MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 342 üye.
  1. alpbb

alpbb Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    selamlar bu ürünü iki haftadır yarım ölçek olarak kullanıyorum ama pek bir etkisini görmedim. görmediğim gibi içindeki tatlandırıcı miğdemi çok kötü bulandırıyor. diyetimden dolayı şeker ve tatlandırıcıdan tamamen uzak duran biriydim fakat artık antremanlar yorucu olmaya başladığı için aliyim dedim ama bir işe yaramadı. hatta şöyle söyleyeyim antrenman öncesi aldığım iki bardak tarçınlı yeşil çay, bir orta boy elma ve iki adet hurma kadar bile enerji veremedi...

2. zeze_17

zeze_17 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    ben kullanmaya başlayalı 1.5 hafta oldu optimum whey protein ile kullanıyorum süper demesemde memnun sayılırım.benim alma sebebim artık spor yaparken yoruluyordum ve alayım deneyim dedim ve şu an spor yaparken çok yorulmuyorum.haftada 4 gün ağırlık ve kardiyo,karın dahil yapıyorum ve memnunum ama psikolojikde olabilir.

3. lasthunter

lasthunter Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    bunun yeni serisi çıkmış varmı kullanan

4. residente_calle

residente_calle Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    ben de puanı azaltıyorum.

o doping etkisi kalmadı diyebilirim. 1/2 ölçek almaya devam ediyorum, yine minimum 4 saatlik boş mideyle içiyorum, antrenmanda hala ekstra enerji verdiğini söyleyebilirim ama ilk günkü etkileri yok. karıncalanma 5-10 dk arasında olup geçiyor. biraz ara versem mi diye düşünüyorum şimdi

5. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Her şeye rağmen verdiğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz.

Ürün cafein bombası değil yan etkileri neredeyse 0 bunlarıda göz önünde bulunduralım

Hemo rage alıp sabaha kadar yatakta dönmekte var :)

residente_calle bunu beğendi.
  6. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    üzerinde yarım ölçek (11gram) kullanın yazıyor fakat ben içinden çıkan ölçek ile tamamını alıyorum çünkü ancak o zaman 11 gram yapıyor.

ürün fiyatını haketmiyor bence. beğenmedim, bir grenade değil.

7. Elnino

Elnino Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar bu ürünü bir süre kullandım ve olumlu görüşlerimi de buraya yazmış, kullanmak isteyenlere tavsiye etmiştim. Yalnız çok büyük bir sorun yaşadım; MP Assault kullanıp verimli bir antrenman geçirmiştim daha sonra eve geldim ve yemeğimi yedim..Bir süre sonra yüksek oranda sinir hali oluştu ve titremeye başladım, ardından kalp krizi geçiriyormuşum gibi oldum ve nefes alamıyorum gibi hissettim.. Bir iki günüm daha böyle geçti ve resmi tatilin sona ermesiyle beraber Psikiyatri uzmanına göründüm.. Sonuç; panik atak ve anksiyete bozukluğu.. Belki daha önceden vardı ve henüz ortaya çıkmamıştı ama kullandığım bu ürünün de etkisi olduğunu söyleyebilirim. Aman arkadaşlar böyle sıkıntıları olanlar varsa lütfen kullanmasınlar, şahsen ben artık protein tozundan bile korkar oldum..Son bir kaç gündür hayatımın en kötü günlerini geçiriyorum..

Suçicek ve kerem191 bunu beğendi.
  8. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Elnino evet böyle yan etkiler var bu assulta özel bir durum değil.

Öncelik olarak sana geçmiş olsun diyorum.Protein tozundan zarar gelmez nox ürünleri panik atak yada ankisiyete bozukluğu olan kişilerde sorun çıkartabiliyor .

Forumda bu tip yorumlara tanık oldum bizzat kendimde yaşadım vs...

Assult bu güne kadar kullandığım en masum nox ürün .Hemo rage başlığı altında yazdım buradada yazıyorum böyle bir ürün görmedim sinir küpüne çevirdi beni.(Hemo Rage)

Son olarak bu tip sıkıntıları olan arkadaşlar kullanmasınlar gerçekten sıkıntılı bir süreç olabiliyor yaşıyan bilir!

9. modestHeracles

modestHeracles Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    kullandım ve hayal kırıklığına uğradım, 1/2 ölçek atınca zaten hiç etkisini göremedim son son 1 - 1buçuk ölçek atıyordum ve anca o zaman setlere rahat girmebiliyordum özellikle bench, dips gibi patlama gücü gerektiren egzersizler.. sonuç olarak kötü değil ama yorumlara bakınca çok daha iyi bir etki bekliyordum, bsn noxplode öneririm bu ürün yerıne

10. ALPER GÜLDİKEN

ALPER GÜLDİKEN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar elimde bir adet mp assault var, almıştım kullanmaktan vazgeçtim,kutusu hiç açılmamıştır son kullanım tarihi 02/2014 isteyene faturasınıda verebilirim
    Fiyat olarak 55 TL uygun olur diye düşünüyorum,Ankara'da elden teslim edebilirim

11. kocakeko

kocakeko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Daha önceleri gaspari super pump max kullanmıştım çok iyi bir üründü. Pump max bulamadığım için mp assault alayım dedim ama almaz olaydım keşke bende hiçbir işe yaramadı ne yarım ölçek ne de tam ölçek gasparide ki etkiyi göstermedi. Çok büyük umutlarla almıştım bu ürünü:(

12. Mbayram

Mbayram Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mermerci
    Yer:
    İstanbul
    bomba bir ürün kullanıtorum 2 aydır içtikten 30 dk sonra antremana giriyorum canavar gibi hissediyorum sürekli daha ağır basmak sürekli hoplamak zıplamak istiyorum feci bir enerji veriyor

13. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Assault blue aldım. Blue aroma farkı sanırım. İlk günden yarım ölçekten çok memnun kaldım. Yorgunluk asla olmadı. Bazı hareketlerde ağırlıklar arttı. Ensemde serinlik çok az bas dönmesi oldu sadece.

14. RenoVat1o

RenoVat1o Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ürünü 2 haftadır kullanıyorum.pekte başarılı bulmadım açıkçası.bazı yerlerde ürünle ilgili 450ml suya yarım ölçek kullanılması yönünde yazılar okudum.ürünü ilk etapta öyle kullanmaya başladım.hiç etki göremedim.sonradan ürünü 1 tam ölçekle kullanmaya başladım.biraz etkisini gördüm.enerji olarak yardımcı oluyor ancak bir patlama etkisi kesinlikle göstermiyor.bir noxtreme yada noxplode türünde bir ürün değil.bu ürünü bitirdikten sonra tekrar almayı düşünmüyorum.fiyat performans olarak fena bir ürün değil ancak noxplode 2.0 kullanmış biri olarak beklediğim türde bir ürün değil.açıkçası yeniden noxplode'a dönmeyi düşünüyorum.

15. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Renovat güzel yorumlamış ürünü.Bu ürünü hangi nox ürünle kıyaslarsanız kıyaslayın diğerlerine göre sönük kalacaktır ancak içerik bakımından incelediğimizde diğer tüm ürünler cafein bombası iken bu ürün zengin içeriği fiyat performans ve servis sayısı ile dikkat çekiyor .Son olarak bu ürünü x-plode ile mukayese edildiğinde kazanan her zaman x-plode olacaktır.

16. Umirin

Umirin Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    İlk 2 kullanımda etkisini cok az gordum ama 3 . kullanımda inanılmaz bir performans artısı oldu kesınlıkle psıkolojık falan da degıldı

17. SPARTACUS5

SPARTACUS5 Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Doctor
    Yer:
    İstanbul
    Vücudunda birikmeye başlayan kreatine borçlusun bunu ;)

kerem191 bunu beğendi.
  18. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    ben normalde nox ürünü kullanmıyorum, lakin assault'u bi deneyesim geldi, xplode arasında kalmıştım hangisini alsam diye,
    dün yarım ölçek ile çıktım antremana ama bişey hissetmedim, bugun 1 ölçeğe çıkarttım yine bişey hissetmedim ne karıncalanma ne öyle hissedilir bi güç artışı,
    yarın 1.5 ölçeğe çıkartacağım, biraz ileri düzey olduğumdan belki vücudumun töleransı yüksek olabilir, 1.5 tede etki etmez ise o limitte kalacağım arttırmayacağım, belki ilerleyen günlerde kendisini gösterir.
    tad konusunda çok güzel ben çok beğendim.

19. NESTOR

NESTOR Üye

Beğenileri:
    179
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    dünya
    2-3 gündür kullanıyorum ürünü ilk gün yarım ölçek aldım bişey hissetmedim
    2. gün 1 ölçek aldım yine hissetmedim
    lakin bugun yine 1 ölçek aldım (almaz olaydım) saat 7:30da içtim 8 gibi spora başladım 9 dasporu bitirdim hala bişey hissetmedim lakin o saatten sonra eve giderken ellerimde aşırı bi karıncalanma hatta uyuşma olmaya başladı, eve gittim kalp atış hızım yükseldi sabit bir hızda ama yüksek bir süretle atmaya başladı ve bu sürat 3 saat boyunca devam etti, bu hızlı kalp atışı esnasında aşırı derecede el uyuşması hatta yüzüme varan uyuşmalar eşlik etti, 3 saat boyunca ha kriz geçirdim ha geçireceğim diye uzanık vaziyette bekledim :)
    demekki vücut töleransıma fazla geldi, herkeste aynı etkiyi yapmıyor bu nedenle üründen korkmayın ama olasılıklar dahilinde aklınızın bir köşesine bunu ekleyin :)

Tevfik ve PeNa bunu beğendi.
  20. NoM

NoM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar ben 2 haftadır yarım ölçek şeklinde assault kullanıyorum. Çok acil bi sorum olucak bugün yarım ölçek içtim ve antremana gidicektim fakat gidemedim yani içtikten sonra antreman yapmazsak sıkıntı olur mu? Ayrıca antremanımı akşama erteledim akşam giderken bi yarım ölçek daha içsem olur mu?

Lütfen çok acil cevap yazarsanız sevinirim ona göre planımı yapıcam..

Sayfayı Paylaş