Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    demek ki bi kişi kartı alıp 10 kişiye sipariş vermesin diye mevzuat değişti. şu sütü kaynatıp içine limon damlatarak kesip lor elde etme olayını tekrar araştırayım biraz :D

2. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Açıkcası bir genrise savunucusuydum daha doğrusu işi doğru yaptıklarını aynı zamanda bizleri düşündüklerini söylüyordum. Ama artık son fiyatları görünce vazgeçtim

3. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    merhabalar. 2 aydır vg yapıyorum. şuan az daha yağ yakma aşamasında olacağım. kas kaybı yaşamamak için protein desteğine ihtiyacım var bu ürünü öneriyormusunuz.

4. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    bca oranları belli nasıl yok :D bca diye tam yazmıyo olabilir ama az mantığını kullanarak içeriğinde valin 5,628 lösin 10.279 isölösin 6.206 gr 200 250 300 tllik protein tozlarıyla istediğiniz gibi oranları karşılaştırın. ben dünden beri araştırıyorum karşılaştırma sonucu paraları bastığınız tozlardan hiç yada çok az farkı vardır. izole olanı alırsanız içinde ekstradan glutamin ve kreatin mevcuttur ben büyük ihtimalle izole alıcam karbonhidrat yağ şeker 0 içeriği bu şekilde olduktan sonra tadın pek bi önemi olmaz zaten. adamlarda bilirdi gidip şeker veya aromayla tatlandırmasını ama o zaman aldığın zarar artıcak.

5. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Nasıl belli? Ben gerçekten göremedim eğer sizde bu şekilde bir bilgi varsa aydınlatırsanız sevinirim. Vallahi sağlığıma mantığımla hareket etmem en azından her şeyin şeffaf olmasını beklerim. Bu şahsi kanaatim. Açıkcası 1 ölçekte 1 gram şeker ile kimse ölmez. Kullandıklarımdan örnek veriyim. Mesela dymtize kullanmıştım 1 ölçeğinde 1 gramdan az şeker olduğu söyleniyor yüksek ihtimal 0.9 gramdır. Ama tad konusunda genrise in kilometrelerce ilerisinde. Bir izole kullanıp tad konusunda aydınlatırsanız sevinirim. Ben genrise instant whey kullanmıştım.

Açık aminoasit profili gereken bir şey.

6. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    izole alacağım bir kaç gündür acayip şekilde araştırıyorum 250 tl civarı olan tozlar genrisenin izolesi kalitesinde açıkçası. yağsız şekersiz karbonhidratsız ve kreatin ve glutamin ilavesiyle 1 servisi 23 24 gram protein içeriyormuş. ben firma sahibi sadık beyle görüştüm çok ilgili birisi gerçekten herşeyi çok iyi anlattı bir kaç türk markası defalarca uğraşmasına rağmen depolarından 12 kere 3 er kere farklı yerlerden protein tozu seçip hata aramalarına rağmen hepsini geçip markayı lekeleyememişler. paylaşılan raporlardada belli. sadık bey bana izolenin 100 gramında 80 82 gram arasında protein olduğunu söyledi. bca oranınıda kendim hesapladım başka bir yerli malındaki bca oranlarına bakarak içeriğini hesapladım 2sini karşılaştırdım gözle görülecek bir fark yok yani aynı gibi bca oranları. yanındada kreatinle glutamin ilavesi kar oluyor işte. sana özel tekrar paylaşıyım değerleri.
    dostum lösin izolösin ve valin bca değerleri oluyor. dilediğin gibi bütün özellikleri 250 300 200 tllik tozlarla kıyaslayabilirsin gözle görünür hiç bir farkı yok. izole bir protein tozu bile 160 tlye alınabiliyor. başka bir marka olsa sırf yurt dışı adı olcağı için en ucuz ihtimalle 230 tl ne yazık ki.

ayrıca bunada kendim ulaştım ntvnin hazırladığı bir anket sonucu.
    bence sonucu pek adil değil. genrise tat şikayeti ve ambalajının pek tutulmaması ve reklamsız bugüne kadar gelmesi nedeniyle bir çok güçlü reklamları tavan yapmış şirketlerin arasında biraz aşağıda kalmış.

buraya girmesi bile bir başarı ki tat ve ambalajdan aşırı puan kırılmasıyla geri sıralarda yer alıyor bu kötü.

