Hangi Marka Cla Ve L-carnitin Kullandınız Ve Sonuçları Nasıl?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yeltum tarafından 23 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 147 üye.
  1. sozyurt

sozyurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selam
    Ben haftada en az 3 bazende 4 gün spora gidiyorum sporun 45 dakikası cardio ve yaklasik 500 kalori yakiyorum cardio sırasında normal fitnessa başladığıma 1 ay ağırlığa başlamama ise 3 hafta oluyor ve protein ağırlıklı günlük 1200-1300 kaloriyi gecmeyen bi diyetim var 1 aydır.yağı, kızartmayı ve hamur işini hayatımdan tamamen çıkarttım rafine şeker kullanıyorum o da günlük 2 kupa kahvenin yanında aldığım 3 tatlı kasığı şeker hesapladığıma göre günlük 110-120 gram kadar doğal yollarla protein alıyorum 1 ayda 4 kilo kadar verdim. 1 ay dolduğu için l-carnitine almayi düşünüyorum sizce almam doğru olur.mu yoksa tavsiye edebileceğiniz başk abir supplementer var mı benim durumuma göre
    Boy:180
    Kilo:89

2. Nauplios

Nauplios Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    benim aptallığımdan ders alın kullanmayın. 1.5 ay boyunca multipower 1800 kullandım sadece 3 kilo verdim ve 300 gram kas verdim tamam kilo verdim ama haftada 4 kez eşşek gibi spora gidip kuru yerim kalmayasıya koştum cardio yaptım ve sonuc sadece 3 kiloydu eğer kullanmasaydım 10 gram değişmezdi size bunun %100 garantisini veririm ayrıca üstüne tonlada para verdim onu kullanıcağınıza protein tozu yahut kreatin alıp kullansanız vücudunuza daha büyük fayda sağlamış olursunuz

imladris bunu beğendi.
  3. cangok

cangok Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Nauplios; mesela bende çok da övülmeyen GNC l-carnitine ve GNC Tonalin CLA ile 3 ay civarında 15 kiloya yakın kilo verdim . Boyum 1.75; 84 ,85 kilodan 69 kiloya düştüm. Hala yağ oranım çok iyi değil göbek bölgesinde en alt dilimde yağ var. Ama o kadar kardio ve diet ile de aynı verimde zayıflayabilirmiydim bilemiyorum. Bence bu tip ürünlerin psikolojik etkisi daha fazla. Şimdi bile cardio günlerinde teklilk l-carnitine alırım . Ama senin de dediğin gibi çok para vermek mantıklı değil çünkü esas olan kardio + diet

4. trigger440

trigger440 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci-Bilişim Danışmanı
    kardio'dan önce Hardline l-carnitine alıyorum (2*500 mg tablet) vücutta aşırı ısı artışı ve terleme oluyor. diyet ve kardiyoyu aksatmadan yaparak 3 haftada kas kaybı yaşamadan 3 kilo yağ yakmayı başardım.

5. betr_sc

betr_sc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Uzun araştırmalar sonucu weider l-carnititine 500 mg aldım ve 2 haftada etkisini gördüm.

Fazla kilolar nedeniyle 1 yıl önce cardioya başladım.Boyum 1.75 yaşım 30. Masabaşı iş nedeniyle günlerim hareketsiz geçiyor. Yoğun kardio ile 4 ayda 88 kilodan 80 e düştüm.Yağ oranım da %26 dan % 18 e düştü.Sonraki 8 ay 77 ile 80 kilo arasında gidip geldim.Bir türlü 77 altına inemedim.

Bende biraz zorlayıp supplement almaya karar verdim.Haftada 3 gün yerine 4gün cardio ve diet e daha özen gösterdim. Şu an 75 kilo %15 yağ oranındayım.

l-carnititine in etkisini merak ettiğim için cla ile birlikte kullanmadım.Şimdi cla ile birlikte kullanıcam.Etkisini burda paylaşırım.

6. pasha1050

pasha1050 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    cuma günü sipariş vermiştim sup.lem.entler adlı siteden 2hardline 1000mg 99tl kargoyla 105tl oldu neyse artık yine karlıyım tek ürün 69tlydi :) hardline l-carnitine aldım sonuçları zamanla paylaşırım inş yararını görürüm 1.78boyum 83kg ım bel ve göbekteki fazlalıkları atıp karın kaslarını dışa vurmak amacındayım..

7. mephisto909

mephisto909 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Her soruda ayni cevaplar yok sunu yap yok bunu yapma yok oyle boyle ... arkadas kullandiginiz etkili oldugunu faydasini gordugunuz l-carnitin tavsiyesi istemis .... konu gitmis yok yag kasa donusmez yok stereoid tu kakadir... gidin baska basliklarda tartisin... hardline likit carnitin kullandim tavsiye ederim.

Figensin bunu beğendi.
  8. andrei33

andrei33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler ultimate cla almayı düsünüyorum göbek bölgesindeki yagların yakımında yardımcı olması icin.kullanıp da iyi ya da kötü etkisini gören var mı?buraya yazabilirse cok memnun olurum şimdiden teşekkürler.

9. Omergndz

Omergndz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam bünyeden bünyeye farklılık gösterebilir. 3 haftada 15 kilo verende var, 2 ayda 3 kilo bile etki etmeyende var... Şans işi... Deneyebilirsiniz ama mucizeler beklemeyin...

10. mutlu_tr

mutlu_tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kocaeli
    Nıtrofull cla neden katı formda çok merakediyorum? diğer markalar sıvı kapsül formunda. Konu ile ilgili bilgisi olan yazabilir mi ??

11. hasan9601

hasan9601 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    işsiz
    Yer:
    adana
    hardline l-carnitin ve cla harika gidiyor

12. dhardhar

dhardhar Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

2 haftadır

weider CLa

all stars 2000 likit l-carnitine kullanıyorum.

hafta 3 gün spor yapıyorum.

17-18 arasında idi yağ oranım.

bugün yağ ölçümüm var bakalım ne durumdayız?

13. Dark32

Dark32 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    multipowerı türkiyeye sokan adamları vurdurtmak lazım hayatımda gördüğüm en adi marka. Meyve suyu içsen daha iyi gelir onun yerine farklı marka deneseydin keşke

maietnigri bunu beğendi.
  14. auris01

auris01 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben multipower 1800 mg lcarnitine kullanıyorum 79 dan 74 e 3 haftada indim haftada 3 antrenman cardio ve agırlık.
    Bu ürünler kişiden kişiye farklılık gösteriyor herkesin metabolizması aynı degil , ayda 2.5 kilo verebileceksiniz 3.5 verdirtiyor aman aman mucize beklemeyelim.

15. yakmac

yakmac Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13

multipower markası konusunda biraz şüphe içindeyim hangi suplament mazasına gitseniz nerdeyse yarısı multipower kötüdür demiyorum ama bunca pazarlama tekniği nedir diye düşünmüyor değil insan ,ya maazaya bırakılan kar marjinali fazla ( ki bence öle ) ya da ürün o çok iyi fiyat performans bakımından .

16. Zeir1907

Zeir1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    weider 1800 mg likit olanı kullandım bende. Her antrenman sonrası 45 dk kardiyo ile haftada 3-4 kere salona gittim geçen yaz dönemi. Yaklaşık 5-6 kilo verdim 1 bucuk aylık süre zarfında. Açıkçası cartinite kullanmasaydım da belki aynı kiloyu verebilirdim bilmiyorum. Ayrıca bıraktıktan sonra verdiğim kiloların bir kısmını malesef geri aldım.

17. ilkerce

ilkerce Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Hardline Cla ve L-carnıtını onerırım. Clasını yemeklerden 30dk onceden kullanılması, carnıtınınde antdan 30 dk once kullanılması gerekır. Cla 1bucuk ay gıbı etkısını ortaya koyar. dırek bel ve karına vurur ve sıkılasmayı hıssedersnız. L- carnıtınde oyle tum vucuttan goturuyo. Ben hardlıne kullanıyorum ve memnunum. Tavsıyem olur. İstedıgınız bı soru varsa bu suplement hakkında yardımcı olabılırım

dbc bunu beğendi.
  18. gokhan b

gokhan b Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba arkadaşlar. foruma yeni üye oldum. 1,98 boy ve 140 kg diyorum.. bıktım artık bu kilo olayında 38 yaşındayım. kendime 6 ay süre verdim. lisede bjk kürekte 2 yıl ve sonrasında 6 ay body yaptım fakat iş güç kaygıları spora vakit ayıramaz hale geldim. şu an işim sebebi ile salona gitmem biraz zor. ancak sabah yürüyüş ve evde mekik şınav vs çalışma programına başladım. cla ve l-carnitin kullanarak önümüzdeki 6 ayda incelip sonra yapılanma antremanları için salona yazılmak. bana ne önerirsiniz? tek sıkıntım göbek-bel ve iç bacak(apış) ta bulunan yağlar.. hangi markayı tavsiye edersiniz ve de antreman olarak ne yapmamı tavsiye edersiniz? şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim

19. ilkerce

ilkerce Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Hardline Claa ve l-carnıtınını onerırım cok ıyı. spor yapıyor olsaydın l- carnıtınde mp soylerdım enerjıde verıyor ama yapmadıgına gore ılk deıklerım ıyıdır

20. gokhan b

gokhan b Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    teşekkürler İlkerce önerini dikkate alıyorum. spor olarakta evde dumbell, mekik ,şınav vede ayarlayabilirsem tempolu yürüyüş yaparak başlayacağım zira aşırı kilodan koşu yapmayı düşünmüyorum eklemlere zarar gelmemesi için. ama en az 25-30 kg verdikten sonra salona yazılıp mp alternatifine bakacağım. buradan gelişmeleri bildireceğim hayırlısı ile.

bu arada tavsiye ettiğin ürünler bunlar sanırsam:

Hardline Nutrition Karnitin ( Carnitine, L-Carnitine ) Sıvı 1000 Ml.
    Hardline Nutrition Cla One 100 Jel Kapsül (1000mg. Cla)

Son düzenleme: 7 Ocak 2014
    ilkerce bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş