Motivasyon Eksikliği

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve JauneRouge tarafından 15 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. JauneRouge

JauneRouge Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhabalar arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi motivasyon problemi yaşıyorum.Yaşım 21, 1.65 boyum kilom ise 70. Son yıllarda fazlaca strest yaşadığım için bu kadar kilo aldım birkaç yıl öncesine kadar 50 kg geçmiyordum. Buraya konu açma sebebim biraz olsun motivasyon konusunda destek bulabilmek ve başlangıç adımımı daha bilgili bir şekilde atabilmek.
    Ne zamandır spora başlamak istiyorum,çokca araştırma yaptım fakat bir türlü o önemli adımı atamadım. Belki motivasyon eksikliği belki de iradesizlik diyebiliriz. Maddi açıdan imkanım olmadığı içinde yeterli beslenme ve spor salonuna gitme imkanım yok. Bu da motivasyonumu düşüren etkenler arasında.
    Sizlerden ricam evde yapabileceğim öncelikle yağ yakımına yönelik ve sonrası fit bir vücuda sahip olmak için bana fikir verebilir misiniz? Gerek program gerek beslenme konusunda fikirlerinizi bekliyorum.
    Şimdiden teşekkür ederim.

Bir diğer sorum ise sütyen bedenim 80/85 D. Spor yaparak bu ölçüyü aşağıya çekmem mümkün müdür?

2. JauneRouge

JauneRouge Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Konuyu kapayabilir misiniz? Buradan cevap alamayacağım sanırım.

SM-E700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Merhabalar evin içinde yapacağınız hareketlerin çoğu sıkılaşmaya yönelik olacağı için sizin yapmanız gereken 2 şey olduğu kanısındayım
    1-Az kalorili bir diyet listesi
    2-Mümkün olduğunca müsait yerler de yapılacak tempolu koşu / yürüyüşler .

Sayfayı Paylaş