MFurkanD ve eediz bunu beğendi.
  7. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Sağolasın ben bunu görmemiştim. İzonun değil mi bu? Bir de ne zaman alırsın aldıktan sonra tad konusunda bir değerlendirme yaparsan sevinirim :)

8. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    yaparım dostum yani bana yetkilisi tadı konusunda uyardı zaten ama su değil süte katarak kullanırsam daha iyi olucağını söyledi bakalım bugün yarın alıcam izoleyi :)

eediz bunu beğendi.
  9. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Hadi bakalım mesajını bekliyorum

10. çağan13

çağan13 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Ankara
    Genrise çilek çikolata ve ananas denedim. Tad konusu herkese göre değişir tabi. Ben çileklinin hastası oldum sürekli onu alıyorum özellikle 700 gr lık kullanıyorum bittikçe yeni alıyorum böylece sürekli sıfır açılmamış bekletilmemiş ürün almış oluyorum tercih meselesi tabi. Çikolatalının tadı pişmaniye çikolatası gibi ama içilemeyecek kadar kötü değil. Ananaslı ise tövbe bir daha almam tadı berbat bozmuş. Bir de muzu denemek istiyorum kullanan arkadaşlar tavsiye ederse düşünüyorum inşallah ananas gibi şok yaşamam. Genrisedan bi ricam da isolate complex ürünlerinde de çilekliyi çıkarmalarıdır. Ayrıca yine çilek çikolata gibi diğer aromaların da 700 grlığını yaparlarsa insanlar bi tatsınlar denesinler. Etki konusunu daha önce de yazmıştım eksiği yok fazlası var. Amatörüm sadece fit olmak için düzenli spor yapıyorum. Artık yabancı protein tozlarına 1 kuruş kaptırmam. Not. Genrise ve Sadık Çınar beyi tanımam herhangi çıkarım da olmadı olamaz da. Saygılar

11. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    708 gramlık izole olandan sipariş verdim perşembe yada cuma elimde olur. tadı ne kadar kötü olursa olsun sütle birşey olmucağını düşünüyorum. memnun kalıcam gibi 23 günde biter bu memnun kaldığımda 2100 gramlığını alırım

12. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    sipariş elime ulaştı ama bugün kullanamadım. kutuyu açtığımda gelen çikolata kokusu çok hoştu. parmağımla az tattım tadı sıradan bir kakaolu leblebi gibi geldi ama su yada sütle karıştırıp içince tam yorum yapılır ama bu halde bile güzeldi yani kokusu cezbetti

13. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    15 dk önce kullandım hafif çikolatalı milkshake gibi tadı var az ama mesela bir markanın soya proteini kullanmıştım bi içimlik aşırı şekerli gibiydi bunda şeker olduğunu bile hissetmiyosun kokusu çekici yani yorumlara bakınca çok kötü bi tat bekliyordum gayet içilebilir bi tadı var

14. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Elimde ki kapalı kutu 2100gram genrise whey instant kakaolu yu 80liraya verebilirim. İlgilenenler özelden yazsın. İstanbuldayım.

15. aramizda kalsin

aramizda kalsin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Ben genrisenin urunlerini kullaniyorum memnunum tavsiye ederim kimin ne dedigi umrumda degil kendim kullanipsonuclara baktim

16. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    aynen izole kullanıyorum bende kreatin ve glutaminle beraber yüzde 90 91 civarında protein oranı fiyata bu kadar iyisi imkansız.

17. aramizda kalsin

aramizda kalsin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Evet urunler cok basarili ben her markayi kullandim genrisede kararkildim hepsi reklam larla kandirmaca genriseden sasmam artik adresim orasi

18. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    aynen milyonlarca harcanan reklam paralarını kullanıcılarından çıkarttırıyor çoğu firma zaten yüzde 50 60 gibi bir fiyat farkı ile tr pazarında satıyorlar malesef.

19. aramizda kalsin

aramizda kalsin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Artik bana satamazlar genriseden baska firmadan urun almam kazzikliyorlar

20. aramizda kalsin

aramizda kalsin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları: