Kilo Almak İçin Yüksek dozda Supplement

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve emr16 tarafından 22 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. emr16

emr16 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar Sorunum şu; ne kadar yesemde kilo alamıyorum yaş 17 boy 1.74 kilo 45,Kilom acayip düşük bunun için kilo aldırıcı supplement arıyorum ama ne alacağıma karar veremedim sizin önerileriniz nelerdir en hızlı şekilde kilo almama yardımcı supplement hangisidir?

Gannicus bunu beğendi.
  2. VeciiPanda

VeciiPanda Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Antalya
    Yiyip yiyip kilo alamama keyfini yaşamak isterdim yemek yemeyi çok severim. Şaka bir yana bulduğun her fırsatta herşeyden ye uyu uykudan uyan ye. Yat bida kalk ye. Uyumadan hemen önce ye. Ye Allah ye. Ne güzel bişey yahu bu ;) Kalori saymaktan gına geldi artık her gün kontrollu yemek baydı. Hemen kilo alan biriyim inan buda çok zor. Bu halini avantaja çevir ye ve hacimlen.

3. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    En önce supplement dediğiniz şeyin kilo vermek / kilo almak yerine sporcuların besin listelerinde protein/karbonhidrat açıklarını kapatmak için kullandıkları ürünler olduğunun farkına varın hemen ardından kilo almak için forum da ki bir çok kilo almaya yönelik beslenme listelerinden faydalanıp ağırlık antremanları yapın . Yani karbonhidrat tozu içerek kilo alamazsınız . Sağlıklı kilo almanın tek yolu disiplinli bir kilo aldırıcı diyet listesi ve spor yapmaktır .

suskunprens74 bunu beğendi.
  4. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    45 kilo birisinin supplement kelimesini aklından geçirmesi bile saçma.

Senin deyiminle ''yüksek dozda'' yemek yiyeceksin. bu kadar basit.

5. Kardanadam88

Kardanadam88 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yönetici
    Yer:
    Istanbul
    Bu başlığı kapat ve " Neleri yemeyi özlediniz " veya " Hiç kalori almayacak olsanız ilk ne yerdiniz" diye yeni bir başlık aç.Yazılan ne varsa onları ye alırsın kilo.

suskunprens74 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş