HardLine Whey 3 MATRİX

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve BeachBoy tarafından 3 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Urun sizce nasil?

1. Basarili

oy sayısı 313
    63,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 138
    27,8%
  3. Basarisiz

oy sayısı 46
    9,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 295 üye.
  1. onur372

onur372 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1 hafta önce elime geçti ürün hakknda kısaca şunu diyeblrm içinde creatin var diye bn antrenman sırasnda güç patlaması yaşatacak diye bekliyordm açıkcası ama ekstra bir enerji artışı görmedim yanlız çikolatalı olan fena değil bu kutu bittiğinde görücez etkilerini artık. Kolay gelsin herkeze

2. Kralex

Kralex Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu ürün kafamı karıştırdı açıkçası. Muscletech Nitro-Tech yu inceliyorum aslında birde bunu .Bu ürün matrix 3 ü bir arada gibi . Diğer protein tozlarını sabah aç karnına ve antreman sonrası kullanımı öneriliyor ancak bu karışım bir toz olduğu için ne şekilde kullanmak en iyisidir ? Ayrıca şuan karın bölgesine ağırlık verdim. Kilo fazlam yok boy 178 cm , kilo 72 . Acaba bu dönemde bu ürünü kullanmak mantıklı mı?

3. CR7.

CR7. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ürün whey protein türevlerinin birleşiminden oluşuyor yani antreman sonrası için uygun, karın bölgesine ağırlık verdim diyorsanız bana göre bu ürün bulk dönem için daha ideal belinizdeki kalınlaşma işinizi zorlaştırabilir

4. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Çilek aromalısını deneyen oldu mu, tad olarak nasıl? içimi vs

5. serdar06

serdar06 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    mrb bu urünü ilk çıktıgı zaman içerik olarak begenip çikolata aromalısını sipariş ettim. tadı içimi güzel özellikle sütle güzel suylada guzel tad olarak. fakat günde 3servis kullanarak salona gitmedigim günlerde 2servis kullanarak hiç bir yararını görmedim 1kutu bitiminde agırlıkları calısırkende artı enerji güç vs. belkide yorum yapmak erken 1kutu bıtırmekle ama kullandım fayda goremedim galiba 2kutu 3kutuyu sipariş etmem gerek

6. StantonParish

StantonParish Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Kullandım Faydasını da görüyorum . Ama ben beslenmemede dikkat ediyorum Sporumada Dikkat ediyorum Kardes. Bir tek bunu kullanmakla olmaz nasıl beslenıyorsunuz bılmıyorum yanlıs anlamazsınız umarım

7. Demirhan

Demirhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Çileklisini aldım 1 haftadır kullanıyorum..ürün su ile karıştırınca şurup gibi garip bir tadı oluyor..ama yarım yağlı sütle karıştırdığımda milkshake gibi oluyor..etkilerini paylaşıcam..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:35 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:32 ----------

ürünün sitesinde ve kutusunun üzerinde antrenmandan yarım saat önce 2 ölçek antrenmandan hemen sonra 2 ölçek diye yazıyor..

Aranel bunu beğendi.
  8. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Bu olmadı işte. şurup gibi derken, çilek tadını alabiliyormusunuz su ile? yoksa çok mu kötü? içilebilir mi yani?

9. CR7.

CR7. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bugün sipariş ettim 1-2güne elimde olur, 1 ay sonra(kutu bittiğinde) etkilerini ve yan etkilerini sizlerle paylaşacağım

10. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Antremandan önce 2 ve spnrasında 2 ölçek toplamda 70 gr protein yapar. bence çok saçma bir kullanım şekli bu.
    Ayrıca 1 ay bile dayanmaz bu ürün bu şekilde kullanılırsa!!!

TorettoEA ve (silinen üye bunu beğendi.
  11. Demirhan

Demirhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    her ürünü kafana göre kullanıyorsan bilemicem..ben üzerinde yazıldığı gibi kullanıyorum..toplam 52 ölçek oluyor..26 porsiyon..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 02:02 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:58 ----------

İçilebilir yaa çok kötü değil..sadece sütle karıştırınca çok güzel oluyor arada sütle yapıyorum.. az biraz da ağız kuruluğu yapıyor..

Son düzenleme: 12 Şubat 2013
  12. brhmcr

brhmcr Guest

Demirhan urunleri kimse kafasina gore kullanmiyor. SAdece ihtiyaclari dogrultusunda kullaniyor. Urun uzerinde yazan kullanim sekilleri sana daha fazla kullandirtmak amaclidir. Gunluk alman gereken proteinin supplementlerden alimini
    %20 yi gecmemeye calis.

Zaten bir suru para veriyoruz bir de onlarin dedikleri gibi kullanarak iyice kaziklanmayalim.

mehmet67 bunu beğendi.
  13. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Whey 3 matrixte ilk ayım bitti gerçekten güç artışı sağladım daha önce creatin içerikli whey kullanmamıştım etkisini kesinlikle hissettirdi, idman günleri 2 servis, (idman öncesi sonrası olmak üzere) off günlerde ise 1 servis aldım sabah ve öğün arasına paylaştırdım, gayet memnunum :)

14. silyum

silyum Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    dun 2 kutu sıparıs verdım. sabah 1 olcek antrenmandan sonra 2 olcek olarak kullanıcam. nıtro tech almaktansa bıraz bunu denıcem bakalım bırazda yerlı malına donelım..

15. vedkum

vedkum Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci-Halkla İlişkiler
    Yer:
    İstanbul
    %100 katılıyorum.Tamamen satış stratejisi.

muti5757 ve (silinen üye bunu beğendi.
  16. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Çileklisini sipariş ettim bakalım, umarım tad konusunda memnun kalırım.

Optimum un 32grlık ölçeği ile kullanıcam, böyle kullanınca yaklaşık 70-71 servis gelecek ve servis başı yine optimumdaki gibi 24-25gr protein olacak.

17. Demirhan

Demirhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın..bende azaltıcam..porsiyon olarak 1 tam + 1 çeyrek ölçek yapıcam..1 ölçeğinde 17 gr civari protein var..

18. Kralex

Kralex Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bir ölcek için sanırım 44 gr yazıyordu , bu yüzden muscletech i tercih ettim. Gerçi gramaji azaltarak aynı sonuç yakalanabilirdi .Tercih meselesi...

19. byfitness

byfitness Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    antreman öncesi proteın alınımı gerekli olmadığını düşünüyorum

---------- Post added at 01:02 ---------- Previous post was at 00:56 ----------

antrenman sonrasında katabol sürecın önüne geçmek adına ilk alımı bu sekılde yapman yerınde olur.gece yatmadan once alacagın diğer bir porsıyon ise recovery safhasında tum gece sana destek olacaktır.benim tavsiye gece yapacagın alımda mix yaparak karışımı daha uzun esterli hale dönüştürmen.

20. gorkem0707

gorkem0707 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ben 1 haftadir kullaniyrum cok memnunum fakat gece yatarken icmenizi onermem uyku kaciriyor test ettim onayladm suanda ise 4 saatlik uyku ile gidiyrm :) 1 olcek koymama ragmen uyutmadi cukulatali kullaniyrm sut ile tadi harika! Fakat su ile biraz cirkinlesiyor. :)

Sayfayı Paylaş