Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    çok teşekkürler önceki mesajlarda buldum ama eski tarihli mesaj olduğundan en son ne zaman girmiş diye profiline baktım ancak sayfa hata verdi :( mesaj atabildim ancak geri dönüş yapabilir mi meçhul. olmadı konuya yazan arkadaşlarla en azından 4-5 kişi birleşip bi kart alabiliriz diye düşünüyorum. senede 5-6 kutu bitirsem 100 lira kâr

2. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Benin gittiğim salonda bi arkadaş vardı kart nosunu ödünç veriyordu .
    Geri dönmezse ona sorarız. Artık gitmiyorum ulaşabilirsem tabi evde yapıyorum sporu artık :)

DKN bunu beğendi.
  3. Alabama

Alabama Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Kendi siparişimizi verirken başkasının kartını kullanabilmek iyiymiş :) 100 liraya tadı çamasır suyu olsa içilir.
    Antrenman öncesi bcaa kullanıyordum fakat fiyatı yüzünden elimdeki bcaa bittiğinde yerine genrise kullanmayı düşünüyorum serbest formda olmasa da protein proteindir.

Mehmetcankat bunu beğendi.
  4. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    geri dönmedi malesef. foruma en son seneler önce girmiş olması kuvvetle ihtimal :(

5. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Final döneminde pek bakamamıştım, kart ile ilgili her şey için mesaj atabilirsiniz. ;)

DKN bunu beğendi.
  6. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    70 sayfa yazılmıs ama kimsede adam akıllı protein hakkında bilgilendirme geri dönüş iyi mi kötü mü diye yorum yapılmamıs

7. hayles

hayles Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben ilk kutuyu bitirmis bulunmaktayim ama bu sporda henuz yeni oldugum icin etkisinin ne kadar olduguna dair bir fikrim yok. surekli konusulan protein oranini gosteren test sonucunu goremedik henuz.

8. brkucr

brkucr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    var da ne kadar güvenebilirsin hammaddenin neyin nerden oldugu bile adam akıllı belli değil

9. beyazcocuk

beyazcocuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Ben aylardır kullanıyorum. Gayet memnunum. Beslenme artı genrise 8 ayda 84kg den 94 kg ye geldım. gercı son 1 aydır creatın alıyorum 92-94 arası creatınle oldu sanırım. Complex olanları kullanmanızı tavsiye ederim. Ben çikolatalı kullanıyorum. Çilek kullandım bir kere değişik geldi o yüzden çikolatalıya devam. Gözle görülür, belirgin hacim kazandım. çEVREMDEKİ arkadasların fark edip geri dönüşleri bu şekilde.
    NOT: 20-25 haziran arası kampanya olacak. Benim kutu daha bitmedi ama kampanya dan birleşirsek 1 kutu da ben yedek alabilirim.

.
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Haziran 2016 ---
    Haftada 4 gun antreman yapıyorum.
    gogus-onkol off bacak-omuz, ertesı gun sırt-kanat off omuz-arka kol sonrasında 2 gun off şeklinde. temel hareket seciyorum, isole hareket yapmıyorum. setlerim bacak 3x15, omuzlar 3x8-10, diğer bölgeler 3x10 şeklinde. gunluk toplam 45-60 dk suruyor. son 15 k kardıyo yapıyorum. Gunluk toplm set miktarım 8 hareket x3 set :24 antreman seti olarak yapıyorum. Örn: 5 X 3 GÖĞÜS , 3X3 ÖN kol şeklinde.

Son düzenleme: 19 Haziran 2016
  10. Ayberk95

Ayberk95 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar genrise kampanya yaptı yine takip edenler biliyordur.Kutusu 99 liraya denk geliyor 3 ve üzeri alımlarda ortak arıyorum varsa ortak olmak isteyen özelden yazabilir.İstanbul içi olması önemli anlaşırsak tel. numaramı veririm konusuruz.

11. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    ben dün verdim siparişimi, sabah 8 de bölge şubeme gelmiş ama sıcakta hâla kargoda geziyo inşallah bozulmamıştır. sizlere tavsiyem sipariş verecek olursanız bu durumu konuşun aynı gün sevkiyat isteyin eşya değil bu bozulabilir

12. beyazcocuk

beyazcocuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Genrise kampanyasını kaçıran arkadaşlar üzülmesin. Forumda @tunabey arkadaşımızla irtibata geçin. kendisi online bayi gibi indirimli fayatlardan satış yapıyor. Ben kendisiyle irtibata geçip alıyorum. Güven konusunda sorun yaşamazsınız. Genrise yetkilisi Sadık bey ile de görüşüp tunabey hakkında bilgi almıştım. Ben @tunabey den genellikle whey protein isolat alıyorum antreman sonrası için. ayrıca kek, yogurt gibi diğer ürünlerde kullanmak için de instant alıyorum. 150 tl üzeri alışverişe kargo ucretsız oluyor. 150 tl gecemezsenız 8,5 tl kargo ücreti var.

13. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
  14. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    wheyi kullanıyorum, bir sıkıntısı yok. zaten uzun süre bu başlık altında yazmıştım. Lab. testleri vs. mevcut, içiniz rahat olsun.
    Creatine hakkında ne düşünüyorsunuz ?

15. MFurkanD

MFurkanD Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    İstanbul
    Evet arkadaşlar gün geldi çattı. Genrise proteini son 6 aydır düzenli olarak kullanıyorum. Size bazı bilgiler vereceğim ve sorularınızı cevaplayabilirim yaşadıklarım doğrultusunda. Öncelikle şunu söylemeliyim. TADI BERBAT :) ne yazık ki durum bu firmanın aciliyetle tad konusuna çözüm bulması lazım. Etki olarak soracak olursanız bir çok marka protein tozunu kullandım Yorumum ise şu Optimum gold standart kadar etkili ama dymtize iso kadar etkili değil. Ben mavı kutu düz whey proteinini kullandım. Complex veya izo olanı kullanmadım belki onlar etkilidir. Büyüme döneminde üzüm suyuna katıyordum tadı çok etkilemiyordu. Ama defanisyonda çok zorlandım su ile tüketirken. Diğer ürünler hakkında hiç bir fikrim yok.

16. justlike_superstar

justlike_superstar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    acıkcası leblebi tadı bende aldım.

asıl merak ettiğim herkes protein degerine ait bir testten bahsediyor. ama bu testi hic goremedim. bir sehir efsanesi sanırım.

17. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Degil,cogumuz gorduk test raporunun resmini bu baslikta

18. justlike_superstar

justlike_superstar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    gördüğünüz nisaşta testine ait rapor olabilir mi ??? protein oranına ait bir rapor ben hic biyerde goremedim. paylasırsanız mutlaka görmek isterim.

19. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    %60 kusur protein vardi,resim bende yok 1 2 sene oldu neredeyse

20. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları: