Hangi Marka Cla Ve L-carnitin Kullandınız Ve Sonuçları Nasıl?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve yeltum tarafından 23 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 147 üye.
  1. Trapez~

Trapez~ Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Bildiğim kadarıyla termojenik de kafein vardı kafein in de bir miktarının yağ yakımına faydalı olduğunu bildiğimize göre onu tavsiye ederim

2. Rıgel1

Rıgel1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Nutrade xtreme 3000 20 ampul aldım kullanımı hakkında biraz bilgi alabilirmiyim ilkkez sıvı olarak termojenik ilaç kullanıcam b6 vitamini ile birlikte ve 500 ml suyla karıştırarak alınız yazıyor bu şekildemi daha etkilidir yoksa direk bir tüp içmek mi daha etkili olur tavsiyelerinizi alabilirmiyim

3. PCrasher

PCrasher Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 1 aydır multipower l-carnitine liquid forte 1800 mg ve Ultimate CLA 1000 MG kullanıyorum. Sabahları kahvaltıdan önce 1 adet CLA alıyorum. Spordan 20 dk önce 1 tüp L-Carnitine alıyorum.

Sabahları 1 Kase Müsli yiyorum %0 yağsız süt ile tabii ki ve yanında 2 tane haşlanmış yumurta beyazı. Öğlen yemeği yemiyorum. Akşam öğünümü normal yiyorum ama ekmek ve kola kesinlikle yok. Tuz, mayonez, ketçap, Hardal yok. Gün içinde Çayı tek şeker veya şekersiz içmeye çalışıyorum.

25 dk Koşu, 20 dk bisiklet, 10 dk Cross, 3 set Crunch, 3 Set normal Mekik, 3 set alt karın, 3 set yan mekik, 5dk Twist antremanı yapıyorum. Bu programla 6 haftada 7 kilo verdim. Ama spora 15 gün gidebildim işlerin yoğunluğundan. Sizce programda değişiklik yapmalı miyim?

4. gibsonfender

gibsonfender Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Beşiktaş
    Ben önce weider likit l-carnitine kullandım.Gerçekten başarılıydı. daha sonra spora ara verip tekrar başladım bu sefer multipower likit l-carnitine aldım weider kadar etkili olmasa da onun da yararını gördüm.İkisi de sağlam kardiyo yapmamı sağladı.Bu ikisinden şüpheniz olmasın.

5. dbc

dbc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merhaba.. yaşım22 ve 1.64 boyunda ve 60 kiloyum bunu cla ve l-carnitin kullanmak icin uygun ölçütler de olup olmadığımı öğrenmek için yazıyorum. Ve iki ay icinde 54 kiloya inmek istiyorum. Haftada 3 gün spor salonunda toplam 45 dk kosu ve egzersiz yapiyorum ve yaninda ozel bi diywt programim yok ama ekmek yemiyorum ve yagli yiyeceklerden uzak durarak dikkatli besleniyorum.. simdi ben bu programimla Cla kullanmak istiyorumprogramima ek yapabilecegim bir sey onerir misiniz ya da cla kullanmak icin sunlari da yapman gerek diyor musunuz ? ve smdiye kadar HarlLine markasinin iyi oldugunu duydum cevremde urunu satan bir yer yok bunun icin internette guvenilir bi sekilde satin alabilecegim bi site onerebilir misiniz.. mumkunse sizin de cla icin kullandiginiz bir site olmasini tercih ederim
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Nisan 2015 ---
    Hardline cla ürününü almak istiyorum bende fakat cevremde satisin yapan bi magaza bulamadm internetten almayı düşünüyorum hangi siteyi önerirsiniz ?

Son düzenleme: 2 Nisan 2015
  6. MRTSFL

MRTSFL Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sinav haftasi yuzunden vucudum yaglandi ve su tutumu oldu sence bunun icin cla kullanmalimiyim.tahmini yag orani yuzde 12. 13

7. Hakanfk

Hakanfk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim ben l-carnitine ve cla kullanmayı düşünüyorum olimp cla +l-carnitine 60 kapsül mü alayım yoksa hardline cla ve l-carnitine mi karasız kaldım olim de ikisi birden var dıger üründe ayrı ayrı kullanmam gerekiyor

8. Umutcan Beyazıt

Umutcan Beyazıt Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam 96 kilo başladığım bu spora bir kaç ay vücut alıştıktan sonra ultimate l-carnitine 1000mg ile başladım ve sağlam spor sonucu 74 kiloya kadar indim,bir ara sporu bıraktım ve tekrar 85'e yükseldim,ramazanda spora başladım ve ramazan sonrası animal cuts aldım şuan 72 kiloyum ve ilacı kullanmaya hala devam ediyorum,ciddi anlamda bitmeyen ilaç yapmışlar :D

9. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Olimp L- carnitin 3000 mg almıştım yaklaşık 4-5 ay önce , gayet güzeldi fiyatıda iyiydi etkiside. Birde yaz dönemiydi tabi , 20 günde yaklaşık 10 kilo vermiştim baldırlarımda biriken yağlardan % 80 oranında kurtulmuştum

10. cardiolife

cardiolife Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    aga bnde l carnitin kullanıcamda yaptığın diyet listesini yazar mısın acaba çok lazım şuan

11. PointQuard

PointQuard Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yaz dönemi oldugundan diyet yapma ihtiyacı duymadım açıkçası. Ama amacın yağ yakmak ise karbonhidrat diyeti yapmanı öneririm. Beyaz ekmeği kes , hatta yapabiliyosan hiç ekmek yeme. ( yesen bile tam buğday ) Yediğin makarnayı , pilavı vs gün geçtikçe azaltmaya çalış.( beyaz pirinç yerine kepekli ) Örnegin bi oturusta 3 tabak makarna yiyorsan 2ye düşür. Bi seferde kesmeye çalışma enerjin düşer spordan sogursun bu sefer. Ve diger önemli nokta şekerli / asitli içecekler. Tamamen kesmelisin. Ben su yerine kola ,bira ( su hariç herşey ) içen biriydim çok şükür 6-7 aydır 1 bardak bile kola vs.. içmemişimdir. Sadece su içmelisin ( antreman sonrası sade soda da idealdir ) Kafana takılan bişey varsa sorabilirsin

12. leventgibi

leventgibi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar ******in Prv 3300 olanını, hani şu limon aromalı olanını kullandım. Açıkçası pek beklentimi karşılamadı. Tek iyi yönü içinde taurin var o da libidoyu yükseltiyor. Salonda hoca multi power l carnite vermişti şu likit olup tüpte olanlarından. Dehşet süperdi. Her zaman çalıştığımın 2 katı çalıştım, yorulmadım bile tavsiye ederim.

13. Prostagma

Prostagma Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Ögrenci
    Yag yakmak icin desteklere gereksinim yok bana sorarsaniz... Acikcasi ben hic yag yakamazdim. Ama low carb dedigimiz diyet manyak bir seymis. Ac kaliyorum acikcasi. Ama degiyor. Low carb degil benim ki. Lower carb diyebiliriz :p. Gunun tamaminda protein ve yagla besleniyorum. Haftada bir gun kilomun 3 kati kadar karbonhidrat aliyorum. 1 hafta da 5 kilo yaktim bu diyetle. He. Herkeste ayni etkiyi göstermeyebilir. Ama benim antrenman asiri agir. Bunun da etkisi vardir tabii ki

14. FYLDRM

FYLDRM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle herkese merhabalar forumda yeniyim ve siz tecrübeli forum kullanıcılarından bir konuda fikir alışverişi yapmak istiyorum. Uzun zaman sonra spora tekrar başladım ve kendime yağ yakıcı ve cla almaya karar verdim bir sitenin canlı destek hattı bana bu konuda Nutrade Xtreme 3000 ve yanına da Hardline CLA önerdi bütçeme uygun gibi bunlar ama siz bu iki ürün hakkında ne dersiniz önereceğiniz daha iyi bir cla var mı? Bu arada Nutrade Xtreme 3000 hakkında da fazla yoruma rastlamadım kullanan bilen birileri varsa bizi de yeşşillendirirse çok sevinirim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

15. marmix

marmix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Elinize sağlık güzrl yazmışsınız

16. bulkyfighter

bulkyfighter Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    CLA kullanmadım Hardline'ın su şişesinde sattığı bir karnitin'i var oldukça güzel terletmişti fakat bu aralar etrafımda kullanan insanlar carnipure patent içeren ürünlerden daha iyi verim aldığını söylüyorlar Biyoyararlılık açısından. CLA olaraksa yine patent olarak Tonalin CLA'lar bildiğim kadarıyla en verimlileri.

17. cekhemir

cekhemir Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    yag yakıcı etkileri dügün beslenme ve düzenli kullanmda tam form olur tavsiyem düzenli kullanımdaki sonuclardan yana

18. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    arkadaş grande termojenik almıştı bana oturduğu yerden kalçasının durduk yere terlediğini fln söylüyordu adam resmen yağ yakma makinesi olmuştu.

19. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Nutrade xtreme+Scı-mx cla 1000 güzel verim alan arkadasım var idmanlarda özellikle nutradein, cla kilo verdikten sonrada devam edilmeli berilen kiloyu geri almamak için etkisi var.

20. Erim Sönük

Erim Sönük Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18

Sayfayı Paylaş