MP Assault

Konusu 'Performans Arttırıcılar' forumundadır ve Vorenus tarafından 11 Kasım 2011 başlatılmıştır.

MP Assault

1. Başarılı

61,1%
  2. Orta

27,7%
  3. Başarısız

11,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 341 üye.
  1. volkan88

volkan88 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    bence protein tozunun suyla içitğin müddetçe antrenmandan yarım saat sonra en iyi ürün kullanma diyenlere bakma sen bence.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:23 ----------

iyide orda yarım yada en fazla 1 ölçek yazıyor niye böyle bir risk alıyosunki iyiki daha kötü sonçlar doğurmamış.

2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Shakerda beyaz beyaz tortu bırakıyor ve çıkmıyor bu sadece ben de mi var yoksa herkeste var mı?

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Şuan kullanıyorum bu ürünü. Açıkcası güç artışı, pump, damarlanma gibi özellikler 0. İlk 2 kullanımda antrenmana gidene kadar bir karıncalanma oluyordu. Ama artık o da yok. Şu 2 ay içerisinde superpump max ile assaultu kullandım ikisindende beklediğim etkiyi alamadım.

Tek yararı antrenmandan daha dinç çıkmak oluyor bu ürün için söyleyebileceğim en iyi şey bu. Hala kullanmaya devam edeceğim ama MT Neurocore ürünü duruyor evde. Onla dönüşümlü kullanmayı düşünüyorum. Artık neurocore da işe yaramazsa son umut c4 extreme.

4. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Muhtemelen kreatinden dolayıdır, beyaz kreatinler sıvı formda çözünmüyor.

5. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    craze ;)

odaklanma ve pump harika

6. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Valla o da listemde hatta siparişini verdim ama gelmesi ekimin ortasını bulacak. Bakalım umarım o işe yarar ama Türkiye'de satılan ürünlerden C4'ü çok övüyorlar. Ondan umutluyum acıkcası :) Off topic olmasın diye uzatmıyorum :)

moothy bunu beğendi.
  7. burchh

burchh Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ellerimde titreme oluyor biraz ve dumbelları çok iyi kavrayamıyorum ayrıca nefesim daralıyo gibi hissediyorum sanki normalmidir bu? performans açısından antremanım güzel geçiyo ve bittiğinde yorgunluk yaratmıyor

8. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    bu urnun yarısını kullanmıstım yarım ölçekten biraz fazla yaklasık 1 ay spora ara vermıstım sigaraya felan basladık baya ölçü kaybetmıstım ağılıklarda baya dusus olucaktı bende eskıden yarım ölçek kullandımı 1 bucuk ölçeğe cıkardım inanılmazdı hiç yorulmadım sadece yan etkı olarak ellerıme ayaklarıma sırtıma sankı iğne batıyo gibiydi pump olarak baya bi enerji hissettım
    ama size tavsiyem yarım ölçekten en fazla 1 ölçekten fazla kullanmayın:)

9. Aramiss

Aramiss Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    bende kutuyu yarıladım fakat ne pump ne damarlanma ne karıncalanma hiç bir etki görmedim diyebilirim.

10. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    sevdigim üyelerin olumsuz yorumları nedeni ile vazgeçtim bsn hyper fx alıcam cyto monster amino var zaten ölçegi 9gr bcaa kombine gidecegim umarım iyi gelir

11. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    murathan ben bastan asagıya okudum bünyeye kisiden kisiye değisiyo bazıları olumlu etki almıs bazılarında yok sende belki yapardı ama bilemezsin
    ben önceden yarım ölçek kullundım fayda alamadım antermanda ama ölçeği birden fazla çikarınca baya olumlu sonuç aldım ama 1 ile 1 buçuk ölçek kullansam buda bana 1 ay dayanmazdı bende bitince gaspari super pumpa baslıcam neden dersen ucuz oldğu için
    sana bi tavsiye çok supelelemet alma bence görüyorum kullandıklarını karaciğer ve böbrekler hasar görebilir karaciğer kendini düzeltir ama sunu unutma böbrekler kendini malasef yenileyimiyor

