Kreatin hakkında ufak bir soru

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Jecht tarafından 12 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Jecht

Jecht Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle herkeze iyi forumlar diliyorum.Ben kreatin almak istiyorum.Bunun içinde forumda geniş çaplı bir araştırma yaptım.İstediğim bilgileri de buldum.Fakat sadece takıldığım ufak bir nokta var.Buda kreatin'in kullanım şekli hakkında.
    www.supplementler.com sitesinden de araştırma yaptım.
    Bunun sonucunda da bu yazıya ulaştım:
    [FONT=&quot]İlk hafta kaslarınızın kreatin'le doldurulması gerekir.Bunun için 4 defa 5 g (Toplam Doz: 20 gr) yemeklerden önce (yemek aralarında) ve egzersizden sonra herhangi bir asidik olmayan meyve suyu ile birlikte alınır.(Genellikle üzüm suyu tavsiye ediliyor ama zorunlu değil).[/FONT]
    Evet yukardaki yazıda kalın puntolarla yazılmış cümleye kafam takıldı."Bunun için 4 defa 5 g (Toplam Doz: 20 gr) Bu yazıda 4 defa 5 g derken günlük mü?Yoksa o ilk hafta kaslarımıza yükleme yaparken tüm hafta toplam 20 gr mı olacak?
    Şimdiden herkeze teşekkürler.Herkeze iyi forumlar diliyorum.:)
    [FONT=&quot][/FONT]

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    İlk 4 gün 4 * 5 gr ondan sonraki günlerde ise antrenmandan sonra 5 gr şeklinde kullanılır. 1 aylık kullanımdan sonra 20-30 gün creatin kullanımına ara verilmelidir.

Jecht bunu beğendi.
  3. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    ilk 4 gün boyunca 20 gr kullanın.

klasik kreatin monohidrat almayın

kreatin ethilester öneririm yada kreatin. crea pure yada hlpc saf kreatinler var. bunları araştırın.

Jecht bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş