Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. Npanga

Npanga Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Firmadan bağımsız tüketicinin yaptırmış oldugu analiz ve ortaya çıkan protein yüzdesiyle ilgili veri varken(ki bu forumda yönetici yaptırdı bunu) kokuyu baz almak yanlış bence, sırf bunun yüzünden kullanmayı bırakmasaydı keşke, çok merak ediyorsa kendisi de analiz yaptırabilirdi masrafı neyse ödeyip.

kdrklc54 bunu beğendi.
  2. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Test sonuçları düşük protein değerini gösteriyor artırmalı yada tekrardan ithale dönmeli yoksa o sorbitol ve laktozla işi zor

Sent from my iPhone using Tapatalk

eediz bunu beğendi.
  3. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    %70 protein cikmadimi testlerde ?

4. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    hayır 67 çıktı arkadaşın test sonuçunda ondan diyorumya laktoz çok fazla bide sorbitol var onun miktarı zaten gizli ithal üretiçiler duymasın diye sır :D

5. justlike_superstar

justlike_superstar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Nerde bu test sonuclari. Ben hic bir yerde net bir protein test sonucu gormedim.

6. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    forumda vardı bende baktım senin için sayfa 50 den başladım ama bulamadım kaldırılmış olabilir kaldırıldıysa neden kaldırıldı merak ettim bende

7. justlike_superstar

justlike_superstar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadasinki diye bahsettiginiz ise tanidiginizin yaptigi farkli bir test mi ??

8. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Yok forumda bir arkadaş yapmıştı sonuç resmini koymuştu ama kaldırılmış bende anlamadım neden kaldırıldığını sormasanız anlamıcaktık sağolasın

9. justlike_superstar

justlike_superstar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    vay be cok garip...oranları hatırlıyomusun cok farklı mı cıkmıstı ???? oleyse muhtelen firma baskı yapmıs olabilir.

10. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    67 gr yazıyordu hatırladığım haklısın firma baskı yapmış olabilir

11. Taarruz

Taarruz Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    Konu içinde önceki yorumlarda ilk kullanım tecrübelerimi aktardım, tadından bekletince koku olmasına kadar. Koku oluyor, olmaz mı. Hatta yıkasam bile bazen o pis koku shaker ağzından burnuma geliyor kapağın çentiğinde mi nerede kalıyorsa artık.

12. kdrklc54

kdrklc54 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    sakarya
    Ben resmi farkli kaydettim resmi galerimde mevcut mail adresini gonderirsen sana gönderebilirim veya kim istiyorsa .. Time iyi sardin genrise neden ? :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

13. vveedi41

vveedi41 Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    ankara
    analiz sayfa 47'de.ondan öncesinde alo 174e şikayet etmiştim.onunda sonucu var gerilerde.daha gerilerde kendilerinin yaptırdığı test sonucu var.yerli wheye ne zaman geçmişler? tadı falan mı değişmiş? bi tuhaflık mı var? ben en son kampanyadan aldıklarımı kullanıyorum hala.

14. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    ben derdimi türkçe yazıyorum latinceyemi dönüştürüyor forum anlamadımki protein değerini yükselticek bide şu sorbitol olayına çözüm bulacak laktoz çok fazla gaz oluşuyor çır çır oluyoruz zaten ben artık kullanmıyorum Dymatize iso kullanıyorum içiyorum içiyorum ne çır çır nı gaz adamlar yapıyor ama genrisenin isolatını kullanıcam arkadaş alıcak içerim bir 60 gram 4 gün baktım sorun yok kullanırım ama whey ini aman benden uzak olsun.

15. kdrklc54

kdrklc54 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    sakarya
    Dymatize iso çok kaliteli protein imkanin varsa tabi ki onu kullan çokta memnun kalirsin .. isolate siprasi verdim daha dogurusu hediye ettim bi ark genrise wheyim bitmesine az kaldi bende isolate denemeyi dusunuyorum cfm yonteminle uretilmis daha saf protein ..genrise whey tutti frutti diyette isimi gordu benim aclik ve ani durumlarda cok iyi oldu bende oyle gaz yapmadi dikkatimi ceken kutunun dibindeyim suan aroma bitti sanki aroma tadi almiyorum mavi pigmentlerde suda yayilmiyor neden anlamadim ..

16. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    İthal malları şu özelliği var adamlar bu işi çözmüşler fabrikaları var şikayetler geldimi mutlak üretimi kontrol ediyorlardır milyar dolarlık sektör ellerinde adamlar ellerindeki whey yetmeyince belki çinden ürün bile alıyorlar ama bizim gibi en dandik wheyden değil mutlak firmanın her şeyini araştırıp ürünü kontrol edil öyle amerikaya sokuyorlardır bizde öylemi hatırlayın radyasyonlu çayları bize nasıl içirdiler ben içiyorum bak bişey oluyor mu ben türk mallarına artık güvenim kalmadı mutlak bir şeyleri çıkıyor o yüzden ben ithal alırım kafam rahat eder almanyaya gittinmi bizim gibi döner bulamazsın bizde çamlar açık dönerin üstü toz içinde kuru yemişler kaldırımda üstü açık gel şimdi bu ülkede sağlıklı ürün tüket biz kendimiz yapıyoruz her şeyi adamlar halktan korkuyor en ufak hatalarında millet affetmiyor birlik oluyor bizde var mı biraz menfaati olan iyimi kötümü düşünmeden savunuyor ürünü bem bunu kabullenmiyorum ya avrupalı gibi hakkımızı arıcaz yada bu düzen böyle devam eder arkadaş

17. kdrklc54

kdrklc54 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    sakarya
    Tabiki haklisin kardeş hakkimizi aricaz elestiricez bunlar gelişim için önemli adımlar.. ama simdi kaliteyi ucuza alman icine iyi gozlem ve arastirma yapmak gerek TR de isini iyi yapan insanlarimizda var malesef diğer yondede cok karamsar buldum seni gelismekte olan bi ülkeyiz hersey daha iyiye gidiyor ..Genrise hammadde konusunda isolete hollandadan getiriyor çinden değil ozellikle arayip kendim sordum.. tabi simdi almanya ile uretimde. bir olamayiz ciddi sekilde öndeler basli basina sektor ve gercekten kaliteli uretim yapiyorlar ... umudumuz genrise ve benzeri Türk firmalari kendi makine ve hammedde ile uretim yapmasi wheyde basarili isolate tam etkin degil ...hyrlisi

18. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Yok şimdi ben kesinlikle isolatına laf söylemiyorum çinden aldığınıda sanmıyorum ben whey konusundada bilerek bir şey yapıldığınıda düşünmüyorum biraz daha kalitelendirsin başka bişey demiyorum yoksa genrisenin isteyerek ürünün kötü yapıcağını aklımın ucundan geçirmiyorum o konuda sağlam firmadır ona eminim yoksa neden yabancı ürün alayım işim olmaz dediğim gibi isolatını denicem arkadaş alsın inşallah problem yaşamam ben isolatında daha az laktoz olduğunu daha fazla whey protein olduğunu düşündüğümden sıkıntı yaşamıcağımı düşünüyorum çok ürün tüketenlerde mide problemleri çıkıyor tek wheyde yok hayatımızda kreatine 10 gr alıyoruz her gün bcaa yumurta proteini yanımda sabahları 10 yumurta beyazı midede şaşırdı artık

19. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    @TIME açıkçası senin son mesajlarını okurken sasiriyorum. Cunku daha onceki mesajlarında yazdıklarına tamamen ters. Tamam insanların fikirleri elbette zamanla değişebilir. Ancak bu değişimi anlamak icin geçerli sebepler belirtmeli. Senin yazdiklarinsa üzerinde durmaya gerek bile duymayacagim kadar mantık disi ciddiye alınmayacak seyler. Bu sebeple genrise hakkinda yapmis olduğun elestirilerin objektif, adil, tarafsiz, samimi olmadığına inanıyorum hatta eminim diyebilirim.

Genrise ile ilgili yazdığım fiyat ve içerikle ilgili mesajlarim geri sayfalarda kaldı ve başlığa yeni katılan arkadaslar görmemiş olabilirler. Arkadaslar kendim tarim bakanlığı calisaniyim. Veteriner hekimim. Tarim bakanlığı lab larinda ürünü analiz ettirdim. Analizi yapan arkadasimdi. Genrise urun icerigi üzerinde beyan edildiği gibidir. Ve hala bu baslikta mevcuttur. Silmedim.Bu testi bu forumdan baska arkadaslar da yaptırmışlar. Onların da mesajları bu başlıkta mevcut. O analiz sonuçları da müspet. Lafa bakmayın, gerçek somut delillere bakin.

Genrise urun icerigi ve fiyatı bakımından yani fiyat/performans bakımından piyasadaki en makul, en alinasi üründür. Bunu bir kez daha gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

acemi öğrenci, Mert ., moothy ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  20. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    120 lira fiyatıylada hala fiyat performans sağlıyor mu sizce ?

Sayfayı Paylaş