MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 342 üye.
  1. wurtz

wurtz Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bergama
    Çok mu fazla hayal kuruyoruz acaba diye düşünmeden edemiyorum. Sadece placebo için 100 TL vermek de istemiyorum. Acaba bu ürün mü fazla etkili değil? Jack3d'i çok övüyorlar. Onu biraz incelemek gerek...

2. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Bundan sonra c4 denerim sonra Jack3d. Jack3d yasaklandığına göre kesin etki eder :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:39 ----------

Proteinim bitti şuan kullanmıyorum acaba ondan mı ? pollyannacılık yapıyım biraz. :D

3. ErbakanHoca

ErbakanHoca Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Nitrikoksitten neden bu kadar büyük etki bekliyorsunuz arkadaşlar?
    Yapılan birçok yabancı yerli resmi anketlerle sabittir ki; En elzem takviyeler Protein,GLutamin,Kreatin takviyeleridir ki onlardan dahi çok çok büyük etkiler beklemek doğru değildir...
    Kendi kendinize sorun
    -Kırmızı et yeterli tüketiyor muyum?
    -Her gün et (tavuk hindi balık kırmızı et) tüketiyor muyum?
    -Antrenmandan önce Yavaş sindirimli kaliteli karbonhidrat (makarna,bulgur ,patates...) alımım yeterli mi?
    -Antrenmandan hemen sonra basit karbonhidrat (beyaz ekmek,kuru üzüm,meyveler vs.) en az 100 gram alıyor muyum?(Unutmayın ki diyette olan birisi dahi katabolizma sürecini önlemek için 70 gr. basit karbonhidrat (şeker nevileri) tüketmelidir)
    -Doğal yollardan çok protein tüketiyor muyum?
    Önce bu suallere cevap verin kendinizle.
    Üstelik Nitrikoksit bünye için çok çok elzem olmadığı gibi çok da büyük fayda sağlamaz.Faydası yok mudur?Vardır ama faydasını anlamak dahi zordur çünkü farkedilmez bile belki.
    Nitrikoksit yerine tabii beslenme ve protein-glutamin-kreatin Kombinasyonuna dikkat ederseniz eminim çok daha muvaffak olacaksınız.
    Vesselam.

muratcan.biceps, builtman, diluted ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. Rooturk

Rooturk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Mp Assault'un içinde 6g BCAA , 5g Creatine , 4g Beta Alanine , 1.5g C.Malate var bunlar küçümsenecek rakamlar olmamakla birlikte ve pre-workout ürünlerini pazarlarken öyle bir pazarlama stratejisi kullanıyorlar ki bende dahil çok fazla şey beklemek bence abartı değil.

5. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Valla ben sabah 10 da 4 yumurta, yulaf ezmesi yerim muzla beraber, yanında domates,peynir,zeytin.

Saat 12 gibi yarım paket makarna üstüne 200 gr haşlanmış tavukla birlikte yerim.

Dediğiniz gibi 2 saat bekledikten sonra içtim idmana girdim.

İdmandan çıkınca pilav üstü tavuk. Muz falan yerim.

Sonra işte akşam yemeği falan.

Yarın içmeden gidip geçen göğüs idmanıyla olan farka baksam mı diyorum da yarın son kez tekrar deniyeceğim.

Son düzenleme: 11 Temmuz 2012
  6. wurtz

wurtz Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bergama
    Çok şeyler beklemek tabi ki doğru değil ancak içeriği de azımsanmayacak kadar iyi. Zaten sadece Beta Alanine olarak bakmamak gerek bu ürüne. Antrenman öncesi ne alacaksanız var gibi içinde. Sadece kreatin kullanacağıma bunu kullanmak da iyi bir tercih gibi gözüküyor.

7. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Bugün tekrar kullandım hiç bir etkisini görmedim. Bu ürün bana yaramadı :) c4 denerim bu bitince.

8. gkhn53

gkhn53 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Ürünü bende dün ilk defa kullandım arkadaşlar kullandıgım agırlıklarda %15-20 lık bır artıst oldu ıctıkten 10 dakıka sonra falan cok yogun karıncalanma oldu kulak arkası ve ellerımde tırstım bıraz soyunma odasında uzandım nabız yatarken 110 du rastlantı bı doktor vardı salonda anormal bi etki deıl falan dedı oyle bısıkletle ısınmaya basladım 10 dakıka bısıkletten sonra agırlık ıdmanına gırdım ve etkılerıne ınanamadım karıncalanma gıderek azaldı ve 3-4 haraket sonra tamamen geçti ama sıcak havalarda pek iyi gitmio sanırım vucutta su tuttugu ıcın sıcak havada cok yogun terleme yapıor bılgıınıze ama enerji konusunda söylenenler doğru galiba inanamadım açıkcası:)

9. brhmcr

brhmcr Guest

O kadar cok lafi geciyor ki ben (bu tur urun karsiti) bile deneyecegim sanirim.

