MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. martinez35

martinez35 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Assaultla 3.günümdeyim.hiçbir etkisini görmedim.notum 10/2.o ikiyide tadı için veriyorum.sizi bilmem ama damak zevkime çok uygun geldi.

2. bonesawmcgraw

bonesawmcgraw Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    ürünü ben de kullanıyorum ve düşüncem pek etkisi olmadığı heralde antrenmandan 2 saat önce yemek yediğimden bu arada kaldırdığınız ağırlıklar zaten gayet yerindeymiş bench press'te kaç basıyorsunuz ve kaç senedir bu sporu yapıyorsunuz?

3. Taskiran

Taskiran Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    fitness trainer
    Yer:
    antalya
    Kullanmış olduğum bir ürün çok fazla tavsiye edilsede çok bir beklentiniz olmasın. Yine de diğer performans ürünlerine göre daha iyi sayılabilir.

4. rokko

rokko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir kaç gündür bekliyorum yardım edebilecek kimse yok mu ? yazmayı unutmuşum bir de gh max var ant. günleri nasıl kombine etmeliyim sizce ?

5. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Yanlıs anladn heralde 45x2 basmıyorm toplamda 45 kg:):) düzenli olarak 11. Aydayim ancak öncesinde düzensiz ve bilincsiz olarak aralıklı şekilde 1.5 senelik gecmisim var. Bench başlıgındaki yorumlara bakılırsa ben cogunlugun 3de1ini kaldırıyorum 50 kg ile:)

Assaultu 3-4 saat oncesinden almanı öneririm

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:40 ----------

Bence aynı anda assault ve wheyi alabilirsn. Assaultu olumsuz etkilemiyim diye düsü nürken gece boyunca doyurmadıgın kasları ant sonrasına erteliyosn. Ben olsam whey alıp ant 20 dk once assault alırdm. Eger etkisini goremiyorsan kullanımını kendine gore ayarla bence. Sonucta hicbirimiz aynı genetige sahip degiliz, deneme yanılma bence en mantıklısı

Son düzenleme: 27 Eylül 2013
    rokko bunu beğendi.
  6. rokko

rokko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    O zaman şöyle yapabilirim 7:30 kalkarım gh max 4 kapsül üzerine whey içerim 8:00 da assault alır salona giderim antramandan sonra gene whey alırım nasıl olur ki acaba

7. _BaNNeD_

_BaNNeD_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yurt dışında çok övülen bir ürün olduğunu biliyorum ülkemizde neden işe yaramıyor anlamıyorum. :)

8. exquake

exquake Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Daha önce başladığını söylediğim hafif anksiyete, ürünü 3-4 sefer kullandıktan sonra aşırı arttı ve malesef anksiyete atağına dönüştü. Birkaç defa hastanede diazem ile uyutulmak zorunda kaldım. Şu anda ilaç tedavime yeniden başlamak zorunda kaldım.

Arkadaşlar tekrar uyarıyorum. Ürün işe yarıyor ancak geçmişte psikolojik rahatsızlık geçirip tedavi gördüyseniz lütfen kullanmadan önce tekrar düşünün ve doktorunuza da danışın. Başka birinin de benimle aynı duruma düşmesini hiç istemem. Lütfen bunu göz önünde bulundurun.

Suçicek bunu beğendi.
  9. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Cok gecmis olsun dostum aman dikkat

exquake bunu beğendi.
  10. Invokers

Invokers Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler mp assault +weider whey +Gh max aldım bunların kullanım sırası hakkında bilgi verebilir misiniz?

11. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Bugün yine antdan 3.5-4 saat önce aldım ve soyleyebilirim ki kesinlikle bu ürün etkili.
    Sabah aç karna 10 km kostuktan sonra eve geldim, cok yumurtalı omlet ve 125 gr yulaf ezmesini yedikten sonra 2-3 saat dinlendim. Aksama dogru ant.a gittim ve normalde cok yorgun olmam gerekirken ant.dan 25 dk once aldıgım assault sayesinde 60 dklık ant.ı gayet iyi cıkardim. Karıncalanma hem devam etti, set aralarında sabırsızlıktan kendimi zor tuttum. İnanılmaz bi enerji verdi. 10numara, harika.

Son düzenleme: 29 Eylül 2013
  12. martinez35

martinez35 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    önceki mesajımda olumsuz konuşmuştum.ama bugün ilk kez etkisini gösterdi.sağlam kol antremanı çıkarttım diyebilirim.

