HardLine Whey 3 MATRİX

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve BeachBoy tarafından 3 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Urun sizce nasil?

1. Basarili

oy sayısı 313
    63,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 138
    27,8%
  3. Basarisiz

oy sayısı 46
    9,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 295 üye.
  1. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Kargom bugün geldi, çileklisini almıştım. birde oldukça güzel bir shaker hediye geldi. eski shakeri kullanmıyorum artık bunu daha çok sevdim :)

Tad konusuna gelince, 200ml su ile 1.5 ölçek karıştırdım, çilekli milkshake gibi oldu, hafif süt kokusu da geliyor ben çok beğendim, çikolatalı aromalardan sıkılanlara tavsiye edebilirim. Topaklanma, köpürme de yok bu sefer olmuş :)

2. fiestaa

fiestaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar selamlar. Daha önce optimum ve gaspari kullanmdım. Şimdi servis miktarları çok fazla geldi bunun o yüzden aldığımda 1 ölçek 30 dakika önce 2 ölçek antremandan hemen sonra kullansam olur mu yoksa nasıl kullanayım ? Bir de bunu mu optimumu mu alayım kararsız kaldım var mı tavsiyesi olacak.

Son olarak bunun ile hangi aminoyu kombin edeyim :)

3. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Bence 2 ölçek(1 servis) sadece antremandan sonra alsan yeterli. Diğer protein ihtiyacını doğal olarak karşılamanı öneririm.

4. Bodysystems

Bodysystems Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Spor yapan kişinin(yeni başlayan) kullanması gereken protein miktarı 2 gram/kilogram olduğuna göre proteince zengin beslenseniz bile 2 ölçek 2 defa kullanmak size yetmeyebilecek.

Günlük alınan protein takviyesi o gün yenilen gıdalarla orantılı olarak ayarlanabilir.Eksik protein alımı yaptıysanız gün içerisinde protein tozu miktarı artırılabilir bunun tam tersi de geçerlidir.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Spor yapan kisinin ortalama almasi gereken protein degeri vucut agirligi - vucudun yag iceren kilosu * 1.8 dir.

Bu da dogal olarak alinmasi cok guc bir rakam degildir.

Ornek verecek olursak 84 kiloyum, %16 yag oranim var, 84 - 13.44 * 1.8 = 127 gram protein almak yeterli olacaktir. Anabolik steroid kullanmayan biri olarak, bunu dogal yollardan almak o kadar kolay ki :)

Ben de pek cok dogal sporcu gibi Bu degerin %20 den fazlasinin supplementasyon ile karsilanmamasi gerektigini soyleyecegim.

2 olcek protein zaten 60 gram civari eder ki Zaten almam gereken besinin %50 sini protein tozundan alirsam, bu isi birakayim.

Bizler cogumuz 100 - 110 kilo anabolik kullanan kisiler degiliz %12-13 yag kutlesiyle ki 2 olcek alalim.

Eger sizde supplement saticisi degilseniz gelin olaya akli selim yaklasin.

6. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    supplement konusunda patlama var bir sürü online satış yapan site türedi, bir sürü marka çıktı. ama fiyatlar yine çok yüksek. bunun nedeni de insanlar illa bir şekilde alıyor adam ete balığa para vermeyip bunlara para veriyor. isim vermekten çekinmeyeceğim, ilk çıktığında beğendiğim mf dergisi son sayılarında iyice abarttı, derginin yarısından fazlası supplement reklamı, flex e benzedi neredeyse, flex de %95 supplement reklamı.
    bir de örnek supplement kombinasyonu yazmışlar günde 8 ölçek whey 2 ölçek kazein, antrenman öncesi sonrası yatarken kalkarken bcaa glutamin vs vs. bu yazıyı yazmışlar yanında çarşaf gibi supplement reklamı.
    8 ölçek whey ne demek? maliyeti nedir? gerek var mı? o kadar whey ile organları yoracağıma girerim testo kürüne.
    brhmcr nin dediği gibi 2 ölçek yeter fazlasına gerek yok. faydası da yok.

Blonde, TorettoEA ve Aranel bunu beğendi.
  7. TrBB

TrBB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Forumda yeniyim .Konu açamıyorum yorum atim bari ..

