Hangi Marka Cla Ve L-carnitin Kullandınız Ve Sonuçları Nasıl?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yeltum tarafından 23 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 147 üye.
  1. ilkerce

ilkerce Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Aynen bunlar. İstiyorsan bitki çayı tarıfıde verebılırım . oda cok etkılı

2. gokhan b

gokhan b Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    ürünleri sipariş verdim bekliyorum, gelene kadar 1 saat tempolu yürüyüş 30 dk mekik-şınav devam, ürünlerle daha etkili olur bu prograsm işallah. bitki çayı tarifinide verebilirsen süper olur. çok teşekkürler.

3. Gli

Gli Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle, Hipoglisemi hastası olduğumu belirtmekle başlıyorum. Hipoglisemi insanı enerji açısından oldukça güçsüz bırakan bir hastalık, eğer benim gibi bir sorununuz varsa zaten spor yapmak başlı başına bir kabusa dönüşebiliyor zira normalde yürürken bile 200 metre sonra midenizde garip bir kemirilme hissi, başınızda bir uğultu ile yaşamaya başlıyorsunuz...

Herneyse, halihazırda zayıf bir insanım, ilerde sorun yaşamamak için sağlık adına spora başladım. Tabii bir bayan olmamdan ötürü benimki gayet hafif pilates ve kardiyo ağırlıklı lakin ilk hafta 15 dakikalık pilates maceramı bile tamamlayamadım desem yeri :)

Sonra aklıma L-Carnitine geldi, eski sporcu olduğumdan kendisi ile epey uzaktan bakışmışlığımız vardı fakat bir türlü sevgili olamamıştık... Acaba hipoglisemi ile ne tür bir etkisi olur diyerekten epey bir araştırma yaptıktan sonra, yurtdışı kaynaklı araştırmalardan da gördüğüm kadarı ile hipoglisemi hastası insanların kullanması zaten tavsiye ediliyormuş...

Hardline L-Carnıtın kullanmaya başladım. Yağ yakma, zayıflama gibi bir derdim olmadığından yalnızca spor yapacağım günlerde spordan yarım saat önce 2 kapsul alıp aslanlar gibi sporumu yaptım... Yani sizde ne gibi bir durum söz konusu bilemeyeceğim ama hipoglisemi denen illetde işe yaradıysa ürününüz sahte değilse işe yarıyor olması lazım. Yalnız yine bir ekleme yapayım, sırf enerji veriyor dendiği için animal cuts edindim, 4 gün kullandım elim ayağım yerinden kalkmadı, yani animal cuts yanlış seçim oldu...

Benim deneyimlerim bunlar, yardımcı olacağını umarım...

maietnigri, gokhan b ve (silinen üye bunu beğendi.
  4. Villeneuve

Villeneuve Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
  5. Halili İbrahim

Halili İbrahim Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci Uni
    Yer:
    Gaziantep
    Bu başlığa giripte taaa baştan beri okuma zorunluluğu hisseden arkadaşlar için ben tek tek okudum =)
    başlığın özeti şu
    Weider ve Hardline ın Carnitinleri kullanıcılara göre gerçekten kaliteli ve güzel sonuçlar veriyor

Dikkat etmeniz gerek konu ise Şu
    Likid şeklinde yani sıvı şeklinde alınan carnitine Kana daha çabuk karıştığı için Daha çok sonuç veriyor
    Tablette tercih edilebilir tabiki

Hardline ve Weider .... L carnitine de tercih edilen en iyilerinden biri olarak söyleniyor ki bencede doğru

Şunu unutmayınnnnn !!!
    Bu supplamentlerin yanında Düzenli beslenme diyet ve Dikkatli Cardiyo sonuç verir L carnitine içip tatlı yiyerek değil ;)

stbnc ve gokhan b bunu beğendi.
  6. torinolusaban

torinolusaban Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Helal kardeşim azmin ders kitaplarına alınacak kadar büyük bence.
    Ben de 2 haftadır salona gidiyorum cardio ağırlıklı çalışıyorum.Öncelikle kendimden bahsedeyim.
    Yaşım 30.
    Boy:1.84
    Kilo:99
    Bel:114
    Bacaklarımda kollarımda aşırı bir yağlanma yok hatta bacaklarım kaslıdır.Benim sorunum göbekle tüm kilom göbekte.Masabaşında çalıştığım için hareketsizlikten göbek yaptım.Göğüslerimde bununla birlikte yağlandı ve artık buna bir dur demek için spora başladım.
    Akşam iş çıkışı gidiyorum 7 gibi başlıyorum.yarım saat koşu (ilk 5 dk ısınma sonra 5.-7,5ve 9km hızlarda koşuya kadar artan tempoda)yarım saat bisiklet,yarım saattte moonwalk yapıyorum.Ayrıca tüm bu geçişlerde 30x3 mekik çekiyorum.Cardio öncesi de çok hafif ön ve arka kol ardından 3x25 butterly yapıyorum.çalışma sırasında yaklaşık 1-1,5lt su tüketiyorum.
    Hafta da 5 gün gidiyorum bu salona ve aksatmadan bahane bulmadan tamamlıyorum.
    7 ocakta başlamıştım.Ancak hiç tartılmadım 7 şubatta tartılmayı düşünüyorum.
    Çok sıkı diyet yapıyorum.şeker,tuz,abur cubur cips ekmek vs hayatımdan çıkardım.
    Sabahları 1 yumurta domates salatalık öğlen tavuk ızgara ya da mangal köfte akşam spor dönüşü sadece salata yiyorum.
    Sabah aç karnına Dymatize marka Tonalin formüllü CLA alıyorum.bir tane öğlen bir de akşam alıyorum.Cardio dan 15 20 dk.önce de sıvı l-carnitin alıyorum.
    Ben de yakın zaman da bir yağ yakım günlüğü başlığı açmayı planlıyorum.
    hedefim 75-80 aralığına inip sonra da kas ağırlıklı çalışmak.
    Bu forumdaki herkesin yardım ve önerilerini bekliyorum.