10. Senceru

Senceru Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar selamlar ,

Bu ürünü aldım. Yalnız aldıktan sonra kullanan iki arkadaşımın bana söylediği birşey açıkcası beni korkuttu..

Ürünü bir süre kullandıktan sonra testis bölgesinde ağrı yapıyormuş ? prostat'a vuruyormuş..

Bu şekilde bir durum yaşayan var mı ?

Aldım iade edicektim , böyle bir ağrı yaşamak veya ileride prostat olmak istemiyorum tabii ki..

Beni aydınlatırsanız sevinirim..

11. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ben bu tür yorumlara pek inanmıyorum şimdiye kadar güzel nox ürünleri kullandım hiç yaşamadım böyle bir şey ishal yapar desen anlarım ama prostat bana biraz saçma geldi bence al dene

12. Senceru

Senceru Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu söyleyenler trainer bu arada.. bende şaşırdım..

13. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    PHP:
    ben nox ürünlerinde böyle bir şey yaşamadım.kullanan arkadaşlardanda gördüğüm kadarıyla böyle bir şikayeti olan yok.senin içine siniyorsa kullan.karar senin biz görmeden pek bir şey diyemeyiz ne trainerlar biliyorum ben :)

14. brhmcr

brhmcr Guest

Nox urunleri sonucta ana maddesi genel olarak kafein, basit karbo, arginine ve creatine complexden olusan urunler, hormon veya steroid icemiyorlar ki bu tur sikintilar bas gostersin.Bu tur yorumlar genelde supplement dusmanlari tarafindan ortaya cikarilmakta veyahut birkac spesifik ornek dillendirilmektedir. Bu tur urunlerde assesment period (degerlendirme periodu ) vardir.Once yarim olcek kullanilip etkisi denenir.Zaten bir sikinti oldugu gorulurse birakilir. Belilrli bir altyapisi olan sporcularin ( saglik sorunu olmamasi kosulu ile) kullanmasinda bir sakinca yoktur.

15. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Ne bir karıncalanma ne bir aşırı enerji patlaması oldu içtikten sonra. Bana öyle geliyor desem değil barbell curlde kaç yapıyorsam gene aynı. Bench press yapmakta zorlandığım kiloları gene yapamıyorum. Bana etki etmedi sadece setler arasında çabuk dinleniyorum. Eskiden daha yorgun düşerdim.

16. doctor

doctor Özel Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    Assault çok başarili heleki güncel fiyatiyla en mantikli pre work out ürün bence ..karincalanma etkisi b alanin den ancak bu etki için boş mideye almak gerek gidalarla alinca azaliyor hemen tüm pre ürünler boş mideye öneriliyor bu ürün ile öyle yok testise vuruyor prostata değiyor mümkün değil içerik belli kaldi ki hormon içerse bile akut olarak böyle bir etki söz konusu olamaz bu ürünün 2 eksisi var bence pump etkisi az yüksek dozda ani tansiyon değişiklikleri yapiyor

AngryHun ve jackmaldow bunu beğendi.
  17. hadrianus

hadrianus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba bu ürünün 2 kutusun bitirdim

Arkadaşlar ürün sağlam bir ürün ama illa performans attırıcı diyorsanız benim ilk 3 üm var onları paylaşayım
    1 wieder MUSCLE FREAK
    2 jacd 3d
    3 Assauld

En uygun fiyatlısı MP assauld bilginiz olsun ama durumunuz varsa muscle freak sizi patlatmayahazır birbomba haline getirir bilginiz olsun jacd 3 d şahane konsantre bir ürün ama yinede süper assaold da altta kalıryanı yok bu arada noxplode var onuda deneyebilirsiniz ... Ama en güzeli spordan önce birbardak kahve içelim :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:18 ----------

ürün gayet sağlam ben 2 kutu bitirdim

18. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Bu ürünün beni etkileyen yani icerigi oldu sırf creatine almak yerine bunu kullanmak daha mantikli .

19. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    2 ölçek denesem mi yarın ? :D

20. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Öngörülen şekilde kullanmak lazım içeriği zaten yüklü .

Sayfayı Paylaş