Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. Mert .

Mert . Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Gönderdiğiniz fotoğrafta firma kendi isteğiyle, kendi BELİRLEDİĞİ ürünü teste göndermiş. Belgenin üzerinde de yazdıgı gibi adli ve idari işlerde kullanılamaz. Denetleme de rastgele ürünler seçilip onların besin değerine bakılır, firma kendi belirlediği kutuyu göndermez, kullanıcılar kendi aldıkları kutulardan test başvurusunda bulunsun gıda tarım ve hayvancılık bakanlığına orda da içerik aynı çıkarsa ozaman kafanız rahat kullanabilirsiniz.

2. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Buyrun, sizin için üşenmeyip @wrestler in paylaştığı test sonucunu buldum aylarca geriye giderek. :)

--- Mesaj birleştirildi, 28 Temmuz 2016 ---
    https://www.bodyforumtr.com/attachments/img_20151019_182927-jpg.40060/

wrestler ve Mert . bunu beğendi.
  3. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73
    2 gün sonra geldi.. kargo kutusunda herhangi bir deformasyon olmamasına rağmen biri kutuya tekme atıp göndermiş sanki..
    neyseki patlak falan yok..

4. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73
    yağsız sütle karıştırdım.. herhangi bir topaklanma yok ve karışımı oldukça iyi.. muhallebi tadına benzer bir tadı var.. daha önce twinlab, ultimate prostar, optimum, multipower kullandım.. karışım olarak hepsinden iyi, tat olarak twinlab ile kapışır..

5. CNB

CNB Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Tozun silme bir olcegi kac gr geliyor olceniniz var mi? Ben bir olcek iciyordum simdi dikkat ettim 40 yaziyor olcegin en ustunde.ve siz ne kadar iciyorsunuz gunde

6. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
  7. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Çikolata aromali complex ürününü kullanıyorum 700gr deneme amaçlı aldım. Tat olarak mükemmel değil. Ama içilmeyecek gibi de değil. Sütle gayet iyi söylediklerim su için geçerli. Fiyat çok iyi, ambalaj güzel, koku iyi denebilir, 1,5 ölçek bir porsiyon oluyormuş mesaj atıp sormuştum. Performansının ise şimdilik iyi olduğunu söyleyebilirim antrenman ağrılarımda azalma mevcut

8. CNB

CNB Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam sizin olcekte de en ustte 40 yaziyor mu ayni olcek mi acaba.bende ki urun whey instant

9. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73
    bende de 40 yazıyor.. mutfak terazisiyle ölçtüm 1 ölçek 20 gram aynen..

10. CNB

CNB Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Tamamdir hocam tesekkurler.siz dinlenme gunlerinde de kullaniyor musunuz urunu yoksa off gunlerde bi faydasi olmaz mi

11. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73
    kas gelişimi asıl dinlenme günlerinde olur, o nedenle ayrı gayrı yok..

12. Terminatörcük

Terminatörcük Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekniker
    Yer:
    İstanbul
    Bu biraz da spor geçmişine ve antrenman seviyene göre değişir. Ancak ortalama bir şahıs beslenmesine de dikkat ediyorsa off günlerde sabah ilk kalktığında aç karnına bir porsiyon antrenman günleri ise antrenmandan hemen sonra alabilir. Eğer bütçe uygunsa her sabah aç karnına artı ant sonrası alınması daha makbuldur

13. DKN

DKN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    2 aydır kullanıyorum 4 kutu almıştım. tek söyleyeceğim şey iyi ki yorumlara takılmayıp almışım. yok muhallabi tadı, yok topaklanma, yok yağı tuzu eksik bilmem ne.. onlara tavsiyem güzel bi pastaneye gidip kalitelisinden bi yaş pasta, ordan baklavacıya geçip 2 şöbiyet, 3 fıstıklı iki de dondurmalı kadayıf yiyip dönsünler evlerine. çok beğenerek kullandığınız marka ne ise bu da o

Barbell Training bunu beğendi.
  14. tunabey

tunabey Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    İhtiyacı olan arkadaşlara hesabımdan %15-20 daha ucuza temin edebilirim. Sağlıklı, sporlu günler... :)

15. leonidaas

leonidaas Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar kesinlikle markayı kötülemek için söylemiyorum aklıma geldi sadece.bu ürünün testleri yapılmış 100 gramında 70 gram protein varmış tamam eyvallah da ya o protein aşırı ucuz olan soya proteiniyse ?

