MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. rd2a

rd2a Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara
    ozaman iyi yapmıssın :)

2. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Bende assault yeni sürüm aldım 2 nox ürünüm ilki xpro nox tu zaten alt sınıf bir üründü verim alamamıştım çıta yükselteyim dedim ve 1 ölçek aldım idmana gitmeden yani ne yalan söyleyeyim extra bir enerji vermedi bana ciddi bir şekilde performans ve enerji hissetmedim bugün 2 ölçek atıp gideceğim bünyeden bünyeye farkediyor sonuçta bunlar..

PeNa bunu beğendi.
  3. rd2a

rd2a Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Ankara
    ben yeniformülü nerdeyse yarıladım bana göre tam bır fiyasko daha oncede yazdıgım gibi 2 ölçek kullanmanı pek tavsiye etmem saglık sorunları açabilir yada tetikleye bilir

4. gry666

gry666 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muhasebe
    Denemek içn sabırsızlanıyorum büyük beklentm yok % 10 etki etse muttlu olurm merktn dnıyorm persembe gunu denıyp artı ve eksılerı bursya yazıcam diger arkdaslara yrdmcı olmak içn

5. TOLGA992

TOLGA992 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    10 üzerinden -1.ben ne enerji olarak ne patlayıcı güç olarak nede başka bi türlü etkisini görmedim.kullanmadan önce yorumları okumuştum karıncalanma oluyor kollarda diye.ilk kullandığım gün bende de oldu bikaç dakika ondan başka hiçbi etkisini görmedim.hiç bir etki görmeyenlerin çoğu da biraz etki gördüğünü iddia ediyorlar ki bu da bence ''o kadar para verdik bari hiç etki görmedik demeyelim'' psikolojisinden başka bişey değil.ha etki gören varmıdır orasını bilemem.

bonesawmcgraw bunu beğendi.
  6. gry666

gry666 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muhasebe
    hayda:(üzüldüm açıkçası ya

7. TOLGA992

TOLGA992 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    kullandığım sürüm 700 küsür gram olan kutudur

8. bonesawmcgraw

bonesawmcgraw Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    ürün tek kelimeyle dandik performans artırıcı nedir?hareketlerde daha ağır kaldırabilmek için alınan takviye supplement ee aldık hala aynı kilolar kısaca gerek yok böyle ıvır zıvır şeylere

TOLGA992 bunu beğendi.
  9. TOLGA992

TOLGA992 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    çok supplement kullandım antreman yapıp gece işte uyumadan nöbet tuttum.whey kullandım.sonunda şu sonuca vardım.antremanları düzenli ve hareketi kaçırmadan yapıcan.güzel beslenicen.yok nox yok kreatin bunları anca ben herşeyimi tam yapıyorum extra bişeyler istiyorum diyorsan kullanıcaksın.temel şeyleri es geçip bunları kullanmanın hiçbi mantığı yok.ben kendi deneyimimi yazarım.herkes kendi denesin vücudunu tanısın ama asla kimse kendini kandırmasın

10. ragp26

ragp26 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bnde yeni seriyi aldım ve eskisine oranla kat kat daa iyi diyebilirim ama genel görüş bu yönde değil gbi duruo.acaba yeni seri kullananlar beslenme ve günlük su tüketimine dikkat edio mu çünkü fark ettirio bunlar.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

11. gry666

gry666 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muhasebe
    Zaten var olan gücünü artmasını beklemek sacma bnce sen böle düşünerek yanlıs yapmısn bnce yada hulk felan olmayımı bekliyodunki kilolar hala aynıysa baska bi yanlıs vardır

Son düzenleme: 1 Ocak 2014
  12. bonesawmcgraw

bonesawmcgraw Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    başka bir yanlış falan yok diğer yorumları da okursan anlayacaksın hiçbir ürün hulk yapmaz ama 5-6 kg ağırlık artırması da beklenir

13. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Yanlışın var o konuda, ben Bpi 1MR'ı ilk kullandığımda normalde kaldırdığım maksimum ağırlığın 10kg üstünü rahatlıkla kaldırabilmiştim ve antreman sonrası da hiçbir yorgunluk belirtisi yoktu zaten nitrik oksitlerin espirisi de budur.
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Ocak 2014 ---

14. gry666

gry666 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muhasebe
    Performamsı etkliyordur ama en kötü bı kutu bitirmek gerktıgını dünüyorum ben bunu ıctm dıe bırden 10 klıo dha fazla kaldırcagmı ınanmıyorum senın dedgınde bence psko ile ilgili zman zman bnde şaşıryorum kaldırdıgm agırlıklara herzman olmuyor ama

15. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Hayır arkadaşım psikolojik etki değildi, ben de Assault kullandım aradaki farkı iyi biliyorum, biz iki kişi beraber 1MR'ı tamamen deneme amaçlı olarak kullanmıştık ve ikimizde de benzer performans artışı oldu. Assault'da da ilk hafta 1MR kadar olmasa bile benzer bir etki görmüştüm ama ilerleyen haftalarda etkisi tamamen kaybolmuştu, 1MR'da ise ilerleyen haftalarda yine bir etki olmasına rağmen antreman sonrası aşırı yorgunluk baş gösteriyordu. Açıkçası bu etki meselesi işin en önemli kısmı zaten umarım sende iyi sonuçlar verir.

16. gry666

gry666 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muhasebe
    bugun ilk kez ürünü denedim acıkcası extra prefrmans geç kendım cok ktuyudum herzamankı rahatıkla kaldırdıgım ağırlıkları bıle kaldıramadım koca günü 1 tam yumurta ve bı kutu ton balığyla bıtırdım beslenme rezaletı aryıca bugun benım banka kredı olaylarım vardı çok streslı bı gundu o yüzden ürün ıcın bi yorum yapmak istemıyorum sadece gördüğüm tek etki şapır şapır terledim ileryelen gunlerde gene yazıcam etkılerını umarım bendekı etkılerı dedıgın gıbı ıyı sonuclanır birden fazla bu tarz ürün kulandıgın sölüyorsun demek benden bu konuda daha tecrubelısın ürünü yarım mı tam scoop kulanıyordun sen dostum? bide bu ac tok olayına dikatt edilmeli gercekten ?

17. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Ürünü aç karnına içmelisin tok karnına hiç etki etmiyor neredeyse.Mide 2-3 saat öncesinden temiz olsun ,assult yarım ölçek etki etmiyorsa tam ölçek deneyin .

gry666 bunu beğendi.
  18. gry666

gry666 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muhasebe
    ozman yanlıs yaptım ton balgımı yıyıp 45 dk sonra ıcıtım bıdahakıne dedıgınızi denıcem teskler

19. komutantopatan

komutantopatan Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen PeNa'nın da dediği gibi aç karnına içilmesi gerekiyor ve kesinlikle shaker ile karıştırmamalı dilerseniz ölçek miktarını arttırabilirsiniz.

gry666 bunu beğendi.
  20. gry666

gry666 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muhasebe
    teskurler dediklerinizi denıycem

Sayfayı Paylaş