Kadında ideal fizik...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve okaaan tarafından 18 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Kadında ideal fizik özellikleri..

1. Zayıf

oy sayısı 13
    6,6%
  2. Normal

oy sayısı 47
    23,7%
  3. Balık etli

oy sayısı 73
    36,9%
  4. Atletik

oy sayısı 65
    32,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 56 üye.
  1. pilot95

pilot95 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    güzele güzel demem güzel benim olmayınca:))))))

ngt_psy ve okaaan bunu beğendi.
  2. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    Yabancı'nın başka sansı yok sanırım:) 2 m boy 50 cm koldan şikayetçiydi,daha ufapı anahtarlık gibi durur:)

3. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Evet kadim dostlarım bu yarışa yürek dayanmaz zayıf dibe vurmuş,Norml ise yarıştan kopmuş görünüyor.......
    Gelenekçi Balıkseverler mi, yoksa Yenilikçi atletikseverler mi? Her an herşey olabilir saygılar..

ngt_psy bunu beğendi.
  4. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Gelenekçi,atletik demiyelim biz ona,çünkü aşağılama gibi duruyor:Dbence şöyle diyelim:Kadınsı fiziğe sahip kadın isteyen balıkseverlerle,Body sporuna aşık gençlerden;çevik,sportmen kadın sevenler diyelim.

5. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bence oylede demeyelim istersen..
    Bizim atletik tanımımız kadınsı fizige aykırı degil cunku..
    Sadece beli ince olsun, belini ince göstermek icin omuzları biraz genis olsun, karnı duz olsun, bacakları toplu ve hafıften kaslı olsun vs vs.. Bunlar kadınsı fızıge aykırı degıldır dıye dusunuyorum.. ;)

TuGhAn bunu beğendi.
  6. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Direkman kadınsı özelliğe aykırı değil şu açıdan aykırı;Çünkü bu özelliklerin bir çoğu erkeksi özellikler.Neden mi çünkü geniş omuz erkeği çekici kılar.Ben daha dar omuzlu sevgilim olsun diyen kadın görmedim.Geniş omuza bayılırlar.ve erkeğe ait bir özelliktir diye düşünüyorum tabi kişisel birşey.o yüzden öyle söyledim.Halbuki balık et öyle değildir.Gögüsler dolgun,dolgun kalça vs.Ama bu demek değil ki ben kadından anlıyorum:DBen gögüsü büyük kadından hoşlanmıyan,kalçalı kadından hoşlanmıyanda biliyorum.tamamen kişisel tercih aslında.Ama kişisel olmayan birşey var o da geniş omuzun ve kasların erkeksi olduğu.ha erkeksi özellikler kadında iyi durmaz mı?İşte o senin tercihin:D

7. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    hepimizin hayalinde çok güzel mükemmel kadınlar var bence biraz düşük seviyelere inmek lazım biz çok mu yakışıklı ve çekiciyiz de çok mükemmel kadınlar hayal ediyorz ?

su bunu beğendi.
  8. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Şuan işlerim var uzun bir sürede devam edecek.Ama işlerim bittikten sonra(temmuz ayı muhtemelen) foruma fotolarımı koyarım.Sanada pm atarım sende karar verirsin dostum:DKimin ne derece yakışıklı olduğunu bilemezsin.Belki çok brad pitt var bu forumda?

9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    polemik içeren bir iki mesaj sildim..bu başlık gayet geyik, konu dışı, kafa dağıtmak için uygun bir başlık..bunda bile tartışma çıkıyor..lütfen sakin olalım..hatta forumu seven sakin olsun.. (özellikle umur35 daha sakin olunuz,gerginliğe meydan vermeyiniz, karşılıklı yazışmayınız)

Setenay ve okaaan bunu beğendi.
  10. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Ne fetiş insanlar var aslında aramızda sen bakma, balığa atletiğe. :D Senin saydıkların normal insanlar için, ama dünyada anormal insan fazla olduğu dediklerin genelleşemiyor. =) Yaw bi adam kızda kıllı bacağa tapar mı=) Tapan oluyor işte eheh :D

okaaan bunu beğendi.
  11. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    Umur35 in dedigi gibi kafların kaslı olması benı bastan cıkartıyor. kaslı kadınlara hasta oluyorum. Boyuda 170 civarı olmalı ve koyu esmer. kaslı olsun odun olsun :D ya hic kaslı manitam olmadı bi olsa kolesı olcam ama hem kaslı kadın bulmak colde su aramak gıbı bısı olur Turkiyede :(

okaaan bunu beğendi.
  12. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Oylama tüm hızyla sürüyor kadim dostlarım..Çoğu balık etli kadın genelde fiziğinden şikayetçidir her nekadar böyle çekici olduklarını söylesekte moral vermeye çalıştığımızı düşünürler okadar spor yapan atletiklerden bile hatta hiç yemeyerek 0 beden olan zayıflardan bile öndeler heleki bazı 0 beden kadınların kendini çekici zannetmeleri ve diğer fiziksel özelliğe sahip kadınları gereksiz yere aşırı bir rejime sürüklemeye çalışmalarının bu ankette anlamsız olduğu ortaya çıkıyor tabi kişsel sağlık açısından olmasına tabiki lafımız yok ancak zayıfları yada sportif kadınları çekicilik açısından kıskanmalarınada gerek yok...

Evet Bayanlar Reejim yapmayın en iyi rejim demokrasi saçma bir espri oldu..

Son olarak Bütün kadınlar güzeldir Votkaya gerek yoktur..
    Herkesin bayramını kutlarım...

Setenay ve ngt_psy bunu beğendi.
  13. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    nasıl yaglı kadınlardan hoslanırlar anlamıyorum migdem kalkar benım uf

14. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Balık etli kadın,şişman kadın demek değildir,vücutlarında yağ oranı abartılı değil normaldir.Mesela 160 boya 53 kilo balık ettir.eğer 45 olsa o zayıf kadındır.Balık diyince 160 a 70 flan gelmesin aklınıza.o şişman kadın oluyor.Balık etlide katman katman yağ yoktur sadece kalçalı,dolgun göğüslü toplu kadındır.

okaaan bunu beğendi.
  15. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Kerem yaşının küçük olduğu hemen belli oluyor bugün kadınlara sorsan onlarda tarkan brad pitt derler aynı şeyi onlara söywlesek olur mu sence hepinizmi güzelsiniz desek..Bu arada kadınlar çirkinliği erkekten daha fazla tolere eder..Kadın çirkin bir erkekle çıkar ve gururla der ki o iyi bir adamdı..Ama erkek çirkin kadınla birşeyler yaşadığını ölene kadar saklar..Yani bukadar özgüvensiz olma kadınları fazla büyütme herkes bratt pitt değil ama herkes adriana limada değil....yani kadının güzelliği erkeğin yakışıklılığından biraz daha önemlidir..herneyse konuya dönelim...

Evet balıkçılar ve atletikocular ve normalciler ve zayıf fanatikleri bu bilimsel araştırmaya destek için oylarımızı kullanalım oylayan bayan sayısı az olduğu için daha gerçekçi bir anket oluyor...Saygılar...

ngt_psy bunu beğendi.
  16. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Mesela Deniz Seki Balık etli, hayranım :D

okaaan bunu beğendi.
  17. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Deniz Seki'nin ilk zamanları belki ama şimdi balık olmaktan çıktı bir üst sıklette.. :) kendiside farkında bildiğim kadarı ile fazla kilo aldığının..bel yeri kaybolmaması lazım ..

Setenay, okaaan ve ngt_psy bunu beğendi.
  18. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Doğru bencede yakında balinaya dönüşebilir...Balık ete en güzel örnek jenifer lopez-shakira vb...Bu arada şişman severler varsa onlar mecburen balık ete oy versinler kaslı sevenlerde atletiğe vermeleri gerek..Hadi ben balık turmaya gidiyorum iyi geceler...

19. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Şuanki fotolarını bulamadım ama buna balina diyorsanız ne diyeyim artık ben susarım,yorumsuz.168 boy 60 kilo.Eğer bu balinaysa şişman kadın kaç kilo olmalı size göre?Veya bu kiloluysa balık eti kaç kiloda olmalı?.168 e 40 flan mı?Birde şuna değineyim yeni fotolarını bulamadım ama uğur dündara çıkmıştı gayet süzülmüştü yanılmıyorsam.Bu kadını beğenmemek olmaz diye düşünüyorum.Oldukça alımlı sexi ne istersen var.

Son düzenleme: 30 Kasım 2009
    ngt_psy bunu beğendi.
  20. ngt_psy

ngt_psy Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53

Bu Resim baya bir yıl önce ama bahsettiğimiz balık et ya da mesela Gülben Ergen.

Sayfayı Paylaş