MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 342 üye.
  1. Berker06

Berker06 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Ürünü kullanan arkadaşlar gece yatarken uyuyamama yada terleme yapıyormu ürün ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Yatmaya yakın alınırsa kafein uyku problemi yaratabilir, bende no-explode bu tur etki yapmıştı.

3. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    once assault yaz sonra liste yaparsın

4. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    bugün arkadaşımdan yeni versiyonu var onda tam 1 ölçek rica ettim ve jack3d gibi hiçbir pump etkisi olmadı sadece yine jack3d gibi yorgunluğumu aldı o kadar.

5. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    tam tamına 2 ölçek kullandım yarımda ne etki aldıysam gene aynısı :D

6. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Bende aldımda ama kışa saklıyorum bu arada assault u aç karınlamı aldınız tok karınla aldıysanız pek etkisi olmaz diye okumuştum yani okadar para veripte hiçbir pump etkisi almamak ta olmaz

7. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Yemeği sindirmeden almayın .
    Yemekten 1-2 saat sonra ant. 20 dk önce alın .

8. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    öğlen 3de tavuğumu yedim 5.45de assault aldım tam ölçek 6.05de antrenmana başladım pump yok ama pek yorulmadım ve olumsuz yanı tadı berbat :/

9. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Ben tam acıkmaya başlamaya yakın alıyordum 1.30 saat falan o da içiyordum olmadı etkisi.

10. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    21 sayfa yorumu okudum ve yeni yeşil ambalajından aldım ...

1)bsn true mass
    2)muscle tech nitro tech
    3)mp asault
    4)mhp a-bomb

bu suplementleri kombinleyip kullanmayı düsünüyorum 1 ay kullandıktan sonra yeni bir nitrotech ve asault kullanmak icin ne kadar dinlenmem lazım kreatindeki gibi 4 hafta bekliyceksem hiç başlamayım bunlara daha iyi :)

bu urunleri 1 ay kullanıp bi hafta ara verip aynı sekilde yine kullansam sorun olurmu

11. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    vallahi ben hiç ara vermedim şimdiye kadar.ara verin denmesinin sebebi bence etkinin bir süre sonra hissedilmiyor olması bence bir şey olmaz

12. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Bende kış ayı için mp assault aldım fakat dün dayanamadım gögüs kol antremanından 30 dk önce aç karınla yarım ölçek attım,fakat antremanda ne karıncalanma ne pump etkisi oldu.Neyde yanlış yaptım veya sorun bendemi anlamadm daha

13. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    yeni kutuyu aldım ama yine sıfır etki :) . bana yarayan bi tane nox ürün bulamadım pes ettim artık. yeni etiketli ürünü yeşil elmalı aldım, tadı felaket :)

Etki 10/1
    Tad 10/1

buda olmadı bana :(

14. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ürüne sadece pump etkisi için bakılmamalı. İçinde 6g bcaa 5g creatine var zaten bu ikisini almaya kalkarsanız ayrı ayrı neredeyse assaultun fiyatına geliyor ki içinde 4g beta alanin 1.5 citruline var. Pump için içine biraz daha arginin atılabilir. Ben gelecek ay öyle deneyeceğim

khephnes bunu beğendi.
  15. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    pump alımı kişiden kişiye degişir arkadaşlar normaldir bazılarına hiç nox ürünü etki etmiyor nasıl etmiyorsada anlamıyorum ben bana yarıyor hepsi

16. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    işe yaramayanlardan bi tanesi benim :D .. no-xplode, no-xplode nt, gaspari superpumbmax, jack3d(antrenmandan daha fit çıkıyordum) , mp assault ve C4(antrenmandan daha fit çıkıyordum) ...

şanssız olanlardanım :)

17. maestro1903

maestro1903 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    *************VPX No-Shoutgun Vs MP Assault****************

Merhaba arkadaşlar ben iki ürünü de kullanmış biri olarak buraya sizi de kendi fikirlerimle aydınlatmak için yazıyorum şimdi öncelikle assault için spor öncesi yarım scoop , no shoutgun için 1 scoop kullanmanız gerektigi belirtiliyor ama antreman agırlıgınza göre bunu x2 yapabilirsiniz

Assault gerçekten inanılmaz bir pump etkisi yaratıyor vucudunuzdaki karıncalanmayı ve patlamayı içtikden 15-20 dakka içerisinde farkedebiliyorsunuz tadı da güzel sayılır , içtikden sonra adeta yerinizde duramıyorsunuz kaldırdıgınız agırlıklarda NoShoutgun'a göre daha çok artış oluyor ama tabi ki iki ürünün yarattıgı pump arasnda inanılmazda büyük bir fark yok gerçekten kullanıcısını üzmeyen bir ürün ve uykusuzluk gibi bir problem de yaratmıyor.

NoShoutgun
    Spor öncesi kullanımda performansınızı arttırdıgı inkar edilemez bir gerçek ama spordan yaklaşık 30-40 dakka önce kullanmama ragmen bende patlama noktalarını daha çok sporumun ortasındayken yaşatan bir ürün , içinde yanılmıyorsam 12 tane farklı kreatin sentezi ve aynı zamanda protein de bulunuyor yani içerik olarak assaulta göre daha hızlı bir kas gelişimi sağlıyor ama 2-3 scoop alıcaksanız dikkat edin gerçekten miğdeyi inanılmaz rahatsız ediyor hatta bazen kullandıktan sonra soda içmek zorunda kalıyorum vs.

Tercih size kalmış iki ürünüde kullanıyorum (1 hafta 1i 1 hafta 1i gibi) ikisinden de çok memnunum .

18. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Assault kişiden kişiye göre değişiyor etkisi bence bende hiç öyle etki yapmadı. Son 1-2 ölçek kala çok çok çok az elimde uyuşma yaptı sadece.

19. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bugün sipariş verdim kullanınca yatarım etkilerini

20. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Yarın memlekete dönüyorum yanımda 1 kutu assaultu da götüreceğim. Geçen kullanımında güzel etki hissetmiştim. Şimdi tekrar kullanacağım ve bu sefer sadece protein tozu ve assault kullanmayı düşünüyorum. Etkisini tam anlamak için. Geçen kombinasyonda çok fazla ürün vardı.

Sayfayı Paylaş