hiçbişey eskisi gibi olmamalı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve xxavci01 tarafından 27 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. xxavci01

xxavci01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar konuyu açmak istemezdim fakat inanın mecburum.ve bunun en büyük etmeni sevdiğim kız . Herneyse ben konuyu açayım yaşım:14e daha yeni grdm boyum:1,66 kilom : 56 arkadaşlar her gün kitap okurken, sabahın köründe kalkıp 10 dk kondisyon bisikletinde 10 dk koşu bandında koşup barfiks çektığimi , koştur koştur okula gittiğimi ve 2 ay sonraki değişimimi gördüğümü hayal ediyorum ama maalesefki öyle imkanlara sahip değilim belki spor salonuna giderim sizlerden istediğim salona gitsemde gitmesemde nası hayal ettiğim gibi bi verim alabilirim abilerim bakın gerçekten önemli belki sizde bi kızdan hoşlanmışsınızdır beni anlamanızı rica ediyorum

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Mecburum derken kıza ondan hoşlandığını söyledin kızda sana kas yap gel mi dedi ?

ParZ, acemi26, themertyildiz ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  3. DejinSarnav

DejinSarnav Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    spor salonuna gidebilirsin ama bence yaşın erkenken herhangi bir spora atıl. ne bileyim yüzme, basketbol vs. gibi vücudunu zinde tutacak ve güzel vücuda sahip olmanı sağlayan. lisedeyken bir arkadaşım kürek takımındaydı mesela. çok özenirdim ona. ama bunlarla ilgilenmeyi istemiyorsan salona gidebilirsin. yalnız bunu kendın için yapmalısın tamamen. spor yapman uykunu düzenler, vücudunu sağlıklı tutar, kendine güvenini arttırır, derslerine odaklanmanı ve her şeyi daha iyi algılamanı sağlar. bunun yanında kitap da okumalısın. sadece kastan ibaret olup boş ve kültürsüz bir kafaya sahip olmak konuşmaya başladığın andan itibaren insanları senden uzaklaştır. sporcu bir vücuda sahip olduğun zaman hem özenilen hemde kızların ilgi odağı olabilen bir adam olursun.

Kuzey07 ve xxavci01 bunu beğendi.
  4. xxavci01

xxavci01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar pardon söylemeyi unutmusum saten 10 aylık bi karate geçmişim var,ve sevdiğim kıza açılmadım o da bana kas yap demedi, o kız yüzücü 6 yasından beri yüzüyo ve fiziği çok düzgün .arkadaşlarımada söz verdim bu konuda ve abi doğru söyliyosun karate hocamda diyodu spor yapıldığında vücuttaki toksinler atılır ve beyin daha sağlıklı düşünur.Spor salonuna gitme sebeplerımse 1)gittiğim yerde hiç arkadaşım yok ve karate yetmiyo 2)Spor salonuna gidersem arkadaşımda gelicek tam kafa dengim

5. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : Yeni Başlayanlar Bölümü

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

6. ttolga1111

ttolga1111 Yeni Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    konunu başlığı hoşuma gıttı xd
    hiçbişey eskisi gibi olmamalı

xxavci01 bunu beğendi.
  7. xxavci01

xxavci01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :) arkadaşlar bana çözüm lazım

8. free3

free3 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    çözüm şu basketbol oyna.Farkı göreceksin.

9. xxavci01

xxavci01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım basket oynamadığımımı sanıyosun iyi savunma yapıp top çalarım :) 3-4sene önce basladım lisansım var.

10. Rinkushichi

Rinkushichi Üye

Beğenileri:
    1.138
    Ödül Puanları:
    103
    Öyle imkanlara sahip değilim derken barfiks çekebileceğin bir demir yok mu? Şınav çekecek 10-15 dakikan yok mu, koşacak alan yok mu? Emin ol hepsini yapacak imkanın var , bu yaşta salona başlaman gerekmez zaten şınav,barfiks,mekik vs yeter sana 1001 çeşit barfiks, şınav var, haftada 3-4 kez şınav,barfiks ağırlıklı bir programla antreman yap

xxavci01 ve thetramp bunu beğendi.
  11. xxavci01

xxavci01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım haklısın ,salona gidemeyeceğimi yeni öğrendim babam her sabah 40kmlik yolu gidip gelcek annemede tüberkloz teşhisi konuldu. Yani anlayacağınız hem maddi hem manevi yönden kötü durumdayız.koşacak alan var ama sabah olmaz çok sıcak akşam babam izin vermez ama şuan yayladayım ve lisede tur atacak alan merdiven ve barfiks demiri var. sabah oruçlu olduğum için akşam anternman yapmak istiyorum arkadaşlar sizdende bi program alabilirmiyim okular açılana kadar baya düzelmem lazım önceliğim baldır ve kalça eritmek (20-30 şınav rahat çekiyorum ama barfiksi max 4-5)

Sayfayı Paylaş