16. Abaganus

Abaganus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar
    Oğlum 14 yaşında ve çok ciddi Kano sporu yapmakta. Yazları haftanın 6 günü tam gün , Kışın da haftanın 5 günü akşamları antreman yapmakta.Antremanın yarısı kano antemanı (2 saat) yarısı kuvvet çalışması (3 saat) geri kalan sürede Koşu . Beslenmesi konusunda titiz davranıyoruz. Protein,Yağ ve Karbonhidrat oranlarına dikkat ediyoruz. Fakat yaşıtları veya ağabeyleri Whey Protein ,Bcaa , Creatine ve Glutamin Tozları kullanmakta. Oğlum da bunlara özenmekte. Düşüncelerinizi öğrenebilir miyim.
    Sağlıkla kalın.

17. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Günlük kalori ihtiyacına göre bir beslenme planı izleyin, kalori takibi yapın mutlaka.Bir sporcu için en önemli nokta bu.

Bence oğlunuz için hepsi gereksiz, yazdığınız supp.lar bodybuilderlar için bile elzem değil. Belki creatine enerji seviyesinin arttırımında yardımcı olabilir.

18. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Oglunuzun sevkini kirmamak icin bu supplementlerin ne ise yaradigini ve neden elzem olmadigini kendinjz oncelikle ogrenmeniz gerektigini dusunuyorum.

Protein tozu gunluk protein miktarini karsilayamadigi taktirde kullanilabilir. O gun protein acisindan zayif yemek yemisse takviye yapabilir ama bu kadar hassas davranmaya gerek yok.

Bcaa, glutamin tozlari vs bunlar et urunleri icinde yer alan amino asitlerin disaridan takviye edilmesini sagliyor. Makrolarina dikkat ettiginize gore bunlari da kullanmasina gerek yok.

Kreatin uzun sure antreman yaptigi icin kreatin takviyesi kullanilabilir. Bunlar tavsiye edilen miktarlarda kullanildigi taktirde zarari olan seyler degil.

Eger profesyonel sporcu olmak istiyorsa diyetisyenden tavsiye almak, hormon vitamin vs seviyelerinin olculmesi icin testler yaptirmak, kano antronrune danismak gibi yontemler de izleyebilirsiniz.

Eger yabanci diliniz varsa www.examine.com dan bu supplementler hakkinda yayinlanmis.bilimsel.makaleleri okuyabilir veya www.agirsaglam.com un youtube kanalindan supplementler hakkindaki videolarini izleyip cocugunuzla.paylasabilirsiniz. bu arkadas yabanci dili olan bir muhendislik ogrencisi ve bu konularda turkiyedeki en objektif kaynak diyebiliriz.

Agirlik antremani konusunda da eger bunu kano sporuna takviye olmasi icin veya hobi olarak yapiyorsa gunde 3 saat fazla.

Kuvvet antremani konusunda da bilgi.verirseniz goruslerimizi paylasabiliriz.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

19. Abaganus

Abaganus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bilgilendirmeniz için teşekkürler
    Kuvvet Antremanı şu şekilde
    1200 m Koşu
    15 x
    Bench Row 35kg
    Bench Press 35 kg
    Power clean 15 kg
    Twisst 15kg
    Barfiks
    Mekik
    Ters mekik
    8 Tekrar
    Hareket arası 1 Dakkika Tur sonunda 5 Dakkika dinleneme.

20. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Antremani da normal. Aralarda 5dk dinlendigi icin uzun suruyor.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş