Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. WATZz

WATZz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    nem derken spora giderken shakerin içine koyup götürüyorum,
    Orda nemlendiğinden biraz daha çarkalıyorum , normal günlerde az çarkalasam bile direk suya karışıyor .

2. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Time mı şu özelden mesajla görüştüğümüz time mı ?

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Harbi özel mesajlarla muhatap olduğumuz adama bak, bebeymiş :D

Ciddiye alıp muhabbet ediyorduk 3 5 üye :D

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Fazla proteinin zararları bunlar hep :)

WATZz bunu beğendi.
  5. technical1967

technical1967 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Trabzon
    gerçek ismini bilmiyorum ama time'a haksızlık yaptığınızı düşünüyorum . bir zamanlar muhabbetinizin olduğu birisinin arkasından bu şekilde konuşmayı sizlere yakıştıramadım açıkçası . hele de uslubünüzü bu şekilde bozmanıza gerçekten üzüldüm .belki forumu takip eden başka birisi tıme a haksızlık yapıldığını düşünmüş üye olmuş ve firmaya karşı bu tarz şeyler yazıyordur . tıme'ın genrise whey proteini kafaya takıp ban yedikten sonra tekrar üye olup bu konunun altında tartışmaya devam edeceğini zannetmiyorum . kaldı ki genriseyi geliştirecek olan da bu tartışmalardan başka bir şey değil . ben de genrise kullanıyorum ve gelişmesini istiyorum . neden optimuma ya da diğer yabancı markalara kafa tutacak kalitede ve uygun fiyatta ürün üretebilecek bir türk firmamız olmasın ki ? neden genrise kendisine yöneltilen her soruya anında cevap verip muhalif sesleri susturmasın ki ? bunu neden yapmıyorlar mesela merak ediyorum . facebooktan sorulan sorulara çok hızlı bir şekilde cevap veriyorlar eyvallah . mesaj yolladığımız zaman da en kısa sürede cevap yazıyorlar ama bu tarz forumlarda da bir şekilde aktif olmaları ve takip etmeleri gerekiyor . forum üzerinden olmasa da facebook adreslerinden konuda geçen tartışmayla ilgili bilgileri kanıtları vs . şeyleri neden paylaşmasınlar ki ? adam sorbitol mikarını soruyorsa ben bir bildiği var diye düşünürüm yoksa bile merak etmiş ve sadık beyin samimiyetine güvenerek sormuştur derim . firma facebook adresinden şu kadar var kardeşim diye yanıtlasa ne olurdu yani ? ne için birbirinizin kalbini kırdığınızın farkında değilsiniz sanırım . ve çoğunuz kemale ermiş insanlarsınız . olgunlukla ve bilgi ile cevap vermenizi beklerdim .

hazır yazmaya başlamışken ne zamandır aklıma takılan bir sorunu da burda dile getireyim . genrisenin kendisine ait bir shaker'ı bile yok . çünkü genrise ikinci planda olduğunu kabul etmiş . nasıl olsa herkes bizden önce ordan veya burdan protein tozu alıyordu . oralardan shaker almışlardır şeklinde düşünüyorlar ve ikinci planda olduklarını kabul ediyorlar . genrise kendisine ait , piyasada çok yaygın olan shakerların haricinde yani rengini değiştirip üzerinde genrise yazan bir shaker çıkartsa ve şu ikinci firma olmaktan vazgeçip artık tepeye oynamaya başlasa firma adına yemin ediyorum ben gurur duyarım . kaldı ki shaker aynı zamanda spor salonlarında da ücretsiz reklam yapabilmelerini sağlayacak . ben salondaki arkadaşlarıma söylüyorum ama ne olur yani üzerinde genrise yazan bir shakerımız olsa ve insanlar merak edip gelip sorsalar ? ve ne olur genrise artık şu ikinci planda kalmaktan vazgeçip bir atak yapsa !
    bunlar benim samimi görüşlerimdir vesselam .

FatihSüleyman ve smtclkcn bunu beğendi.
  6. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    @technical1967 dartantan adli üyenin kendisinin TIME olduğunu itiraf ettiği mesaj icerigi sebebiyle silindi. Zaten 2. Üyelik sebebiyle dartanyan nicki banlandi.

Bunu belirtmek istedim. Cunku diger üyelerde Genrise aleyhine yazanların banlandigi algısı oluşabilir. Boyle bir durum kesinlikle yoktur. Kural disi davranislarin sahibi kim olursa olsun gereği yapılır.

technical1967 bunu beğendi.
  7. oviedo

oviedo Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Şimdi de shaker diyen olmuş. bu forumda bir çok kez yazdım, yazdığım bütün yazılar ise Genrise'ın pazarlama stratejileri ile ilgiliydi, çünkü uzmanlık alanım bu.
    Toz'un tadı benim için önemsiz, her türlü içerim. Çiğ yumurta da içtim, lor da içtim, yulaf da içtim, Genrise'ı her türlü içerim.
    Etkisini anlayamam, steroid değil bu, etkisini konuşmak tartışmak bile yersiz. Benim için önemli olan içerik, e lab. testlerini de hem Genrise hem de buradan arkadaşlar yayınladı, o konuda içim rahat.
    Shaker konusuna gelirsek; müşterilere shaker dağıtmak maliyettir, onun maliyetini de ana ürüne yedirir dağıtan markalar, 200 TL verdiğiniz için anlamazsınız bile. Burger King'in vs.nin parayla sattığı sosları düşünün, hepiniz nolacak bedava verse sos satılır mı diyorsunuz. Bir de bütün Dünyadaki Burger King zincirlerini ve bedava verilecek sos miktarını düşünün. Çok büyük bir maliyet çıkacaktır ortaya.
    Burada demem odur ki firmalar rekabetçi fiyatlarını korumak için bu tarz maliyetlerden kaçınırlar, kaçınmalıdırlar da. Genrise; sponsorluk, sosyal medya, promotion ürünleri( shaker), tanıtım gibi maliyetlerden kaçınıyorlar, çünkü biliyorlar ki bu sektörde onların var olmasını sağlayacak yegane kalem fiyat.
    BİM ile Migros'un pazarlama stratejileri farklıdır, bu da fiyatlara yansır, hitap edilen kitlede farklılık yaratır. Genrise ile Optimum gibi. Süslü spor salonlarına gidip Genrise içene zor rastlarsınız, halbuki bench aynı bench, protein aynı protein. Tek fark marka imajı farkı.
    Yaklaşık 6-7 yıldır protein tozu kullanıyorum, 6 yıl önce shaker verme olayı tek tük olurdu, yeni piyasaya giren hiç bir marka bunun maliyeti ile fiyatını yükseltmek istemezdi. Şimdi ise durum farklı; 200 TL bandını tüketicilere kabul ettirdi artık markalar, her türlü verir shakerını havlusunu bilmem nesini. Çünkü o 200 TL içinde 10 TL'si shaker 20 TL si pazarlama giderleri vs vs.

Taarruz bunu beğendi.
  8. WATZz

WATZz Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Haklısın ben her ay 200tl protein tozuna verdikten sonra yemek alıcak para kalmıyor .
    Genrise benim için büyük avantaj fiyat açısından . Shaker konusuna girmeye bile grk yk onu alamayan protein tozunu hiç alamaz.

Son düzenleme: 13 Aralık 2015
  9. technical1967

technical1967 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Trabzon
    ben hediye versinler demedimki shakerlarını yapsınlar sitelerinden satışa koysunlar . diğer ürünler gibi düşünün tutarsa devam ederler tutmazsa etmezler . şahsen ben 10-15 lira aralığında olursa alırım . bir kere alacağım bunu neticede hadi olsun 20 . konu genrise whey proteinden uzaklaşıyor ama k.bakmayın

10. burakfd6

burakfd6 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    herkese merhaba,
    3-4 aydır bu sitenın forumlarını takip ediıyorum faydalı şeyler de ogrendım bugun de üye oldum ,ama bu sitede en ilginç gelen genrise protein forumu oldu. açıkçası ismini ilk burda duydum.genelde supplementer.com dan alısverıs yaptığım için marka kısmında d ayok. bu marka yapılan tartışmanın 60 küsür sayfasını hepsını okumadım, türk markası olduğu için mi bu kadar tartışılıyor yoksa nutrade ve hardline forumları çok daha sakin ki bu fırmalar fıyatları ıthallerle nerydese aynı.tartışmanın ana konusu nedır onu anlayamadım:)

11. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Konu dışı, kaba üslup ve hakaret içeren mesajlar silinmiş, mesaj sahiplerine gerekli cezalar ve uyarılar verilmiştir.

Devam eden konu dışı mesajlara da aynı işlemler uygulanacaktır.

12. smtclkcn

smtclkcn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Tr ürünü ve piyasaya göre ucuz olunca çok tartışılmış ama çoğu tartışma bize faydası olacak tartışma değil malesef.

Keşke iceriğin durumu,yeni ürünler,satış pazarlaması gibi durumlara etki edebileceğimiz tartışmalar yapılsaydı ama milletçe böyle huyumuz yok tarafsız bir şekilde teste gönderilen ürün içeriğiyle aynı değerlerde çıkmasına rağmen trollükten vazgeçmiyoruz.

kdrklc54 ve hasanateş bunu beğendi.
  13. justlike_superstar

justlike_superstar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    evet ilk genrise'imi bugun aldım . aldıgım ürün whey protein izolat versiyonu. tadi ehh. yani ole cok kotu falan diyemem ama bi garip. cikolatalıymıs. kokusu cok guzel . bu arada daha onceden yabancı olup cidden kötü tadı olan protein shakeler icmistim. aldıgım versiyon bidonsuz direk paket versiyondu. acıkcası biraz süphe ile bu ise girissemde burda paylasılan testleri gorduk. gayet tatmin edici idi. bakalım onumuzdeki sürecte edindiğim izlenimleri gene yazacagım.

14. beyazcocuk

beyazcocuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Genrise whey protein isolat complex ürününü aldım. 10 gundur kullanıyorum. Çikolata aroması çok güzel. %100 elma suyu ile karıştırıp iciyorum. Tadı çok hosuma gidiyor.içtikçe icesim geliyor. Urun içeriği hosuma gitti. Fiyat ve içerik karşılaştırmasını bence cok uygun. Firma ile yaptığım telefon gorusmesinde şeker ve yağ oranını sordum. Aldığım cevap yağ oranı sıfır. Şeker orani karbonhidrat tan gelen şeker %1 den düşük. Tatlandiricidan gelen şeker 0.7 gr. Yanı toplam şeker %1.7 den düşük. Bence iyi bir oran. Tavsiye ederim.

technical1967 bunu beğendi.
  15. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Genrise normaliyle isolat ve isolat complex ürünleri arasında nası farklar var?? İçerikleri güçlendirilmiş galiba? 199 lira isolat complex ürün. Fiyatı çok fazla deil mi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

16. beyazcocuk

beyazcocuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Piyasada ki diğer isole proteinler 300 civarinda. Coplex olanında steroidal etkisi gösteren doğal bir bitki karışımı olduğu yazıyor. İçeriğinden bakıp ismini araştırabilirsiniz. Büyümeye etkisi olduğu soyleniyor

eediz bunu beğendi.
  17. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    yılbaşı kampanyası olcak mı ?

18. muscleboys

muscleboys Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Bende yaklasik 6 aydir kullaniyorum urunin kakaolusu vardi simdi muz aromalisini kullaniyorum tadini begendim oncekine gore bi sikintida olduğu nu dusunmuyorum urunde

19. FatihSüleyman

FatihSüleyman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    way out nutrition kullandınız mı whey protein tozu 190 TL havale ile 180 TL 57 servis 40 gramda 29,3 gram protein var sizce nasıl ? Genrise ile karşılaştırılınca ?

20. sametkayakli

sametkayakli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Istanbul, Turkey
    sanal kartı olan varmı

Sayfayı Paylaş