1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Hardbodici, 6. ay, 20 yaş, 188, 85 kg.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve HardBodici tarafından 2 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. qallardo

qallardo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Moralini bozmak gibi olmasın ama bu antrenman ve beslenme programına göre 6. ayda bu durumda olman gerçekten çok tuhaf. Bir yerlerde bir hatan var bence bunu salondaki hocan ile konuşup düzeltebilirsin.

2. SweatingBullets

SweatingBullets Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    6 ay boşuna gitmişsin

3. ktemur

ktemur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bu arada arkadaşım o kolların soğukken 37-38 olması imkansız gibi gözüküyor....Sanırım sıcakken ölçmüşşün...

4. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    herkes antrenmana bakmış ama adamın beslenmesine baksanıza tam bi rezalet

5. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Seni oldurmeyen şey seni guclendirir..basarilar boşuna falan gitmemissiniz bence..daha tecrübeli şekilde yola devam.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: 13 Haziran 2014
  6. Jongass

Jongass Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    6 aya göre çok düşük değil mi ? Beli de yağlı gördüm + yeterince değişim göremedim

7. HardBodici

HardBodici Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    ölçülerin hepsi ant. başlamadan önce alınmıştır şüphen olmasın.

doğrusunu öğrenmek isterim.

bende anlamadım bilgisizliğimden gibi geliyor. ben ne kadar çok ant. o kadar çok kas diye düşünüyordum. vücudu hiç dinlendiremiyordum.
    şuan artık daha tecrübeli ve bilgili olduğumu düşünüyorum. yaklaşık bir aylık bir ara verdim şuan mecbureyetten.
    bu ayın sonunda başlıyacam 3 aylık çok sağlam gireceğim. 3 ay sonra tekrar görüşecez umarım .

8. cihatornek

cihatornek Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Kütahya
    Gelişim tabi ki var ancak beslenme bana yetersiz geldi ayrıca ne kadar antrenman o kadar kas anlayışı çok sağlam bir anlayış değil aksine vücudunu yıkar :) Kolların bana sıcakken 37-38 gibi geldi ama tabiki ışık gibi bir faktöründe etkisini gözardı etmemek gerek...Antrenman sistemin iyi ancak sanki bana hareketler fazla gibi geldi yağlanmayı kafaya takmamalısın...Piramit sistemle az hareketle ve yüksek ağırlıklarla girmen sana iyi sonuçlar verecektir.Ancak baştada vurguladığım gibi beslenme yetersiz karbonhidrat bana az gibi geldi gelişmek için bol bol gerekli bence babayiğit birisinin bu kadar az karbla gelişme beklemesi bana mantıksız geliyor. :)

9. popeIV

popeIV Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    bence sıkıntın açık net karbonhidrat alımında sen bu karb miktarı ile hacim sağlayamazsın k.bakma

10. hakan3438

hakan3438 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    6 ayda 4 cm kol 5 cm gogus 4 cm omuz genislemesi bence iyi bir gelisim ne bekliyounuz 6 ayda adami yarismayami sokcaktinkz ayrica onceki halinide gormedik olsaydi gelisimi oyle daha net gorurduk 1.88 boyundasin uzun boyda kas yapmanin zorlugunu uzun boylu olanlar bilir bende 1.90 im sen calismaya devam et arkadasim gec te olsa olucak o zamanda cok guzel olucak basarilar.

11. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    Azminden ötürü tebrik ederim.6 ayını bu spora verdiysen demekki bu sporu seviyorsun.Biraz daha üzerine düş , yoksa partnerin , partner edin., antremanlarının hakkını ver.Beslenmeyi düzelt , epey düzelt.Yani görüntün senin acilen bulk olman gerektiğini söylüyor , ufak tefek yağlanacaksın elbet , yeteri kadar bulk olduktan sonra sıkı kardiyo ve güzel beslenme ile onlarıda atarsın.
    Başarılarının devamını dilerim.

Sayfayı Paylaş