MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
  2. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    O gördüğün yeni formül içerik de miktar da değişmiş beta alanine falan eklenmiş gramaj da 736'dan 435'e düşmüş

3. repidor

repidor Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Bugün ürünü ilk defa kullandım öyle bi enerji patlaması filan yaşamadım fakat yorgunluk nedir bilmedim birde pump etkisi iyiydi 10 üzerinden 8

4. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Bu yeni ürün dahamı iyi olmuş peki? Bunun gelmesini beklemek daha mantıklı olurmu?

5. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Kullanıp kıyaslama yapamadığımız sürece birşey söylemek doğru olmaz, bir de kişiden kişiye değişen etki var.

6. SPARTACUS5

SPARTACUS5 Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Doctor
    Yer:
    İstanbul
    Stres yaşayan veya depresif olan veya panik atak vs. problemleri olan insanlardan psikolojik bulguları,
    Sigara kullanan, akciğer hacmi, fonksiyonel kapasitesi düşük insanlarda solunuma ilgili bulguları,
    Düşük kondisyonlu,spora karşı dayanıklılığı düşük insanlarda ya da organik kalp hastalığı vs. olanlarda kalp bulguları,
    Daha sık görülüyor kendi izlenim ve tespitlerime göre, tozun bileşenleri de bunu gösteriyor zaten.
    İçinde sinir sistemini, stres hormonlarını(egzersiz, travma, ameliyat vs. sonucu ortaya çıkarlar), damar sistemlerini uyarıcı maddeler var.

komutantopatan bunu beğendi.
  7. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaslar bugüne kadar 2 yıllık BB hayatımda ilk defa bir nox ürünü kullandım o da mp assault oldu, diyebileceğim tek sey ilk kullanımda bile bu kadar ciddi pump ve konsantrasyon arttirici etkisi olan bir supplementin başarısız olmasının konuşulması mümkün degil, etkisini kaybetmemesi icin 1 ay ara vererek kullanmayı devam ettirmeyi düşünüyorum

HELL WATCHMAN bunu beğendi.
  8. ATTA_WOLFA

ATTA_WOLFA Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Güç artışı ne kadar sağlıyor bilemeyeceğim ama çok iyi antreman yaptırıyor. Kesintisiz pestiliniz çıkana kadar antreman yapabiliyorsunuz. İçerisinde bulunan kreatin kasların diri kalmasını sağlıyor. İçtikten 15-20 dakika sonrasında vücudunuz terlemeye başlıyor. Whey protein ya da amino asitlerle kullanıldığında daha iyi sonuç verir. Alacak olan arkadaşlara blue rasperry aromasını tavsiye ederim. Selamlar.

Duhanakyuz bunu beğendi.
  9. Sivasli58

Sivasli58 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Bugun aldım ilk defa performans artırıcı kullanacağım bakalım ürün hakkında düşüncelerimi kutu bittiğinde paylaşacağım.

10. Tevfik

Tevfik Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
  11. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Nox ürünlerinin kişiden kişiye farklı etki gösterdiği defalarca yazıldı bu bakımdan olumsuz yorumda bulunanları da anlamak gerekir.

PeNa ve Duhanakyuz bunu beğendi.
  12. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Haklısın komutan

13. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Ancak size katılıyorum fena baş döndürüyor boşlukta gibi hissediyorsun. Antrenmanlarda güç artışı oluyor mesela bugün göğüs günü 2 buçuk ölçek aldım çok iyi antrenman çıkardım ancak antrenman sonrası felaket başım döndü ve hala dönmeye devam ediyor. Whey bile içemedim. Kullanmadığım zamanlar da pek fark etmiyor sadece yorgunluk hissediyorum. Aman aman artış yok deli beklentiler içersine girmeyin yani. :)

14. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    2.5 ölçek mi? Dostum bence nox ürünleri (özellikle assault gibi sağlam içerikli olanlar) şakaya gelecek, deneme yanılmaya kullanılabilecek supplementler değildir, kullanım talimatında normal antremanlar oncesi 1/2, hardcore antremanlar oncesi 1 ölçek alınması söylenmiş, 2.5 ölçek alıp yalnızca bas dönmesi hissetmen bence hafif bir yan etki olmus, daha dikkatli olmalısın

cmrsmr ve rd2a bunu beğendi.
  15. rd2a

rd2a Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara
    Azı kar çogu zarar diye boşuna dememişer :) şaka bir yana 1 ölçek en ideal ölçek bana göre de fazlası damar genişlemesi ve kalp atımında düzensizlige yani ritim bozukluguna sebebiyet verebilir düşüncesindeyim dikkat etmek lazım

Duhanakyuz ve cmrsmr bunu beğendi.
  16. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Bu ürünler karaciğer ve böbrekleri yorarmı?

17. Duhanakyuz

Duhanakyuz Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Dediğim gibi icerigi ağır ürünler oldugu icin özellikle böbrekleri yorması olası, kreatin ve nox ürünleri kullanilirken bol miktarda su içilmeli, zaten kutusunda maximum verim icin gunde 1 galon su icin talimatı var

18. Simurgh

Simurgh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Thy
    Yer:
    Istanbul
    2.5 olcek mi :)) 1 olcek kalp carpintidi ve inanilmaz kan pompalama yapiyor zaten. Sadece basin donduyse bravo derim :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

19. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Nox ürünlerde dojaz arttırmak pek sağlıklı değil.(Ürün üzerinde zaten çıkılabilecek maximum sağlıklı oran belirtilmiş)Assult yan etki bakımından diğer noxlara göre en masumu yinede dojaz aşmadan kullanılmalı .Hemorage başlığı altında yazdım buradada yazıyım deneme amaçlı çeyrek ölçek Assult+1 ölçek Hemo rage karıştırdım çok hızlı etki etti ve top noktada çok uzun süre kaldı varsa imkanı olan deneyebilir tavsiye ederim.
    Yeni nesil assult deyip hemen fiyatı yükseltmişler üründen önce fiyat gelişmiş :)

komutantopatan bunu beğendi.
  20. rd2a

rd2a Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara
    Bugun yeni nesil assult elime geçti ve eskisi gibi 1 ölçek kullandım bu arada ölçegi eskisinden yarı yarıya küçülmüş ve 20 dakika sonra spora başladım inanılmaz şekilde yüzde kızarıklı ve kaşıntı yaptı kafamdaki ve yuzumdeki damarlardan resmen karıncalar geçiyor gibiydi performan olaraksa sanki hiç bir şey kullanmamış gibiydim yanı eski mp assault un yanına bile yaklaşamıcak bir etki gösterdi hatta karıncalanmadan ve yuz kızarıklıgından spor yapamadım neredeyse ama bilmiyorum biraz uykusuzdum onada baglanabilir bu durum karar vermek için erken sanırım yarın tekrar denememi paylaşırım

PeNa bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş