MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Daha ilk defa bir NO urunu kullandigim icin yarim olcek attim.

Yarim olcek aldiginizda yine ayni sorunu yasamis miydiniz?

2. hatebreed

hatebreed Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Suadiye / İstanbul
    Yarım hiç atmadım az gelir diye bakalım bugün çizgiye kadar atıcam 3/2 ölçek eger yine yaparsa yarım atıcam onda yapmaz demekki .

3. drummerboy

drummerboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mert
    arkadaşlar 2 ufak sorum olacak

1.bu ürünün içinde 5gr kreatin varmış sizce ek kreatin almam lazımmı yoksa yeterlimi
    2.supplement kürüm şu şekilde: antreandan yarım saat once:weıder whey proteın tozu+mhp 5gr glutamıne antremandan 15dk once:1.5kaşık twınlab lıkıd amınoasıt antremandan hemen once:mp assault antremandan hemen sonra:1.5 kaşık twınlab amıno yarım saat sonra ıste yıne proteın tozu+glutamıne

yanı ek olarak kreatın kullanmama gerek varmı assault kullanırken?

4. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL

Antrenmandan 2-2.5 saat once protein ve dusuk GI li karb. larca zengin bir ogun yiyip, whey proteini listeden cikarabilirsin. Glutamin, amino ve assault i kullanman daha uygun olucaktir. Bu arada bu ucluyu en azindan 20 dakika once kullanirsan daha yararli olur.

Antreman sonrasida glutamini direk antreman sonuna alablirsin.

5. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    yada tablet bit bcaa alırsın. 4 g gelicek şekilde assault la kombine edersin.toplam 10gr yapar.protein içmene gerek kalmaz.sadece antrenmandan sonra içersin
    edit:zaten amino alıyormuşsun pardon görmedim o zaman pycantric e katılıyorum karb. ve proteinden zengin bir öğün yersen e zaten amino da alıyorsun.antrenmandan önce protein içmenin lüzumu yok bence de

6. drummerboy

drummerboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mert

teşekkür ederim yani özetle assault kreatın ıhtıyacımmı karsılarmı az da olsa?

7. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    assault zaten nox ürünü.23 gr lık enerji bölümünde creatin monohidrat ve concret creatin belirtilmiş fakat asıl miktarı yazmıyor.sen performansa baglı olarak ilave edebilirsin.ama zorunlu değil tabi zaten creatin var.

drummerboy ve khephnes bunu beğendi.
  8. ice

ice Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben MP Assault aldım yalnız daha kullanmadım bugun idmanda kullanıcam. Yalnız aklımda şöyle sorular var satıcım bana kaşındırma etkisi olduğunu söyledi ve ben bu kaşındırma etkisinden biraz çekiniyorum nasıl içimi rahatlatabilirim yardımcı olabilirmisiniz ?

9. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    İçip deneyerek .)
    Öyle kaşındırması falan yok

10. ice

ice Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Nasıl bir ürün peki dedikleri kadar etkileyici mi ?

11. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    kişiden kişiye değişen bir olay c4 te bende de olmuştu.tam kaşınma değilde birazz karıncalanma gibi.ama bir kişinin yorumuna bakılarak ürün alınmaz.bünyeden bünyeye farklı bu nox ürünleri.ayrıca kaşındırma olayı öyle rahatsızlık verici olmuyor genelde.emin ol o hisler olmazsa verdiğin paranın boşa gittiğini düşünüp daha çok moralini bozarsın :)

12. drummerboy

drummerboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mert
    peki sizce bu ürünmü yoksa no-explode mi? ikisini e kullanan varsa düşünlerini yazarsa sevinirim

13. fatalflexer

fatalflexer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Mp Assault u ilk kullandığınız dönemde kaşınma etkisi oluşturuyor.Ama öyle bildiğimiz tarz bi kaşınma değil.Kendimde incelediğim kadarı ile söyleyecek olursam kanın kaslara aşırı pompalanması sonucu damarlarda genişleme söz konusu oluyor ve bu da alışkın olmayan insanda kaşıntı etkisi oluşturuyor.Antreman sırasında çalıştığım bölgelerde fark edilir derecede bi şişme oldu ve aynı bölgede kaşınma hissettim.Zamanla geçti.Ağır antreman günlerinde tam ölçek,diğer günlerde yarım ölçek kullandım ve sonuç olarak 2 ay süre zarfında %30a yakın bi performans artışı gösterdim.Tabi bunun yanında beslenmemi de düzene sokmamın etkisi büyüktür.Sonuç olarak iki kutu bitirdim ve sonuçlarından gayet memnunum.

14. pycantric

pycantric Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    Karincalanmanin veya hafif kasintinin nedeni Beta-Alanine. Tam nedeni bilinmesede guncel kani beta alaninin sinir uclarina ve reseptorlere baglanmasi ve onlarin uyartima daha acik hale gelmesi sebebiyle oldugu.

15. BlackMamba24

BlackMamba24 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    bence nox daha iyi. Çünkü ikisini de kullandım. Şuan nox kullanıyorum daha iyi etki verdi. Hatta noxdan önce kahve + 3 tane bebe aspirini alıyorum nox cok iyi geliyor.

16. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    noxplode enerji açısından daha iyi ama assaultda da 6 gr bcaa var.sadece enerji ürünü olarak degerlendirmemek gerek.

17. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Henuz kullanali 4-5 gun falan oldu ama gorusumu yazayim. Bence fena degil bir urun. Cok buyuk beklentiye girmemek gerek. Guc artisi yasamadim, belki de "henuz" yasamadim, bilemiyorum. Ama daha iyi bir motivasyonla antrenmana giriyorum, daha az yoruluyorum, pump etkisi guzel.

Yine de baska bir NO urunu denenebilir diye dusunuyorum, bir sonraki tercihim VPX NO Shotgun olacak sanirim.

18. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar merhaba, ben şu an için sadece optimum whey kullanıyorum. Uzun süredir bu sporun içindeyim o yüzden artık bir farklılık istiyorum.

Whey proteini antremanlardan sonra kullanıyorum. Bazende günlük protein eksiğimi tamamlamak için günün çeşitli saatlerinde sütle yarım ölçek ya da 1 ölçek kullanıyorum

Şu an 2. ürün olarak MP Assault çok ilgimi çekti. Aslında aradığım şey ateşleyici etkiden çok creatin-bcaa gibi eksiklerimi tamamlamak. Sizce bu ürün bana uygun mu?

19. D.Y

D.Y Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    73
    Bayagi bir agresiflik veriyo antrenmanda ama kalp atislari cok hizlaniyo buda nefes nefese kalmaniza ve set aralarini uzatmaniza sebep veriyor ben buyuk kas gruplarinda 1 olcek aliyorum ufak kas gruplarina olcegin 4 de 3 u seklinde suana kadar urunden gelen bir guc artisi olmadi fakat antrenmanda motivasyonunuzu arttirip kendinize gelmenizi sagliyor ve recovery ye de yardimi bayagi bir bcaa iceriyor...

20. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Tam aradığın bi ürün :) Mutlaka alıp kullan eğer pump etkisi senin için çok önemli değilse

Tun4 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş