MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. Tamerbrs

Tamerbrs Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    15 gun sonra bu spordaki ilk yilimi doldurmus olacagimdan; MUSCLEPHARM ASSAULT yada NO XPLODE 2.0 urunlerinden birini almak istiyorum. Her 2 konuyu okudum ve her ikisi icin olumlu olumsuz gorusler var. Deneyimli arkadaslar yardimci olursa cok sevinirim. Hangi urunu tercih etmeliyim ?
    Saygilar.

2. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Tamerbrs bende mp assault aldım fakat etkisini göremedim 1 ölçek te kullanmama ragmen ne pump etkisi nede başka hareketlilik :D olmadı. Yerinde olsam no ürünlerinden vazgeçip başka ürünlere yönelirim

Tamerbrs bunu beğendi.
  3. Tamerbrs

Tamerbrs Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Aslinda 1 defaya mahsus olmak uzere ikisinden birini kullanmak istiyorum. Param bosa gitmesin hangisi daha iyi se onu alayim diye dusunuyorum.

4. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bu ürünü niye herkes pump etkisi için alıyor ki? İçinde 6g BCAA ve 5g Creatine 4g Beta Alanin var hepsini ayrı ayrı alsanız çok daha pahalı olur.

5. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    pre workout ürünüde ondan.

6. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Urunu uzun suredir kullaniyordum(eski versiyonu) oldukca memnun olmama ragmen cok bariz bir pump etkisi olmuyordu. Hatta son donemde antrenman ortasi kullandigim bcaa bitince yarim olcekte antreman sirasinda kullanmaya basladim. Enerji, konsatrasyon vs. super olsada dedigim gibi ciddi bir pump ektisi yoktu.

Dun ilk defa yeni ambalajli olan urunu kullandim. Ayni aroma(raspberry lemonada) olmasina ragmen tadi daha degisik. Yemek sonrasi cok beklemedigimden o karincalanma hissiyatini cok net hissetmedim fakat enerjisi yine superdi ve en bariz fark antremanin baslamasiyla ortaya cikti. Ciddi bicimde damarlar belirginlesti.Diger urune gore bu bakima daha etkili ve diger onemli bir nokta ise ozellikle tam olcek kullandigimda eski urun mideyi zorlarken bu urunde o tarz bir sorun yasamadim. Bakalim bugun tekrar kullanicam ama ilk izlenimlerim yeni urunun gayet iyi oldugu yonunde.

Tek eksik yani porsiyonlarin azalmasi birde suma root u cikarmislar. Tabi kompleks bir urun oldugundan suma root un etkisini farketmek zor.

7. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    bu urunu bugun kargoyla elıme ulastı yarın ant öncesi denıcem ama bi sorum var elıme gecen urunun paketı yesıl 736 gr ve 32 servıs dior ilk sayfadakı urun ise 800 gr 40 servıs dior benım aldım eskı paketmı yenı paketmı?

8. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Elindeki yeni paket

colkurduu bunu beğendi.
  9. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    dikkat ettımde bsn, gaspari super pump, assault ,dynemetıze xpand yurtdısındakı fiyatı 30-35 dolar arasında değişiyor turkıyede ki ise fiyatlar tam fiyasko keske yırt dısındakn getirebilseydık

10. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Ne yazik ki bir cok sey icin gecerli. Arabadan tutunda iphone kadar sevgili yurdumda fiyatlar oldukca ucuk.

11. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    bircok urun kuyllandım sımdıye kadar ama ilk daha no ürünlerınden kullandım ve bugun ant öncesi ac karna yarım ölçek kullandım terleme ,guc artısı,pump benzeri hıc bisey yasamadım yanı hic faydasını gormedım pazar gunu tekrar kullanıcam umarım etkılerını hıssederim

12. grandor

grandor Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Marmaris
    colkurduu Bu sporda kacıncı ayınız acaba ?

13. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    2-3 ay sonra 3 sene olucak neden sordun grandor

14. Nameless

Nameless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar

Aranıza yenı katıldım. Yaklasık 1 senedır duzenlı olarak spor yapıyorum agırlık ıse kardıyo. Bu sure ıcınde 20 kılo kadar verıdm son 3 ayda da duzenlı agırlıklar ıle calısıyorum haftada en az 4 gun. Vucudumda gelısımı gorebılmekteyım ve bu da benı daha cok calısmaya sevkedıyor. Bu urunu almak ıcın cok mu erken sıze ben artık gozle gorulu gelısım ıstıyorum ve whey proteın ıle bu urunu kullanabılırmıyım?

Tesekkurler arkadaslar...

15. erdi23

erdi23 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaşım ;
    Nameless whey alabilirisin ama nox için şahsi görüşüm biraz erken gibi 3 aydır düzenli agırlık çalışıyorsun sonuçta 9 ila 12 aydan önce ihtiyaçın yok ama kullanmak istiyorsan creatin ile başla derim.

16. Nameless

Nameless Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler kardeşim. Ben hemen creatin ile ilgili gerekli bilgileri derleyip toparlayayım. Bana tafsiye edebileceğin marka varmı acaba?

17. ismailmk

ismailmk Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    Urun tamamen husran boss param gitti diye uzuluyorum enerji falan hic vermedi 2 olcege ksdar ciktim, sadece karincalanma var oda beta alanin den kaynaklaniyor bosuna para yatirmayin urune

Aramiss bunu beğendi.
  18. volkan88

volkan88 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    antrenmanı tok olarak yaparsanız kan akışını sağlayamazsınız bu yüzden yediklerinizi sindirmiş olmalısınız arginin kaç gr var o niye yok ?

19. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bugün kullandım ilk defa güç artışı hissetmedim zaten beklemiyordum öyle bir şey ama pump etkisini gayet iyi hissettim güzeldi :)

20. erdi23

erdi23 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaşım ;
    Nameless creatin monohidrat oldugu için marka çokta far etmez ama optimum,gaspari,hardline, musclepharm aklıma gelenler

Sayfayı Paylaş