Hardline Nutrition KGT (Kreatin, Glutamin, Taurin )

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve ozzy tarafından 24 Ekim 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 47
    47,5%
  2. Orta karar

oy sayısı 42
    42,4%
  3. Başarısız

oy sayısı 10
    10,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 64 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Bu basliktaki yorumlara bakilirsa sanki tam tersi olumlu yorumlar mevcut ?

2. p.seco

p.seco Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu ürünü aldım bugün, üstünde 35gram yazıyor aç karnına günde tek sefer. buradaki arkadaşlar 5gram 10gram falan kullanmış nasıl oluyor bu iş?

3. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    35 grmın icinde 5 gr creatin var zaten bu urun sadece creatin olmadıgı ıcın yukleme yapmana gerek yok antremandan sonra 1 olcek icmen yeterli su ile ben ole kullanıorum gayetde kaslar dolgun gorunuyor 6 hafta kullan ve 1 ay ara verip tekrar aynı sekilde devam

p.seco bunu beğendi.
  4. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Günde tek porsiyon kullanacaklar için tavsiyem antemandan yarım saat önce kullanın.

5. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara

bende bu şekilde 1 kutuyu bitirdim 2-3 gün oluyor.günde tek ölçek ve antremandan 30 dk.önce aldım.ben bu ürün için çok ahım şahım diyemiyeceğim fakat etkisinide az da olsa hissettiriyor.yorulma vs.. biraz engelliyor.yalnız şunu söylemek gerekirse ben hardline in creapure'ünüde kullandım 500 gr.creapure alman patentli mal olmasına karşın KGT bence daha etkili fakat tek katılmadıgım nokta ürün ekonomik falan değil.günde 1 ölçek aldıgım içindir belkider çok faydasını göremedim ve günde bi ölçekle 30 gün zor dayandı.almamla bitmesi bir oldu.günde 2 ölçek kullandıgımızı varsayarsak ki off günlerde dahi kullanması gerekiyor kreatin'in vücutta miktarının sabit ve artarak tutulması açısından,o zamanda ayda 2 kutu demek ve buda 56 TLx2=110 TL yapıyor.siz hesaplayın.bana göre ekonomik değil fakat performans açısından tercih edilebilir bi ürün.

6. p.seco

p.seco Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    antrenmandan yarım saat önce alın diyorsunuz bence de mantıklı ama kutu üzerinde açken alınması gerektiği yazıyor. antrenmandan yarım saat önce yemek yenmiş ve tok olunması gerekiyor ki antrenman sırasında enerji ve güç ortaya çıksın? ben de yeni başladım kararsızım tam kullanımı ile ilgili.

7. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    şimdi antremandan önce mide boş yada yarı boş olmalı çünkü sindirme işlemi devam ederken kaslara pompalanacak olan kan sindirimde kullanılır.yani kaslara yeterince kan pompalanmaz. antremandan 2 saat önce yemek yenmeli ve bu k.g.t. tarzı güç-enerji veren arginin,creatin ve benzeri ürünler yemekten 1.5 2 saat sonra antremandan yarım saat önce kullanılmalı diye düşünüyorum.Sizce de mantıklı değil mi

ahmetkb bunu beğendi.
  8. p.seco

p.seco Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ben beğenmedim. ne enerji verdi ne de artı bir güç benim vücuduma.

9. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Bir ürün hakkında yorum yaparken vg geçmişinizi de yazar mısınız? Kaç yıldır yapıyorsunuz? Belki sizin için erken? Noxpldoe için de hiç bir işye yaramadı diyen olmuştu daha 2.ayında almış. Halbuki bb.com da 1.supplement seçildi.

10. p.seco

p.seco Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    benim 10uncu ayım. erken mi bilmiyorum ama en azından az da olsa enerji ya da güç artışı olmalıydı diye düşünüyorum.

11. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara

seko,ürünü kullanırken bende bişiy farketmemiştim fakat bıraktıktan 1 hafta sonra kilolarda bariz düşme oldu bende.

12. p.seco

p.seco Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    o zaman bu ürünün amacı, ürünü kullanıp bıraktıktan sonra güç eksikliği yaratması mı :)
    çok az güç artışıı oldu diyebilirim, göğüs ya da omuz antrenmanlarımda fark yok, bicepsde çok az var, o da kendi rutin güç artışım mı bilmiyorum ama kgt kullandıktan hemen sonra bir iki kere uyumuşluğum bile var. hani enerji veriyor mu sorusuna cevap olarak verebilirim.
    mesela 25 kuruşluk bir nescafenin enerjisini bile alamadım.
    dediğim gibi kendi fikrim ve ürünü aslen karalamak gibi bir niyetim yok, herkeste etkisi farklı olabilir.

13. purulence

purulence Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    System Tech.
    Yer:
    Ankara

hayırlısı hocam ne diyelim,bende ürünü övmeye falan çalışmıyorumda,çoğu işe yaramaz gelen malı bıraktıktan bi süre sonra değerini anlıyorum ben şahsen açıkcası.elde olanın kıymeti bilinmiyor sanki :D

14. toretto58

toretto58 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bende alıp bi deniycem bakalım nasıl olcak sleepy in tavsiyesini deniycem bi :)

15. p.seco

p.seco Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bence limonata niyetine alın, soğuk suyla için :) fazla da bir şey beklemeyin.

16. musician

musician Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlarla öncelikle selam..yeniyim forumda..whey almaya başladım ve destekleyici olarakda bugün kgt yi aldım..bakalım yarın denemeye başlıyorum ilk yazılan yorumları okudum genelde antrenman sonrası alın yazıyor mesajlarda fakat kreatinin amacı antrenman sırasında anlık enerji ihtiyacını karşılamak dolayısyla antrenmandan önce kulllanmak gerekmiyormu? ben antrenmandan önce alıcam fakat sormak istediğim bu ürünü wheyle kullanan varmı önce whey ardından kgtmi yada herikisi olurmu ki olmaz çünkü aromaları farklı lezzeti berbat olur..bakalım deneyip göreceğiz fakat kgt+whey kullanan arkadaşlardan öneri bekliyorum..görüşmek üzere..

17. musician

musician Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar tekrar..sabah aç karnına aldım kgtyi ve antrenman önceside wheyi.. ilk gün olmasına rağmen %20 enerji artışı gördüm..bu inanılmaz ilk gün için..bakalım ilerleyen haftalarda neler göreceğiz:))

18. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    kgt saf mı ?

elimde universal 3001 ve animal pak var.kgt'de almayı düşünüyorum fakat kafama bi sorun takıldı.benm bildiğim kadarıyla bütn kreatin ve glutaminlerin hepsi %100 saf olduğu için hepsinn tadı hmn hmn aynıdır(taurinin tadını bilemicem tabi).fakat kgt nin üzerinde limon aromalı falan yazıyolar ve içeriğine bakıncada [[Dextrose Monohydrate,Crystalline Fructose,Micronized Creatine Monohydrate,L-Glutamine,Taurine,natural artificial lemon flavor,cidric acid and colouring agent(tartrazine)]] bunların olduğunu görüyoruz.peki kgt nin içeriğindeki kreatin ve glutamin saf deil mi ki acaba?çnki kgt gibi komplex olmayan saf kreatinlerin içeriğinde [[%100 Micronized Creatine Monohydrate]] yazıyor ama kgt de böle bir ifade yok.buna bir açıklık getirirseniz sevinirim.saygılarımla.

19. musician

musician Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    açıklamada kendin yazmışsın zaten kreatin içeriğini diğerleri ise tadlandırıcı ve aminoasitler..bir sorun yok yanii..ben kullanıyorum tavsiyede ederim;)

AngryHun bunu beğendi.
  20. Grkm24

Grkm24 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar.

Bu ürünü, Optimum Whey protein tozu ve Amıno ile nasıl kullanabilirim ?
    Antremandan 40 dk önce Süt ile Whey hemen ardından da 5 amino içsem ve Antremana 10 dk kalada su ile Kgt içsem fazla mı yüklenmiş olurum ? Veya da ne tür bi kombine yapabilirm ?

Sayfayı Paylaş