi söz konusu, kendimi aşırı performanslı hissetmem, çalışmaya odaklanışım vs.
    Not: Uykusuz günlerde aynı performansı yakalayamıyorum.

Ancak asıl istediğiniz benim gibi kuvvet arttırımı ise sanırım en iyi yolu iyi beslenme ve iyi bir uyku düzeni olacaktır arkadaşlar. Ne yazık ki günde 12 saat çalışıyorum ve eve gelişim en erken gece 2 yi buluyor bu spor yapabilmek için de sabah erken kalkmak durumunda kalıyorum ve bu genel performansımı etkiliyor.

En iyi Pump dinç ve enerji dolu bir vücut bunun yanında da zihinsel olarak o an sporu yapmaya odaklı olmak diyorum :)

Yine de performansı hala devam ettirdiği için bu ürün gözümde mucizevi olmasa da orta seviyede başarılı. Tabi kullandığım ilk ürün olduğu ve diğer ürünlerin üst ve alt sınırları ı bilmediğim için bu başarı yorumumun geçerliliği tarıtşılabilir.

Sevgi ve seygılarımla...

byzantion bunu beğendi.
  2. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    hiçbir ürünle benchte veya dierlerinde 20kg artıramazsın bunu bekleyemezsin.

kardiyo yapmadan önce ağırlık idmanı yapmış olsaydın güzel ve ağır idmanlar çıkartırdın. zaten şu var kendinde söyledin beslenmen yok adam gibi beslenme olmadan whey bcaa amino haricinde hiçbir üründen verim alamazsın.

toparlanma demişsin ama bu ürün pre-workout ürünüdür toparlanma ürünleri ile alakası yoktur. toparlanma için bu mp serisinin re-conu var dene onu.

3. FtgO

FtgO Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Spordan önce 10g kullandığımda sporda daha çok terliyorum. Biraz da konsantrasyonum artıyor.

4. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    293
    Ödül Puanları:
    73
    Ürün içinde 6 gr bcaa olması lazım yanılıyor muyum ?

5. fütursuz01

fütursuz01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler iyi günler.

bir hoca creatine-bcaa-aminoasit desteği almam gerekliliği konusunda anlaştık. fakat bir diğeri onları ayrı ayrı alacağına Assault al tek üründe hepsini karşıla dedi.

sizin fikriniz nedir?

ürün içinde ki bcaa gaspari bcaa 6000 dekine denk midir?
    gaspari amino 8000 ile assaultta ki a.a. profili denk midir?

6. Sergio39

Sergio39 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Belirttiğim gibi olay bir ölçüde psikolojik. Mutlaka sağlam ve profesyonel bir beslenme gerekli sana katılıyorum voltaj, ancak halihazırda günlük doğal beslenme öğünlerim çok kötü sayılmaz tabi bir aç ay sonra daha profesyonel bir beslenme ve besin desteği düşünüyorum.

7. asasmaz

asasmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    pek bir faydasını göremedim malesef :( 1 aydır deniyorum

8. Ehlisuur

Ehlisuur Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    kreatin içeriği fayda sağlayacak miktarda mı sizce ? bu ürünle cellmass arasında kaldım.
    whey'den sonraki supplementim olacak.
    creatin veya performans arttırıcı kullanmak istiyorum.

9. brhmcr

brhmcr Guest

Creatine monohidrat ile basla.

10. serdar2

serdar2 Üye

Beğenileri:
    532
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Purchase
    Yer:
    Avusturya
    urun bence bsn den iyi. Daha az mide siskinligi yapiyor. Ayrica daha fazla konsantrasyon sagliyor. Agirlikta fazla bir artis olusmuyor, ama antreman yapmak keyifli hale geliyor kesinlikle tavsiye ederim. Ben bu urunu kullanmaya devam edecegim mutlaka.

11. asasmaz

asasmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ağırlık artışı olmuyor önemli olanda bu değilmi

12. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar merhaba,

yaklaşık 2 haftadır assault u kullanıyorum ve ilk izlenimlerimi sizlerlede paylaşmak istedim.
    İlk olarak ürün tahminimden çok daha iyi çıktı diyebilirim. Türkiyede Muscletech ürünlerine bir türlü ulaşamadığım için bu ürünü denemek istemiştim ve çok uzun bir süre şüphe ile yaklaşarak yorumları takip ettim. Sonuçta yorumlarda çok olumsuz olmadığı için aldım

Ürün ilk kullanım için 20 gr(yarım ölçek) olarak öneriliyor ancak yeterli kardiyo birikiminiz ve vücut geliştirme geçmişiniz yoksa ben kesinlikle önermiyorum. Çünkü idman sırasında gerçekten sağladığı güç biraz zorluyor. En azından 1 hafta kadar bir süre 10 gr ve sonrasında 20 gr olarak devam etmek en güvenli ilerleyiş olacaktır diye düşünüyorum. Bunun yanı sıra idman sonrası yorgunluğunuz inanılmaz boyutlara çıkabiliyor. Kesinlikle ek besinlere ve sağlam bir beslenme düzenine ihtiyacınız olacaktır. 20 gr olarak aldığınızda ve spor yapmadığınızda da duvarlara tırmanma girişimleriniz olabilir. Dikkatli kullanılması gereken bir ürün. Verdiğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz

Bu ürünle birlikte idman sonrası yeterli miktarda protein ve amino asit alımı ile çok başarılı sonuçlar alınabilir.

13. asasmaz

asasmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    2 ölçekle bile bi yere varamadım daha fazla yoruldum bünyemlemi alakalı acaba anlamadımki

14. brhmcr

brhmcr Guest

Toleransınız yüksektir, boşuna bünyenizi yormayınız:

15. LeftoRight

LeftoRight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü şuan kullanıyorum kullandıktan 15-20 dk sonra tuhaf bi kaşıntı karıncalanma gibi bişi oluyor bende ama performans olarak gözle görülür bi artış hissettim

16. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan

Bende kullanıyorum agız kurulugu dışında bi etkisi yok gibi :)

17. LeftoRight

LeftoRight Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben onu kahvenin yaptığını sanıyodum duh bak o problemde var ama hiç bu üründen kaynaklandığını düşünmemiştim :)

18. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    no ürünleri bende genelde agız kurulugu yapıyo jack3d de aynı şey oluyordu...

19. omerce

omerce Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yazılım geliştirme
    Yer:
    istanbul
    Yarım ölçek bile yeterliyken 2 ölçek biraz fazla gibi geldi bana.

Aç karnına ve spora girmeden yarım saat önce alıyorum ve antreman sırasında nabzım 180 lere çıkabiliyor (normalde çıkmazdı) birde normalden fazla terleme oluyor

Etkileri görmüyorsan farklı bir durum söz konusu olabilir

Birde önerim bol su ile tüketilmesidir

20. asasmaz

asasmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    dostum arkadaş tolerans yazmış tam olarak anlamadım ama kutu bitmek üzere dediğin gibi bende yarım saat önce alıyorum ne karıncalanma ne bi pump etkisi hiçbişe olmadı

Sayfayı Paylaş