7. gokhan b

gokhan b Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Hardline sıvı l carnitine ve cla kullanıyorum. boy 1.98 kilo 140 yaş 38 sigara içmeme rağmen it gibi koşturuyor. bu ürünleri spordan 30 dk önce alıyorum. ciddi dercede terletiyor ve 25 dk koşturuyor. tavsiye ederim.

8. BatumCatal

BatumCatal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle merhaba 18 yaşındayım 1.84 boyum var ve 86 kiloyum spora yeni başladım elimde bir kac ürün var bunlardan bir tanesi ve kullanmakta şüphe duydugum Mr.Olympia 1000Ml l-carnitin bu ürün hakkında bilgisi olan varsa paylaşabilirmi ayrıca bugun GNC den bi CLA aldım fakat markasını hatırlayamıyorum bilgili olan bi arkadaşımız varsa yardımcı olursa sevinirim diet programımı ve kardiyo tavimim elimde sadece ürün açısından biraz korkum var

9. an_q_

an_q_ Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaslar bende baya arastirdiktan sonra gnc nin cla tonalin ve l carnitine likit satin aldim. Panik atak var bnde o yuzden korkarak aldim. En ufak bi yan etkide kalp krizi diye acilde bulabilirdim kendimi :d sabah kalktim tartildim 96.200 idim ve bi cla ictim bol su ile . Diyetisyenimin onerdigi gibi kahvalti ettim hic icmemis gibiydim bi yan etkisi yoktu oglen yemeginden once bitane daha cla aldim yine skinti yoktu aksam spordan bi saat once cla almadan yedim yarim saat oncede carnitineden bi kapak ictim. Ve spora dgru yola ciktim. Salona giderkn coook dik uzuuun bi merdiveni asmam gerekiyo her zaman mutlaka tikanir 5 kere mola verirdim. Ilaclari ictigimi bile unutmus borclarimi dusunerek merdivenleri cikarken son 3 basamaga geldigimi farkedip noluyo lan dedim kalbimi tuttum hizli atiyodu yorulmus gibi ama nefes alis verisim cok normaldi ve bacaklarimda hiiiic bi yorgunluk hissetmedim. Sasirdim acikcasi carnitinin bu kadarda etkili olcagi aklima gelmemisti. Yinede vucud ve kalp bu enerjinin antremanina hazir olmayabilir dayanamata bilir diye hafif bi antreman yaptim yuruyus bisikler moonwalk sonrada agirlik (on kol arka kol) 2.5 saat herzamanki antreamanimu bitirdim extra bi terleme olmadi cikarken tartildim 94.60 tim evdeki tartiyla farkeder belki dedim eve girtim aksam salata ve tavuk gogsumu yedim yattim uyudum ama kesik kesik uyanip surekli yatakta dondum butun gece sabah uyandim direk cla alip tartildim 93 kilo idim. Normal degil bu deyip korktum oglen icmedim. Midem bulandi cok halsiz ve hasta gibi hissettum kndimi butun gun bildgin grip olmustum eklemlerim agriyo vucud kirgindi biraz ara veriyim dedim ertesi gun icmedim gayet normal kalktim gayet enerjik. Hastaliktan eser yok. Pszartesi tekrar baslicam. Sgara kullaniyorum onla bi alakasi olurmu bilmem. Ama hasta gibi hissettirdi ins bi daha olmaz.

