Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    :D yok daha neler bu konuda bile kaç kişi ürünleri labrotuvarlarda test edilmiş ve onaylı bir ürün zaten satışı bile olmazdı

KrAll5759 bunu beğendi.
  2. KrAll5759

KrAll5759 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Teşekkürler en yakın Zaman'da sipariş vereceğim size güveniyorum .

Sent from my iPhone using Tapatalk

mrthr35 bunu beğendi.
  3. Aurain

Aurain Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Ben güvenmiyorum açıkcası şirketin nasıl bir fabrikasyon sistemi var nasıl makinelerle neler kullandıklarını görmeden bu ürünü asla almam bir makalede okumuştum bu tip ucuz ürünlerde kansorejen madde varmış

Muscleous bunu beğendi.
  4. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    denemeden yorum yapmamak lazım ön yargı iyi değil
    fiyatının ucuz olması kötü olması gerektiğini göstermez
    protein tozları yurt dışında zaten çok pahalı ürünler değil bizim ülkemizde pahalı çünkü türk parasının değeri ölmüş durumda
    türkiyede imal edilen bir protein tozunun zaten bu fiyatta olması gerekmekte
    hardline a falan bakmayın resmen milleti söğüşlüyorlar hardline sanki yurt dışından ithal gelen bir ürünmüş gibi
    ithal gelen ürünlerle aynı fiyata satıyorlar bu dolandırıcılıktır
    bodymax diye bir türk supplement markası var fiyatları makul gitti gidiyorda falan alıyordum ben ilkten şüpheyle şaklaşmıştım ancak kullandıkça çok kaliteli olduğunu farkettim ve sürekli o protein tozunu kullandım daha önce optimum arnold iron whey ve san nutrition kullandım ancak hiç bir farkı yok onlardan
    yani denemek lazım

5. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    sen müşteri hizmetlerini ara bizzat şirketin sahibi seni üretim tesisinde gezdirir sadık beyde o güveni ben gördüm ki gidip gezenlerde var ürünleri defalarca test ettiren kullanıcılarda var. 300 tlye enayi gibi gidip whey alan birisi gelip karalamaya çalışır normal olarak onlarda haklı :p :D

6. FitnessBoss

FitnessBoss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  7. powerlifter_enes

powerlifter_enes Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Powerlifter, Boksör, Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben almayi dusunuyorum..

8. Aurain

Aurain Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Hahaha beni gezdirsene o zaman :D görelim bakalım nasıl bir üretim sistemi var sen alabilirsin tabi senin ihtiyacın var bu gibi tozlara ;)

9. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Spor hocan tabii ki bu urunu tavsiye etmeyecektir. Sebebi bu urun fiyati hocanın sana satmak isteyeceği urunden çok daha ucuz. Yani hocan genrise kadar kaliteli olmayan, içinde ne olduğu belli olmayan, 50-60 tl ye aldığı urunu sana 200-250 tl ye satmak istiyor. Elbette sana git 120 tl ye genrise al, o iyidir demeyecek.

Genrise içeriğinden emin olun arkadaşlar. Ben de dahil forumda birçok kişi özel olarak laboratuvarda tahlil yaptırdık. Resmi evraklar bu başlıkta mevcut. İsteyen incelesin. Boş bos cahil cahil konuşmasın. İçinde nişasta tespit edilen laboratuvar sonucunu bizim koyduğumuz gibi buraya koysun.

mrthr35 bunu beğendi.
  10. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    ara o kadar meraklıysan emin ol seni seve seve gezdirirler boş muhabbet yapma aldığımız sanki storeid arkadaş :D gir siteye ara sana yardımcı olmucaklarını söylerlerse hesabımı silerim.

11. KrAll5759

KrAll5759 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Sayın hocalarım @wrestler @mrthr35 teşekkür ediyorum sizlere sipariş geçiyorum şimdi

Sent from my iPhone using Tapatalk

wrestler bunu beğendi.
  12. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    kendi yerli ürünümüze bir sahip çıkmazsak kimse sahip çıkmaz o yüzden 300 tllik yurtdışından gelen yada türkiyede 250 tl olan ama yurtdışında kimsenin sallamadığı ürünleri almaya gerek yok izole olanı içince tek serviste 2,5 gr kreatin 2.1 gram glutamin 25 gr protein 70 servisi 160 tl bu değerlerde bir ürün yabancı değil türk firması var bir adet reklam manyağı 1400 grmı 230 tl 56 servis değerleri karşılaştırabilirsiniz isterseniz aynı gibi.

KrAll5759 bunu beğendi.
  13. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Tamam milliyetçilik yapalım ama işin gerçeğinde bu yetmez. İnsanlar öncelikli olarak aldığı urune güven duymalı, kalite görmeli, ekonomik olmalı... Bunlar varsa digerlerine karşı yerliyi tercih etmeliyiz.

Sadece yerli oluşuna takilirsak yaniliriz. Ne yani içine nişasta koysun. "Olsun yerli ne de olsa alalım" mı diyeceğiz. Adam yerli ayağına bizi mi kakalasin?

Ben şahsen genrise yi sadece yerli oluşu için onermiyorum. Bu saçmalık olurdu. Yerli olsunun yanında içeriği düzgün bir urun. Oldukça ekonomik. Bilmeyenler için, firma sahibi eczacı bir beyefendi. Bu firma sadece protein tozu gibi basit bir urun uretmiyor. Birçok özel formüller iceren bitkisel destek ürünleri üreten bir firma. İşte tüm bunlar için genrise gönül rahatlığıyla tüketilir.

Varsa bu sozlerimin karşısında içi dolu konuşacak yazsin buraya. Yok içinde nişasta var, yok çok ucuz bir bit yeniği var vs vs gibi basit, içi boş, kulaktan dolma, sallama şeyler yazıp kimse boş muhabbete girmesin lütfen artık. Çok sıktı gerçekten.

goodfellas9, Darkmoon53, KrAll5759 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  14. larrikin

larrikin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Dün itibariyle çileklisi elime ulaştı. Yine çok hızlı bir biçimde kargoya vermişler. Kargoya verdikleri kutu biraz dandikti ama ezilme vs. kesinlikle yoktu. Açtım ilk defa çileklisini denedim daha önce muzlusu vardı.
    Muzlusunda içimi biraz daha yoğunken muz tadı geliyordu. Çileklisinde ise çilek tadı varla yok arası hiçbir tat yok doğrusu fakat boğazdan zeytinyağı gibi geçiyor içimi çok kolay.
    İçtikten sonra boğazda daha önce deneyen varsa lor peynirli shake tadı bırakıyor. Özetle çikolatalıyıda denerim sonra hep çilekli alırım :) Ürün gayet güzel saçma sapan arkasında kanıt olmayan yorumlar yapmayın lütfen.
    Türk firmamıza destek çıkalım. Bu gidişle işini doğru yapan insanlar kalmayacak...

15. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Bu bahsettiğin dandik kutudan kastın ürünün ambalajı değil de, kargoya verdikleri koli galiba..

Bence bu bir ayrıntı ama bana gelen kolilerde de bu olay dikkatimi çekmişti. Farklı firmaların kolilerine sarmış göndermişlerdi. Yani bence üzerine genrise yazan özel bir koli olsa iyi olurdu. Evet bu ekstra bir maliyet ama yavaş yavaş çıtayı yükseltmeleri lazım. Bence yavaş yavaş genrise üzerindeki haksız olumsuz tepkilerin sayısı azalıyor ve insanlar gerçeği görmeye başlıyor. Bu trendi devam ettirmek adına bu konuyu halletmek faydalı olabilir. Hem koliler özel olacağı için boyutlar da ürünlere göre olacaktır. Bu belki kargo masrafında tasarruf sağlayacaktır, daha az iş gücü ve mesai gerektirecektir. Bilemiyorum...

Bir de şu bidonların üzerindeki etiket... Madem ayrıntılara girdik.. Etiket görseli ve kalitesi yükseltilebilir. Hardline örneği vereceğim... Kağıt değilde folyo gibi bir malzemeye basıyorlar. Renkler parlak. Mat değil.. Çok albenili duruyor. Açıkçası ambalaj ürüne duyulan güveni artırıyor.
    .

16. omer89

omer89 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Yahu Allah rizasi icin genrise kullanmayan bebeler yorum yapmasin. Yok nisasta varmis yok dandikmis. Sanki diger markalari ictiginizde hemen sisiyorsunuz. Ben 3 kutu tukettim makrolariniza dikkat ederseniz kesinlikle gelisirsiniz ve gelistim arkadaslar.

Üsluba dikkat ediniz!

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2016
  17. larrikin

larrikin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Aynen öyle kargoya verdikleri koliden bahsediyorum. Ürünün kendi kutusu gayet sağlam geldi kapağında 2 tanede koruması vardı.

18. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    2100 gr olanların etiketi güzel de 700 gr olan ufak kutuların etiketi eski 5 6 senelik etiket sanırım onlar biraz basit gibi duruyor ama 2100lük kutular çok daha estetik duruyor

19. çılgınjoe

çılgınjoe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar whey protein instant olandan almak istiyorum küçük bir araştırma yaptım içeriği ile ilgili.bcaa ı oluşturan isolosin losın valın değerlerine baktım Optımum gold la kıyasladığımda 4 defa fazla bcaa var bana pek inandırıcı gelmedı amıno asıt degerlerınden baktım optımum goldla kıyasladım acıklaya bılecek var mı bu durumu
    http://www.genriseshop.com/Whey-Protein-instant-2100g,PR-127.html
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Kasım 2016 ---
    birde ısolate complexın farkı ne içerigine baktımda öyle ahım şahım fark yok

20. Jacc0

Jacc0 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    1 sene olacak vay be :(

Sayfayı Paylaş