Forumunuzu beğendim bbyle ilgili araştırmalar yapıyorum.6 aydır bb yapıyorum.Vücut şekillenmeye kaslar sıkılaşmaya başladı.Protein takviyesi alacam.3Matrix hoşuma gitti almaya karar verdim.Fakat herkes kullanımı hakkında farklı yorumlar getirmiş.İlk kez protein kullanacam.Kafamda çok soru var :) Yorumlara bakarak kullanım hakkında şöyle düşünüyorum
    antreman olduğu günler antremandan önce ve sonra 2şer ölçek Off günlerde ise sabah kahvaltıdan sonra 1 ölçek..
    Sorularım ise.....
    Off günlerde akşamda içmelimiyim ? veya antrema günleri sabah kahvaltıdan sonra ve antreman sonrası mı içsem ?
    Antremandan önce derken 20 dk önce vs .ne zaman içmeliyim?
    Başka bir forumda antremandan önce içilince mideye çöküyor yararı olmuyor yazıyordu.Kafam karıştı.
    Yada farklı kullanım şekli önerisi olan varsa söylerse iyi olur..
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme: 19 Şubat 2013
  8. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Ant önce 2 ölçek, ant sonrası 2 ölçek gereksiz olur. 70gr protein yapıyor ortalama ve gerek yok ek besin ile bu kadar protein almaya, hem bünyeye hem cebe yazık. Ant öncesi kullanmaya gerek yok kullanılacaksa sadece ant öncesi 2 ölçek almanız iyi olur(1 servis yani)

Ant olmayan günler de sabah uyanır uyanmaz 2 ölçek(1 servis) şeklinde alabilirsin.

Geri kalan protein ihtiyacınızı normal yollarla karşılayın derim.

9. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    off topiğe kayıyor konumuz hardline whey 3 matrix.

ben almayı düşünüyorum ama gözüme bipro nun natureli takıldı ikisi arasında kaldım. fiyat farkı muazzam ama fiyatı gözardı edersek ne dersiniz?

10. brhmcr

brhmcr Guest

Tabi ki bipro :)

11. soniq

soniq Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünün 1 aydır kullanıyorum ve son 1-2 ölçek kaldı(bitmesin diye kokluyorum desem yeri). Ben çilekli aldım su ile karıştırıp antrenmandan önce ve sonra 2 porsiyon aldım. Tadı süper. Su ile karıştırdığımda ağzıma süt tadı geliyor. Bir de çikolatalısını deniyeceğim. Gelişim - fayda ne alemlerde derseniz, %100 derim. İnanılmaz derecede faydasını gördüm. Ki beslenmeme hiç dikkat etmeme rağmen. Kilom aynı fakat kas kütlesinde gözle görülür artış var. Mart başında tekrar almayı düşünüyorum. İyi bir beslenme programıyla çok rahat istenilen yerlere gelinebilinir.

Ayrıca Optimum Nutrition Whey Gold Standard i dünyanın en iyisi başlığı altında denemek istiyorum ancak içeriğine baktığımda aminoasit olarak hardline ciddi anlamda daha güçlü duruyor. Herkese tavsiye ederim. bench_Oduh

12. TrBB

TrBB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Antremandan önce sonra 2ölçek fazla değil mi ..Pekala off günlerde nasıl kullandın ?

13. TrBB

TrBB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Whey 3Matrix alacam .İlk kez protein kullancam sorularım var ..Sırf bu konu için foruma üye oldum .Yardım edin beyler.

1/Protein tozunu nasıl kullanmalıyım? ( Ör: Ant önce 1 ölçek sonra 1 ölçek , off günlerde ise sabah kahvaltıdan sonra 2 ölçek )

2/Antreman günleri su ile mi içmeliyim süt ile mi ?

3/Kaba ne kadar su/süt koymalıyım kaç lt ? (Hediye olarak Shaker veriyor nedir bu kabımı oluyor )

4/1 Ölçek nedir ??Kaç kaşık yerine geçiyor ( Ör : 1 ölçek = 3 kaşık protein)

Lütfen kullananlar yardımcı olsun.

Şimdiden Teşekkürler.

14. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    ürünün bir servisi 2 ölçektir.2ölçeğinde 32 gr protein 3 g creatin vardır.antrenmandan 1-1.5 saat önce 2 antrenmandan hemen sonra 2 ölçek olarak kullanabilirsin.su,süt farketmez ama bence su koy. off günlerde sabah kalktıgın anda al 45 dk sonra kahvaltı yap.istersen 1lt su ile iç farketmez.bence 200 ml su koy shaker a çilek tadını almak için.protein den supp.den vs fazla bir şey bekleme.kolay gelsin

15. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Ürünün bir ölçeği 22gr denmiş ama 1 ölçeği 26gr gelmekte bilginize

Son düzenleme: 21 Şubat 2013
  16. Dincer

Dincer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bu ürünü yaklaşık bir hafta kadar önce aldım sebebi ise yerli firmaya destek vermek ve ürünü denemek amaçlıydı,ürünü almamdaki diğer bir etken ise Optimum GoldStandard Whey ile kıyaslayınca bu ürünün amino asit profilinin Optimuma göre daha iyi olmasıydı.Bende ürünü bir alayım deneyeyim dedim.Unutmadan Hardline'ı bu ambalaj değişimi için tebrik ediyorum,diğer ürünlerinin ambalajlarıyla kıyaslarsak arada biraz fark var ve paketlemesi gerçekten hoşuma gitti.Ürünün tadı ve kokusuna gelirsek,kokusu gayet hoş fakat tadı bana biraz fazla şekerliymiş gibi geldi bu ama yinede hoş,çilekli milkshake gibi.

Yukarda da belirttiğim gibi ürünü yaklaşık olarak 1-1.5 hafta kadar önce aldım ve kullanıyorum,içindeki kreatinden'mi olsa gerek yoksa psikolojikmidir,orasını bilmiyorum fakat bana antrenman sırasında güç verdiği çok bariz belli oluyor. Genel olarak bench press egzersizi yaptıktan sonra vücudum oldukça yorgun ve takatsız kalıyordu ki normalde antrenmana başlamadan önce ısınmak için koşmaz veya kardiyo bile yapmazdım, fakat buna ek olarak üstüne 10-15 dakikalık yavaş ve orta tempolu bir kardiyo programı ekledim ve diyebilirimki evet bu ürün bende performans artışı sağladı.

Kas kütlemde çokta olmasada azda olsa bir artış var diyebilirim.Ürün bence başarılı alın bir deneyin derim.Birçok kişininde tekrarladığı üstüne basa basa söylediği gibi bu supplementler tek başına sizi amacınıza ulaştırmaz,bu ek gıdaların yanında beslenmenize dikkat etmeli,yeterince karbonhidrat ve protein tüketmelisiniz yoksa durum tersine döner kas yapayım derken hem paranızı çöpe atmış olursunuz,hem vakit kaybedersiniz, hemde var olan kas kütlenizden olmuş olursunuz.

Saygılar.

F35 ve Bodysystems bunu beğendi.
  17. Bodysystems

Bodysystems Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bugün bende tarttım bir ölçeği 22,012 gram çıktı kesin bir bilgi verebilmek için başka tartıda da tarttım,bir sorun çıkmadı.Acaba yanlış tartma ihtimalin var mı?

18. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Bir adet daha whey var onuda aynı tartıda tarttım, optimum gold, onun 1 servisi tam da 32gr geldi, dedikleri gibi.

Sizdeki matrix3'ün aroması nedir? içinden çıkan ölçek kaç CC?

19. Bodysystems

Bodysystems Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Çikolata Aromaları,silme şeklinde 67 cc.Nasıl çözeceğiz bu işi bilmiyorum ama bana mail adresi verirsen sana resmini yollayabilirim.Buraya yüklemeye çalıştım olmadı.Tekrar tarttım 22,05...

20. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Bendeki çilekli bilmiyorum belki fark vardır, sizin tarttığınıza da yanlış demiyorum tabiki aroma farkından dolayı olmuş olabilir, normaldir. Tartım bozuk desem değil bir sürü şey tarttım denemek için herşeyi doğru gösterdi. Bende her içişimde 32gr ayarlayıp öyle içiyorum artık.

Bir şey daha sormak istiyorum, hazır çikolatalı kullanan birini bulmuşken, kutunun üstünde besin değerleri kısmında 2ölçek(1servis) için kaç gr protein olduğu yazıyor sizde?

Sayfayı Paylaş