13. GibsonRules

GibsonRules Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şu anda elimde ki kutunun yarısını bitirmiş bulunuyorum ve ilk zamanlarda insanı gerçekten canavara çeviriyor hatta dozajı biraz kaçırıp çarpıntı bile tutmuştu :) ama zaman geçtikçe vücudum sanki bağışıklık kazandı ve ilk kullandığım zamanlardaki gibi o karıncalanma,enerji ve güç artışını göremedim. dozajı çok arttırmak istemediğim için bu kutu bittikten sonra daha almayacağım

14. DanielLugo

DanielLugo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ürünü 14 gün kullandım. ( antrenman olmayan günler kullanmıyorum )
    Benim için etkisi gayet iyi, alacaklara tavsiye ederim.

Ben genel olarak, içip - üstümü giyip salona gidiyorum ( 5dk ) 10 dk gibi bir sürede ısındıktan sonra antrenmana başlıyorum. Üzerimdeki psikolojik etkisi de gayet iyi. İçtiğim an motivasyonum artıyor, nedendir bilemem :)
    Isınmaya 5dk. lık jogging ile başlarım, o esnada kalbimin hızlı attığını hissediyorum, bu beni biraz korkuttu ama sürekli yaşamadığım için önemsemedim.
    Pump etkisi gerçekten muazzam.

15. Elnino

Elnino Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    BSN No-Explode almayı düşünüyordum ama sağolsun bir arkadaşım bana MP Assault hediye etti 2 gündür kullanıyorum gerçekten etkisi harika..Üstelik son 1 haftadır antrenman yapamıyordum, motivasyonum yerlerdeydi resmen psikolojim çökmüştü ama bu ürün beni yeniden spora bağladı :)

16. asteq

asteq Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    fethiye
    Bsn noxplode da 2. günü geçtim...2 kutu mp assault kullanmış biri olarak bu ürünü tavsiye ederim...verdiği güç ve enerji açısından değerlendiriyorum..ama noxplode dan da memnun sayılırım..puanlarsak 10 üzerinden assault 8; noxplode 7 alır....

17. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    türklerin anatomisine uymuyor demekki :)

18. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Ürünü kullandım açıkçası bu kadar iyi olacağını beklemiyordum .X-plode tan daha üzün süre etkisini hissettim.

Xpolode la kıyaslandığımda karıncalanma vucud ısısında artış olarak daha zayıf yan etkiler gösterdi . fark olarak antreman sırasında aşırı derecede terledim.

Xplode gibi bir anda Güç patlaması yapmıyor yavaş yavaş geliyor etkisi.
    Top noktaya ulaştığında uzun süre aynı etkiyi devam ettiriyor.(Full power ile daha uzun süre antreman sağlıyor X-plode ' a kıyasla)

Xplode la yaptığım anremanın ertesi günü dayak yemiş gibi oluyordum (sert antreman ve sonrası yıkım)

Assult içindeki bileşim recovery açısından başarılı sert anreman çıkartmama rağmen ertesi gün dinç olarak ayaktayım.

Sonuç: Ürün beklediğimden daha başarılı çıktı ,herkese tavsiye ederim.

10 üzerinden 9 verdim .

19. alifurkan1

alifurkan1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu.Kokusu ilk başta eski sinek ilaçları gibi geliyor fakat tadı gerçekten güzel.blue raspberry aromalı ürün bendeki.kullandığım ilk preworkout ürün.içtikten 5 dk sonra kafamda ve elimde karıncalanma yapıyor ve vücut ısınm artıyor ve ortam soğuk değilse terleme başlıyor yavaştan.çok güzel pump etkisi var ve yorulmayı azaltıyor.güç konusunda kararsızım.bir bölgeyi çalışıp bitirdikten sonra hiç çalışmamış gibi oluyorsunuz. bu yüzden antremanımı daha da ağırlaştırdım şimdi iyi.hardline aakg ile birlikte kullanıyorum baya memnunum 8/10 .

20. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    İlk bir kaç kullanımdan sonra etkisini yitiriyor .

Güçlü etki için 1/2 ölçek yerine tam ölçek kullanım gerektiriyor 10 üzerinden 9 verdiğim puanı

10 üzerinden 7.5 olarak değişitiriyorum .

Sayfayı Paylaş