Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. Eugen Sandow

Eugen Sandow Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    suplemetler bütün sektörün ekmek kapısıdır ee bu sitedebu sektörden ekmek yediğine göre o veya bu ürünü ısrarala kötülerseniz banı yersiniz. kas obezi ilaç manyağı olmuş adamlar elerinde çikolatalı whey poz veriyor vs. komedi.

yani burda tartışmaya değmez sizin alacağınız vereceğiniz bişey yok. her türlü site sahibi kazanıyor parayı. çikolatalsı miss ohh enfes" veya kötü mötü diye burda kasmanıza video çekmenize gerek yok (zati görüldüğü gibi izinde vermezler).

Son düzenleme: 10 Aralık 2015
  2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Hosgeldin Time ;)

3. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Ban yeme sebebi trolluk. Yani dikkat çekmek icin asli astari olmayan seyler yazmak, kaynak belirtmeden üyelere yanlis bilgiler vermek...

Genriseduygu da banlandı. Cunku marka İsmi ile üyelik açılamaz. İsin özü markanin ne oldugu farketmez. Kurallar herkes, her marka içindir.

4. Eugen Sandow

Eugen Sandow Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    kaynak belirtmeden bu ürün şu ürün iyi demek güzel bişeymi peki?

burda binlerce ben içtimetkisini gördüm ben içtim etkisini görmedim tarı yorumlarla kaynıyor (herhangi bir marka ürün için) böyle bisaçmalık olabliyorda neden olumsuz yorum olmasın. ben onu bunu korumak içindemiyorum mantığınızı yazdım zaten suplement şirketleri en büyük ve tek reklam vereniniz.

dartanyan bunu beğendi.
  5. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Yorum ayrı birsey, kesin konuşmak ayrı.. Tad görecelidir ama mesela sorbitol cok kullanmışlar gibi bir şeyi iddia etmek tek basina yeterli degil. Bu bilgiye nasil vardığını belirtmek zorunda.

6. Eugen Sandow

Eugen Sandow Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    tartışmak vs gibi birsıkıntım yok boşa kortizol salgılamaylım gerilip yeni spor yapmışız :)))))). herneyse ben biraz genel konuştum o bu şu kişisel değil baya baya genelledim durumu.

yani "falanca wheyi kulandım etkisini gördüm" demek- "sorbitol çok kötü kaka bişi" demekten farksız. onu demeye getiriyorum.

wheyi içtim farkı gördüm demek bu sporla uğraşanları düpedüz kazıklamaktır.bunun bilimsel testini nasıl yapabilirbi insan yahu.bunlara da göz yumazdım mesela benm bir sitem olsaydı. (gerçi o zamanda aç kalırdım kimse reklam vermezdi bana oda ayrı konu tabi).belki yediğin 5-6yumrtadan gördün farkı(belkideğil büyük ihtimal öyle zaten wheyde yumrtaya destek olmuş ) nerden biliyosun wheydenmi patatestenmi fark oluşmuş.

7. dartanyan

dartanyan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaş almış şaşırdım bu genriseyi.Ömrü hayatımda ben nemli protein tozu ilk kez görüyorum ,bazı şeyler amatörce yapılıyor Türkiyede bu açık. Ayrıca fiyat avantajı yok her firma kargo ücreti almıyor Genrise alıyor 120 protein 10 lirada kargo 130 eder.Dün 160 liraya 80 ölçek ultimate aldım 170 liradan da optimum aldım kuponla büyük internet alisveriş sitelerini takip edin surekli kampanya oluyor.Biraz 20-30 liraya kıyın bence tanınmış kendini kanıtlamış markalara yönelin sağlık hafife alınmaz ,bu Genrise nin sağlıksız olduğu anlamına gelmiyor tabiki sadece güven meselesi .Nemli protein tozu sıkıntı bence 30 lira farkla ultimate aldım buda ayrı bir nokta !

Son düzenleme: 12 Aralık 2015
    eediz bunu beğendi.
  8. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Dartanyan katkı maddesi olmamasından ötürü o şekilde olduğu açıklaması yapılmıştı önceki mesajlarda.

Ekim ayından beri kullanıyorum ilk defa o zaman aldım.

Kesinlikle diğerlerinden fark yok önyargılı olmaya da gerek yok.

Tam 20 aydır spor yapıyorum vücudum gayet güzel, artık tecrübeliyim ilk zamanki halim yok, vücudumu kaybetmek de istemem te son iki aydır hiçbir olumsuzluk yok, gelişim devam etmekte.

Bence kullanmayan kişiler protein konularına mesaj atmamalı.

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. dartanyan

dartanyan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Fanatiklikten ziyade objektif yorum yapmak daha mantkılı.Dünyada en kaliteli markasından tut, orta halli markalarda dahil bu nemli protein olayı yok kullanmadığım marka kalmadı benim sen 20 aylık geçmiş ile neyi sorguluyorsun tuhaf ! Dünyadaki tüm markalar doğal degil katkı maddelidir ,Genrise dogaldır katkısızdır dersen saygı duyarım .Bu seferde iş Genrise ye düşer katkı maddesi kullanmadığını dünyadaki tek doğal protein tozu olduklarını ispatlamaları gerekir nemin nedeni budur diye ortaya koymaları gerekir .Bunu yaparlarsa da tebrik eder Genriseye başlarım.Bunun haricindeki şeyler firmanın iddiaları olarak havada kalacaktır

10. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Genrise benim kendi ürünüm değil, 20 aylık süre içerisinde izninle sorgulama hakkım olsun ki 3 ay spor yapmayanlar her tür yorumda bulunuyorlar.

Senin 10 yıl spor geçmişin olsa genrise kullanmayan biri olarak sen yorum yapma hakkına sahip olurken bırak kullanan biri olarak biz de yorum yapalım izninle.

Genrise kullanmayan biri bu yüzden yorum yapmamalı, tadını dahi bilmiyorsun, diğerlerine göre ne kadar tatsız olduğunu bilmiyorsun ki kullansan tadı kötü diye yorum bile yapabilirsin, ilk aldığım gün bunu yazmıştım burada.

Fanatiklik kullanmadığın ürün hakkında yorum yapıp başka bir markayı önermektir, kullandığım ürün hakkında yorum yapmam gayet normal bir durumdur.

Konuyu baştan itibaren okursan zaten açıklamalar var, oranlar test sonuçları vs.

Kullan kullanma ben niye genrise kullanmıyorsun demiyorum ki genrise kullanmadan yorum yapılmasını eleştiriyorum.

11. dartanyan

dartanyan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Nemli protein tozu Afrikada Zambiya Cumhuriyetinede gitsen yok dostum.Kullanmadan yapılacak en güzel yorum bu olsa gerek.Ayrıca yapılan testler sadece protein düzeyi içeriyor.Bu protein hangi teknoloji ile üretildi içinde hangi protein çeşitlerinden var bunlar önemli . Bir daha buraya mesaj yazmayacagım zaten arkadaş kullanıyor nemliydi hayrete düştüm yazmak istedim.Firmanın savunması da garip olmuş .En kaliteli tozlar dünya çapında katkı maddeli olduğundan onlar kuru ,biz katkı maddesi kullanmıyoruz ondan nemli (eğer böyle ise bu sporda çığır açacak Genrise dünya markası olur sanırım ) :) Neyse iyi forumlar

12. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Kullandığınız markaların hangi kaynaktan protein elde ettiğini vs gösteren belgeniz var sanırım.

Amerikan malı aldım üstünde 27 gram yazıyor, bakanlık test etmiş porsiyonda 20 gram içeriyor.

Afrika'da görülmedi belki ama Musclepharm casein protein ki inanılmaz etkili olmuştur bende o şekilde olan bir üründür. Açılış nedeniyle bir bayide 155 TLye almıştım ki 230 üstüne çıktı sonrasında fiyat.

Test etmedikleriniz de var sanırım. İyi forumlar.

oviedo bunu beğendi.
  13. dartanyan

dartanyan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Genelde optimum,weider,ultimate üçlüsünü kullanıyorum spora ilk başladığım yıllar nitrofull bile kullandım ve birçok marka kullandım.Senin söylediğin Dünyada milyonlarca kullanıcısı olan markaya güvenmeyin ,Genriseye güvenin demek oluyor.Nemli toz sıkıntıdır, aksini iddaa edecek yazsın.Başka hiçbir markada örneği yoktur.
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Aralık 2015 ---
    Bunun haricinde bana cevap hakkı doğacak şekilde yazı yazmayın lütfen .Eger dünyada Genrise den başka nemli toz gören yada kullanan varsa yazsın .Yada firma neden nemli olduğunu ispatlasın şundan dolayı demesin.Konu kapanmıştır

14. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Marka örneği verdim, đymatize da benzer şekildedir.

Ürünler içerisine katkı maddesi konur ki nemli olmasın benzer sorunlar olmasın diye, una bile katarlar, un normalde değirmenden çıkışta nemli olur. Ama paketlenirken katkı eklerler bizzat çalıştım biliyorum. O yüzden çuval un ve market unu farklı olur.

Protein tozunun nemli olması farklı, toz gibi uçuşmayıp nemli görüntü olması farklı şeylerdir.

Bir proteinin nemli görüntüsünün olması onun protein değerine etki etmez, o haliyle tartılır ve onun üzerinden ölçümler yapılır.

Syntha bile benzer şekildedir.

Optimum evet toz gibidir ancak çok tatlıdır, katkısı fazladır, dünyaca ünlü firma dedikleriniz tat konusuna aşırı dikkat ederler, tadından bile anlarsınız bunu, tat dediğiniz şey katkı oranıyla alakalı olur. Dünyaca ünlü mü evet, protein değeri o şekilde mi evet, katkısı var mı evet.

Dünyaca ünlü firmalar ürünlere at eti koyduklarını itiraf ediyor günümüzde. Dünyaca ünlü olmaları yaptıklarının doğru olduğunu ispatlamaz.

Genrise daha iyi demiyorum, genrise etki ediyor, işe yarıyor diyorum, siz nemli diyorsunuz.

Nemli görüntünün etki ve protein değerine ne etkisi var ya hu :D
    Hangi bilimsel veri bu.

Musclepharm đymatize synta bunlar da o şekilde ürünler. Onlar da mı işi bilmiyor.

oviedo bunu beğendi.
  15. dartanyan

dartanyan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Syntha kullandım yok öyle birşey bol kese sallama burada.Bilmeyen spora yeni başlamış insanları yanlış yönlendirmeyin.Zaten bu işin içinde olan insanlara anlatmama bile gerek yok .20 ayda ne çok supplement kullanmışsın sen öyle.Dymatize ve mp kullanan birileri çıkar elbet onlarda bizi bilgilendirir tarafsızca sen benden alıntı yapma dostum
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Aralık 2015 ---
    Bu forum dahi Genrise den para alıyor bu konunun burada yayınlanması için o yüzden tarafsız yorum bekliyorum(kim reklamcı kim kullanıcı güvenemez olduk )

16. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Hepsinin kutusu duruyor :D
    Gerek yok fotonu çek gönder, o kadar etkili ürünleri görelim, ondan sonra harbi biz bilmiyormuşuz diyelim, şu Weider, optimum kullanan, hepsini bilen arkadaşı hep beraber görelim. Nasıl etkisi olmuş, biz de senin tavsiyene uyalım. En kestirmesi bu.

17. dartanyan

dartanyan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Marka reklamcılarından uzak durun arkadaşlar ,dünyası steroid olmuş adamların eline tozları verip reklam yaptırıyorlar sonra bunun gibi beyinleri oluyor foto çek yolla senin muridin olalım diyorlar. Ben diyorum Genrise den başka nemli toz görmedim.Herkes yanlış genrise süper takılın durun

18. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Haha steroid :D :D :D sen steroid ve doğal vücut ayıramıyorsun :D :D :D

Bak benim foto profilde, istersen buraya da koyarım, gram steroid varsa senin bütün Weider tozlarını ben ısmarlayacağım yemeyip yedireceğim :D

O övdüğün tozlarla nasıl vücudun olmuş görelim. Bakalım nasıl işe yaramışlar öğrenelim.

O kadar konuştuğuna göre patlat bombayı. :D ben spora başladım üye oldum.

Genrise konusuna 2 ay önce mesaj attım ilk, steroid konularını okumam bile çünkü şampiyonaya katılmayacağım.

Bekliyorum Weider etkili fotoları.

19. dartanyan

dartanyan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    işte gençler bu arkadaş genrise sonucudur alin sizinde olsun 3-5 gram kasiniz :) genrise de işi biliyor ha :) Çok genrise yi savundun sen ben weider felan savunmuyorum o kadar. toz neden nemli dedim dünyada başka nemli toz yoktur .yoksa dunyada en iyi whey genrise mi ? Fabrika sahibi sensin sanki durmadan bir savunma şimdi geçmişi okudum kim genrise hakkında kötü yorum yapsa banlanmış olay açık :) Yorum diğer üyelerin kendini assan daha cevap vermem gerekli bilgiler bilinçsiz genç arkadaslara verildi okuyup değerlendirir onlar.iyi günler

Miktatiz bunu beğendi.
  20. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Hani Weider kullanıyorsun ya öyle diyorsun, işte biz genrise kullanıyoruz böyle oluyoruz.
    Weider kullanan akıl veren seni görelim diyelim ki harbi adam uçmuş :D

Hala bekliyorum, eminim diğer arkadaşlar da bekler :D

Sayfayı Paylaş