muratcan.biceps bunu beğendi.
  12. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    muratCan. ürünün içerigine baktıgımda da beni pek tatmin etmedi sevgili çölkurdu ama hyper fx içerik olarak iyi geldi.çünkü malum öğrenciyiz 5:25 te kalkıyorum eve gelip tekrar yemek yapıp hemen antrenmana gitmem gerekiyor.beni ayakta tutacak o yarım saatte açacak bir ürün gerek.zaten bcaa m oldugu için tercih etmedim.bunu enerji için alıyorum ilerde elime para geçerse cell mass noxplode nitrix kombinesi yapmayı düşünüyorum malum kür yok bir şey yok birde sabahın köründe kalkınca enerji ihtiyacı doguyor saygılar

colkurduu bunu beğendi.
  13. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    öğrencılık hayatı ders calısma öss ye hazırlanma bu arada birde vg ile uğrasmak baya yorucu imkanın varsa erteleme yap bir sure sonra calısrısın yada biraz erken yatmaya calıs nitrix tarzı no urunlerde mutlaka bellı bir surden sonra ara olmalıdır kalbe iyi geldığı söylenıyor bu urunlerın cok kullanılması kanımca kalpede böbreğe karaciğere etkı edebilir cunku bu urunler kalp atıs hızını artırıyor metobilızmayı hızlanıdıryor beyındekı bır bölgeyi uyarıyor
    içindekı bcaa aleneın argenın ve cretaın carfeın bulunan bu urunler fazla kullanılınca sağlığı ciddi anlamda bozabilir
    bende bu sıralar baya abarttım bu konuyu kullandıklarım no3 urunlerı aakg amıno proteın tozu bazen bu aralar fazla alıyorum ama verdığı yan etkılerıde hıssedıyorum bir yerde durmak bence en doğrusu :)

muratcan.biceps bunu beğendi.
  14. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    ya buna yarım ölcek yazmıslar agır dönemde 1 ölcek dıyorlar ben 1 ölceyı tepeleme olduruyorum tık yok ya 10 gun oldu ıcıyorum ıcıyorum fos ::((( acaba bundan cok ıyı verım alan varmı yada ben ancak supplement karıstıra karıstıra bunun etkısınımı hıssetmez oldum cıdden cok tereddutteyım bıtsın bu kutu sanırım yenısını almayacagım :(((((

15. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    tek sen değilsin üründen verim alamayan. 2-3 günde bende ki etkisi de geçti. Eğer sende de etki hissetmemişsen yenisini almanı tavsiye etmem. Farklı bir ürüne yönel. Ben şimdi öyle yapıyorum

16. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Ben çok güzel etki alıyorum. Yarım yada 3/4 ölçek kullanıyorum. Daha hiç 1 tam ölçek kullanmadım. 2. kutuyada başlamak üzereyim :)

17. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    bende sanırım bır sorun var o zaman ya bana dokunmuyor 2 gundur 1.5 ölcek alıyorum ama yok banamısın demedı sanırım alternatıf bır urun arıyorum :D

18. doctor

doctor Özel Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    bu tarz ürünleri dönüşümlü kullanmak ve en az 2 hafta ara vermek lazım msl xplode assault vapor hemorage nos x10 jack superpump sırayla guzel oldu en iyi pump xplode ve nos x 10 da onuda söyleyim bunlar arasında

19. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Bugün ilk kez kullandım MP Assault'u antremandan önce.

Assault'ta bir serviste 2.5 gram creatin olduğu için 1 servis assault ve ek olarak 2.5 gram MP Creatin'i antremandan yarım saat önce aldım.

Bendeki en büyük etkisi antremana olan konsantrasyonum oldu, çok istekli bir şekilde çıkardım antremanı. Piskolojik olarak olduğunu düşünmüyorum, umarım ilerki antremanlarda da aynı etki devam eder. Bunun dışında vücut sıcaklığım artmış gibi hissettim ve hiç tüketmediğim kadar su tükettim.

Ağırlıklarda pek artış hissetmedim. Zaten olsa bile %20 artış gibi değerlere ulaşmak kesinlikle imkansız.

Hayatında ilk kez NO ürünü kullanmış biri olarak çok memnun kaldığımı söyliyebilirim.

20. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Assaultun yarım ölçeğinde yani 23 gramda 5 gram Creatine var. 1 tam ölçek kullandıysan 10g creatine almışssın. ;)

Sayfayı Paylaş