Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Genrise'ı ilk kullanmaya başladığımda (1.5-2 sene önce) beni pek rahatsız etmese de insanlar peynir kokusu geldiğinden ve bu durumdan rahatsız olduklarını dile getirdiler. Son zamanlarda firma yetkilileri de müşteri memnuniyeti altında bu kokuyu bir nebze bastırdılar. Yani kısmen eski bir tüketici olarak içerisinde ki whey protein olduğuna adam gibi eminim. Bu protein ucuz ya soyaysa diyen arkadaşı bilgilendirmek mahiyetinde bu yazım... :)

2. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    creatin kullandığım dönem ile şuan ki kullanmadığım dönem arasında hiç fark yok desem dostum. %1 bile yok
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Ağustos 2016 ---
    selam tuna :) bana hiç peynir kokusu falan gelmedi sadece sütle içtiğim için biraz fazla şekerli geliyor. tabi bu fark çaya 1 şeker yerine 2 şeker atmak kadar.. ben ne isterdim ? keşke bu kadar farklı aroma varken sorbitol ve herhangi bir tatlandırıcı falan katmadan sade'sini de bizlere sunsalar.

3. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Beslenmeniz kullanmadığınız dönem ile aynı mı ? Bulk, cut ? Antrenman performansınız ? Stres seviyeniz ? Uyku düzeniniz ? Maalesef supplement etkinliğini değerlendirmek bir çok etmene bağlı. Bütün bu etmenlerin stabil olduğu durumlarda ancak test edilebilir verimi. Sporcular üzerindeki verim etkisi ancak lab. ortamındaki testler ile ölçümleniyor ki creatine'nin bu konuda etkisi bir çok araştırma ile kanıtlanmış.

Kendi kullandığım dönemlerden örnek vermek gerekirse, antrenman performansımda bir artış olduğunu hissedebiliyorum.

4. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    evet aynı. hep clean bulk. performans aynı. stresde aynı. uyku da kullandığım döneme göre biraz daha fazla. demek ki bende yaramadı. nerdeyse birçok suplement kullandım sadece unıversalın anımal serileri tatmin etti

5. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    @DKN geçen sene satılan wheylerde buram buram peynir kokusu geliyordu. Bana pek farketmiyor yeni tadından memnunum belki üretimde değişikliğe gidip eski halini de piyasaya sürerler ama sanmıyorum. Herkesi memnun etmek bir hayli zor. İndirimli almak isteyen arkadaşlar halen benimle iletişim kurabilirler. Sporlu günler... :)

DKN bunu beğendi.
  6. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    bende sanmıyorum keşke sürseler :) en sevdiğin aroma hangisi oldu ?

7. Alabama

Alabama Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Haftada 2 gün olan off günlerimde kullanıyorum 3 aya yaklaştı, en hızlı tükettiğim whey oldu. Ölçek tam olarak 1 porsiyon olmadığı için genelde kullanım miktarı aşıyor, nasıl olsa protein yüzdesi yüksek değil fazla içeyim, mantığıyla da kullanınca ucuz olması pek bir şeyi değiştirmedi. 30 gram kullanmayıp fazla kullanınca fiyat avantajı da ortadan kalkıyor. İçinden çıkan ölçekle 2 silme kullanınca 35-40 gram civarı oluyor genelde. 1 porsyion 1.5 ölçek ama 2 ye tamamlamak daha cazip geliyor hep.

Ucuz diye alıp tam ölçek kullanmayınca pek anlamı olmuyor. Bu hesabı yaptım çünkü tadına bir türlü alışamadım, benim için şekerli ayran içmek gibi bunu içmek. Bir yandan tatlı geliyor bir yandan tuzlu. Porsiyon başına 30 kuruş fazla verip tadı düzgün olan bir şey içmek daha cazip geliyor. Keşke daha düzgün bir tatlandırıcı koysalarmış ya da hiç koymasalarmış. Diğer aromaları bilmiyorum fakat çikolatalıda çikolata tadı yok.

8. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Tad konusuna hala çözüm bulamamışlar. En kuvvetli savunucularıyken kendilerini geliştirmemeleri beni markadan uzaklaştırıyorlar. Ve hala tam içeriğe ulaşabilmiş değilim. Sadece karb protein yağ oranı veriliyor :( bcaa profili vs yok

eediz bunu beğendi.
  9. Mert .

Mert . Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Bunun tadını beğenenlerin gerçekten tad konusunda sıkıntısı olduğunu düşünoyorum ki bana lezzetli şeyleri yemeye alıştığınız için demeyin. Ben günde 3 öğün haşlanmış tavuk + kuru yulaf yemiş insanım ama bu tozun tadı ve karışı gerçekten kötü ha bu fiyata bu kadar olur bende gayette kullanıyorum o ayrı bir konu ama tadı güzel demeyin lütfen :)

ujohnz bunu beğendi.
  10. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    bundan daha ucuz bildiğiniz protein tozu var mı arkadaşlar ? bildiğim kadarıyla yok ama hammaddeler gibi siteleride araştırmak lazım. tadı tuzu bi kenara bıraktım bana daha hesaplı bişey lazım bu da bitmek üzere

11. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Görmedim görürsen haber verirsen sevinirim

12. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Bu değerlere sahip 105 tlden ucuz whey biraz hayal gibi :)

13. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    xpro almıştım yanında kreatin ile beraber 160 a almıştım n11 den. kreatinlerin 50-60 lira olduğu düşünülürse aynı fiyata gibi geliyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

DKN bunu beğendi.
  14. wess34

wess34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Selamlar,

Tüm sayfalardaki mesajları okuyamadım ama ürüne ilk defa bakacak arkadaşlar için belirteyim. Benim aldığım kutudan beyaz-şeffaf ölçek geldi ve bu ölçek 20 gr toz alıyor. Servislerinize gelecek protein miktarını hesap edip ona göre ölçek miktarı belirleyin kendinize.

Diğer ürünlere görece: karışması ve tadı iyi değil, protein miktarı düşük ama ucuz. Sizin için en önemli şey f/p ise tercih edebilirsiniz.

Ultimate Prostar indirim zamanı veya güzel kampanyalı bir kombinasyonla alınabilir bunun yerine.

Not: Ben sadece çikolatalı Instant Whey kullandım. Tat için yazdıklarım bu ürün geçerlidir diğerlerini bilemiyorum.

DKN bunu beğendi.
  15. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    genris kartı olana 99 liraydı. zam mı geldi ?

16. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    99 tl çok eski fiyat @DKN

17. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    olur mu yahu daha 3 ay oldu 99 dan alalı. ne ara zam geldi

18. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    1 adet whey fiyatı 99tl miydi? Çoklu satışlarda oldu dediğiniz fiyat ve kart ilk çıktığında...

19. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    evet ! çoklu satışta öyleydi. kart ilk çıktığında ucuz diğer siparişlerde pahalı mı oluyo ? kart alınca 1 sene boyunca indirimli fiyatlar fix değil mi

20. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    genrise in akıl almayan müşteri kazıklama yöntemi baktılar aa çok ucuz biraz arttıralım dediler. sonra kart olayını değiştirdiler . yakında kartlarıda iptal edip yeni fiyat 149 tl derlerse şaşırmam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfayı Paylaş