MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. volkan88

volkan88 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    ürünü kullandım çok güzel pump etkisi var güç artışı çok yok ben noxplode da kullanmştm ama bu ürün çok daha iyi çünkü noxplode baş dönmesi mide bulantısı yapıyordu mp de öle birşeyle karşılaşmadım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:18 ----------

güç artışı isteyen arkadaşlara tavsiyem bu ürünle birlikte muscletech amnino fx kullanmaları çok dehşet bir antrenman olur heralde

2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bende şu an iki üründe var ama yazık olur diye kombine etmem heralde :)

3. volkan88

volkan88 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    senden ricam bir antrenmanlıkda olsa 2 sini birlikte deneyip ve sonuçları buraya yazarmısın .

4. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123

Yarın göğüs ve biceps çalışacağım için kullanabilirim bir defalık :)

5. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    5 defadır yarım ölcekten biraz fazla kullanıyorum çok az bir pump etkisi var ağırlıklarda arıts yok aldıma pismanım bugun 1 ölçek içiçem aynı etkilyi vermez umarım

6. ismailmk

ismailmk Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    2-2.5 olcege cıktım sanırsam zehırlendım ıshal mıde bulantısı ayaklarda uyusma oldu dırek cope attım 2 gun kendıme gelemedım.olcegı arttırmadan kullanmaya calısın yoksa bagırsakları cıddı etkılıyor

7. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    yok ya ben almam bu ürünü bu kadar yorumdan sonra

8. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Ben de bugun ilk defa kullandim. Guc artisi pek beklemiyordum zaten bir arkadasin da soyledigi gibi ama pump etkisi fena degildi, motivasyonum da iyi seviyedeydi. Cok buyuk beklentiyle almamistim zaten ama yine de iyi diyebilirim.

Yalniz soyle bir sorum var, idmani saat oglen 1'de yapiyorum. Kahvaltimi 9.45 gibi ediyorum. Simdi bu urunden max etki alabilmek icin bos karina icmek gerekiyor deniliyor. Kahvaltidan 15-20 dakika sonra da yulaf ezmesi yedim, 12.40 gibi urunu icip idmana gittim ve acliktan oldum. Cok besinsiz kaldim gibi hissettim. Yaklasik 3-4 saat besinsiz kalmis gibi oluyorum sonucta.

Sanki yanlis bir seyler varmis gibi geliyor. Onerisi olan?

9. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Keşke o kadar çıkmasaydınız. Her bünyeye farklı etkiler gösterebilir ben hiç kullanmadım MP ama amerikada çok tutuluyor.

Çöpe attınız mı cidden, bir spor severe verseydiniz keşke. Benim gibi. :p

ismailmk bunu beğendi.
  10. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Antreman dan 2.5 veya 3 saat once son ogunu yiyorum, sonrasinda 1 saat oncesi Whey ve yarim saat oncesi Assaultu kullaniyorum sonuclardan gayet memnunun. Uzunca sure yarim olcek kullandim, yeni yeni 1 olcege ciktim ozellikle bacak, sirt gibi agir gunlerde. Ciddi bir sorun yaratmiyor sadece aksam saatleri kullanilirsa uyumak biraz zor ve vucut isisini duseremiyorum.

khephnes bunu beğendi.
  11. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Yanitin icin tesekkur ederim. Antrenman oncesi whey almiyorum. Aynen ben de 2.5-3 saat oncesinde son ogunumu yiyip 20 dakika kala Assault icip antrenmana gidiyorum. Uzun sure proteinsiz kaliyor gibi hissediyorum bu sebeple soyledigim gibi. Fakat diger turlu de gun icerisinde fazla protein takviyesi aliyor gibi olacagim, yani eger antrenman oncesi de whey alirsam. Sabah uyaninca VPX Syngex aliyorum su an, uyumadan once ise monster milk. (Birkac gune kadar Sixstar Casein)

Gunde 3 defa da fazla olmaz mi? Ne dersin?

12. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    bende önceki yorumlara bakarak aldım ürünü 1-2 haftadır kullanıyorum aç karınla ant 30 dk önce fakat ne pump nede başka birşey :D hissetmedim aslında suç bzdede olabilir bir kutudan harikalar bekliyoruz

13. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bende ürün çok iyi pump etkisi yaratıyor gerçi başka bir nox ürünü kullanmadım.

14. hatebreed

hatebreed Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Suadiye / İstanbul
    ürün gerçekten başarılı . yalnız arkadaşlar uyutmuyor tam ölçek aldım cokmu geldi acaba. yarıma veya 3/2 yemi düşürsem . bunda önce cellucor C4 kullanmıştım çok iyiydi vede uyku sorunu yoktu :(

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:17 ----------

tabi tam ölçek almamın nedeni 5 senedir idman yapıyorum ağır şekilde. beslenme tam 6 öğün vs vs . yarım az gelir dedim ama 8 de aldım. gece cok zor uyudum sabaha karsı:(

15. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL

Eger oncesinde Whey almak istemez isen son ogununu 1.5-2 saat oncesinde yemis olsan daha iyi olur. Eger 2 saatten daha once yersen(su an yedigin gibi) belki ogune biraz yag ekliyerek(findik,badem,zeytinyagi vs.) sindirmi geciktirebilirsin. Ama 2 saat oncesi ideal gibi.

Bu arada antrenman gunlerinde sabah, ant. oncesi ve sonrasi olarak 3 kez whey kullaniyorum bende.

khephnes bunu beğendi.
  16. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    olumlu da var ama olumsuz yorumlar daha agır bastı gibi. ben şimdiye kadar aldıgım en iyi performansı noxplode dan almıştım. galiba şimdi 2.0 ı alıcam hiç girmicem bunlara

17. volkan88

volkan88 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    bende noxplode kullandım şimdi ise bu ürünü kullanıyorum kıyaslamayı yapıyorum tercih senin

antrenmanda odaklanma noxplode la aynı yalnız noxplode gibi bende aşırı terleme ve baş dönmesi yapmıyor mp assault ürünü bu anlamda +1 puan burdan 2. si mp assault da arginin mp ye göre biraz daha az sanırım ama pump etkisi yinede süper ve enn önemlisi noxplode antrenmandan 20 dk sonra per perişan bitkin kasların hiç çalışmamış gibi olmasına karşılk mp de taş gibi yerinde duruyolar bunlar benim gözlemlerim .

18. hatebreed

hatebreed Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Suadiye / İstanbul
    herşey iyide arkadaşlar uykusuzluk yapmadımı sizdede ?

19. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Ben henuz iki gundur kullaniyorum ve iki gece de 23.00 civarinda yataga girdim ve misil misil uyudum, kafami yastiga koyduktan yaklasik 4-5 dakika icinde.

Urunu kullanirken min 3 litre su icilmesi oneriliyor, bunun muhtemel nedeni antrenman sonrasi vucutta kalanlarin tamamen disari atilabilmesi icin. Mesela bende mide bulantisi oldu ilk gun, cok fazla su icmemistim, aksama dogru epey su tuketmeye basladim ve birkac defadan fazla tuvalete ciktim. Mide bulantim da gecti. Uykusuzluk da benzer bir sebepten olabilir diye dusunuyorum. Fazla su tuketmekte fayda var.

20. hatebreed

hatebreed Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Suadiye / İstanbul
    Yarım ölçekmi tam ölçekmi kullandınız ? ben tam aldım .

Sayfayı Paylaş