10. umit.bozkurt

umit.bozkurt Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    antalya
    image.jpg Konuyu baştan sona okumadım fakat ben, bütçeme çok olmasın diye
    Tr-Power Liquid L-Carnitine 1000 Ml. Vişne aromalı kullandım. Faydasını da 33 günde gördüm bunun yanında olmassa olmaz BCAA KULLANDIM VE HEMEN HEMEN HERGÜN MEKIK ÇEKTIM. Sonuç da bu :)

11. ugur10

ugur10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    cnc
    Yer:
    istanbul
    OPTIMUM L-CARNITINE 12 amp 3000mg daha yeni aldım (21.02.2014) kullanmya başlayacagım yeni antremandan 15 dk önce yarısnı içebilrsn dedi GNC den aldım ordaki bayan etkilerini görürüsem yazcam buraya.

bide kullanan varsa bu üründen yazabilrmi etkisini gördümü

12. ugur10

ugur10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    cnc
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar 6 gun once aldım dediğim carnetini sporda çok fena terletyo sankı duşa girmiş gbiyim. 2 km norml tempoda konuşuyorm durmadan su gbi oluyorm 7-8 km direk koşanlara kım bilr napar

13. americanfootballer

americanfootballer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben multipower l carnitine 1800 luk kullanıorm hergun cardıo yapıorum en az 1 saat ortalama 6 km tempolu yuruyus yapıorum ve cıddı bı dıyet ıcerısındeyım 1 hafta oldu baslayalı ve 3.5 kg verdım bır haftaıcınde

Son düzenleme: 19 Mart 2014
  14. Ceyhunces

Ceyhunces Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaslar oncelikle bu sitede bulundugunuz ve degerli bilgilerinizi paylastiginiz için hepinize teşekkürü bir borç bilirim. Çünkü buradan ogrendigim bilgilerle cok yol katettim. Konuya gelecek olursak weider marka L-Carnitine ve Hardline marka CLA yi beraber kullandim. 6 hafta sonunda 4.8 kg yağ yaktim. 0.8 kg kas oluştu. Basladigimda 107 kg. dim ve 103 kg indim. Boyum 1.73. Gun aşırı 40 dakika kardio (bisiklet) ve hafif agirliklarla cok tekrar çalışmalar yaptim. Beslenmeme gelince sabahlari 4 yemek kaşığı yulaf ezmesi ( lifalif) normal pastorize sütle. 1 yumurta sarisiyla beraber ve 30 gr. Tam yagli peynir yedim. Ara ogun olarak 15 adet çiğ badem ve 1 elma. Ogle yemeklerinde 200 gr tavuk göğüs bulgur pilavi ve yesillik. Arada 25 gr. Cig findik. 1 muz ve sade soda. Aksam yemeklerinde de ton balikli salata yedim. Yatmadan once 25 gr. Normal yogurt ve 25 gr. Bluberry yedim. 6 haftalik süreçte dietimi 2 kere bozdum. mesela eski gunlerdeki gibi yedim ve hatta alkol aldim. ( 2 kere sadece) ama dietime devam ettim. Saygilar

15. BurakBag

BurakBag Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar hardline cla one alacam kullananiniz var mi bilgi verebilecek

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

16. BurakBag

BurakBag Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Hardline cla one alacam da creatin de sart mi yaninda sadece sikilasmak ve yag yakmak istiyorum su an simit var su tutma var karinda ne onerirsiniz ve daha etkili olacaksa hardline creatin ve cla onerirmisiniz nasil kullanacam bi de

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: 31 Mart 2014
  17. Ceyhunces

Ceyhunces Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Creatin degil CLA ile birlikte L-Carnitine oneririm.su tutmayi gidermek içinde. Yesilcay ve gun icinde bol su icmenizi tavsiye edebilirim.

18. Necip alperen tuğan

Necip alperen tuğan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    hocam yaş boy ve ölçülerimiz birebir aynı, durumunu merak ettim:)
    ben de spor salonundaki hocayla 1e1 çalışıyorum. 1 gün cardio 1 gün bb yaptırıyor bana. kaslanmadan kilo veremezsin diye üstüne basa basa söyledi.
    opti-men tavsiye ederim. yıpranan vücut için ve sabahları yorgun kalkmaman için on numaradır. ben ayrıca iron cuts da alıyorum.
    bu arada aldığın protein çok az. sabah 7 gr öğlen max 50 gr akşam ise hiç almıyorsun. kilo başına en az 1 gr protein lazım. 100 gr alman gerekirken 50-60 gramda kalıyorsun
    sabahları 4 yumurta haşlayıp 2sinin sarısını ayırıyorum. ya da 2 yumurtayı lifalifle omlet yapıyorum. bu şekilde tavsiye ederim. bu arada spor sonrası sadece salata yerine 1 elma 1 muz ya da %80 bitter çikolata tavsiye ederim. bu şekilde hem kalbini de korursun.

19. Akdenizli

Akdenizli Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaslar, Konuyu tekrardan guncelleyelim benimde gobek kalca ve gogus uclarinda yillarin verdigi yaglanmalar mevcut kullanmis olupta iyi sonuclar elde ettiginiz l-carnitine ve cla onerileriniz varsa dinlemek isterim.
    Yas 28 yaklasik 5 aydir body yapiyorum gobek ve gohus uclarindaki yaglanmayi eritemedim bir turlu.

20. joygym

joygym Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa, Turkey
    3000 mg bi lcarnitine kullanmıştım amerika dan ithal gayet faydası olmuştu 1 - 2 ay daha kullansam 0 yağ oranım olurdu markasını hatırlarsam yazarım

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş