Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    kalite sporcuların övdüğü kaç marka gördün sen.adamlar para veya sponsorluk almadan hangi markaya övgü yağdırmış bugüne dek.fenerbahçe atletizm takımının hiçbir araştırma yapmadan genrise ürünlerini kullanacağını sanmıyorum.

smtclkcn bunu beğendi.
  2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Vallahi laboratuvar sonuçlarına güvenmeyip "kalite" sporculara güvenen bir düşünceyi hayretle karşılıyorum.

Bu konuyla alakalı bir cevap yazmak istemiyorum.

Bol şanslar...

technical1967, guardbody ve smtclkcn bunu beğendi.
  3. nuhtekin

nuhtekin Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    ülkemizde o kadar yarışmacı ve kendini geliştirmiş sporcu larımız var bu sporcular kendi paralarıyla suplement alan kişiler bu kişilerin hiç biri bu markayı kullanmıyorlar ulkemizde çok suplement satan firma var bi kaç firma dışında hiç kimse satmıyor kalite her zaman kendini belli eder bana göre benim görüşüm budur sizlerin görüşlerinede saygı duyuyorum

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    tüm sayacağın sporcu isimleri için söylüyorum ki yalan diyen olursa buraya yazabilir;hiçbiri kar marjı düşük ürün satmaz ve kullanıyorum demez.en düşük kar marjları şu anda yerli paketleme yapılan hard lıne ve genrise markasında mevcut.toptan alım yapayım dediğinizde dahi size kalacak kar komik rakamlarla ifade ediliyor.birçoğu zaten kullandığını değil sattığını övüyor.başka türlü kendi masraflarını çıkaramazlar.

wrestler ve technical1967 bunu beğendi.
  5. nuhtekin

nuhtekin Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    ben avrupa ürünlerinde yerli ürünlerinde buraktıgı kar ları iyi biliyorum çünki suplement magazasında çalıştım bilgim gayer iyi o kadar ileri seviye sporcu gelip kendi paralarıyla avrupa ürün alıp kullanırlardı hiç biride yerli markayı tercih etmezler çünki yerli ürünlerimiz beş para etmez bunu ileri seviye sporcuların hepside biliyor genrisede bu ürünlerin içinde

6. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    peki neden yerli ürünler 5 para etmez? neden ''avrupa ürünler'' kalitelidir bilgin var mı? bizi bu konuda bilgilendirir misin? bu şekilde bir iddian varsa hammadde temin yerlerini, içeriklerini, üretim şekillerini biliyor olmalısın. Yoksa sadece ''ileri seviye sporcular'' bunları kullandıkları için mi ''avrupa ürünler iyidir'' sonucuna varıyorsun?

technical1967 ve Mehmetcankat bunu beğendi.
  7. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Bi ürünü kötülemek çok kolay hele Türk mallarını . Ben şansen Ankara daki üretim yerlerini görmeyi isterim. Önceden görüşüp izin alıp çünkü tesis temiz olmalı ve girip çıkması kolay değildir diye tahmin ediyorum . Forumdan bir grup oluşturup gidip yerinde ziyaret edip sorularımızı sorup belgelere bakabiliriz en kolayı bu olur ama 5 para etmez demeyin bende kullandım hepsi aynı %15-20 fark vardır beslenmeye takviye ürün bunlar steroid deilki

8. nuhtekin

nuhtekin Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    benim görüşüm beş para etmez senin görüşünde kaliteli olabilir ben kendi düşüncemi söyledim bmw de avrupa tofaş ta yerli her üretimde avrupa bizden kaliteli dünyanın bütün ülkelerinde avrupa ürünler tercih ediliyosa vardır bir sebebi burda siz istediginiz kadar ürünü övün ben ürün ile ilgili yorumlarım bunlardır bu ürünü lıp kullanmak isteyen arkadaşlara da şunu söylemek isterim çalıştıkları salonlarda ileri seviye sporcular dan fikir alıp almaya kalksınlar kendi başlarına bu ürünü almasınlar araştırıp tecrübe sahibi kişilerden fikir alsınlar benden bu kadar başkada ne bişey söylerim nede yazarım

9. eediz

eediz Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    28
    Bende ankaradayım ve bende görmek istiyorum üretim yerlerini açsınlar madem çok kaliteli avrupa ürünleri kadar. 5 para etmediğini bende düşünmüyorum. İşe yaramıyor demek 5 para etmez ama çok işe yaradığını da düşünmüyorum diğer ürünlere oranla.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmetcankat bunu beğendi.
  10. yazlıkcı

yazlıkcı Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ürünü kullanmadım o yüzden iyidir kötüdür bilemem Kullanmadan kesin konuşmak dogru olmazda Evet her malın bir ederi vardır ucuz yada pahalı 5 tlyede tişört vardır 200 tlyede
    Kiminin ekonomik durumu iyidir ürün alırken riske girmez paraya acımaz vpx alır weider alır
    Kimisi bütçesine uygun ekonomik ama etkili bir ürün almak ister Bu ürün hakkında yorum yapken fiyat ve etkisi baz alınmalı ona göre yorumlarda bulunmalı Şu 1 numara bunda o etki yok gibisinden konuşmakta almayı düşünenlere yardımcı olmaz

Mehmetcankat bunu beğendi.
  11. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Kusura bakmayın son mesajlardan anladigim su; bizim toplum olarak bu konuda daha çok mesafe almamız lazım. Herşeyden önce protein tozunun neyden uretildigini ogrenmemiz lazım. Ne olduğunu bilmemiz lazım. Su marka iyi bu marka kötü olaylarına daha sonra girilmesi lazım. Fikir sahibi olunmadigi bir madde hakkında su markaninki iyidir bu markaninki kotudur olayları çok boş kaçıyor.

Ondan sonra niye bu kadar pahalı diye yanalim duralım. Eşik olursak ustumuze basan çok olur.

mali67 ve technical1967 bunu beğendi.
  12. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Bence kendi malımız kalitesiz değil ama ülkemizde üretilen ürünler neden yurt dışından gelen ürünlerle aynı fiyatta satılıyor, hadi onların bahanesi hazır dolar üzerinden satın alınıyor,kargo,gümrük falan filan..
    Eee bizimkilerin bahanesi ne ülkemizden üretilmiş olan supplmentleri satmak için ?

13. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Son dönemlerde formülde vs. değişme mi var acaba ? uzun zamandır spora uzaktım (4.5 ay) tekrar başladım elimde 1 kutu açılmamış 1 kutunun ise yarısı var. Yakın zamanda kullanmayı düşünüyorum. Hiç bir ürün mucizevi değildir, hele ki protein etkisi en zor görülen desteklerden biridir. Ancak 2-3 ay sonra ölçümle kilo,yağ,ölçü vs. değerlerine bakarak sonuç alınıp alınmadığı anlaşılır. Fiyatının makul oluşu nedeniyle 4 kutu sipariş vermiştim geçen sene. İçme topaklanma konusunda sıkıntı yaşamadım, güzel bir diyetle de iyi sonuç aldım. (mucize değildir, düzgün beslenme ve sıkı disiplin ile takviye yapılmalıdır.)

technical1967 ve Mehmetcankat bunu beğendi.
  14. Mehmetcankat

Mehmetcankat Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Kesinlikle katılıyorum .
    Belki çok eski değilim bu sporfa hatta emekleme aşaması vücudumun ama 1,5 yıldır okuduğum makaleler yazılar yapılan testlerin hepsinde bu konudan bahsedilmiş.Destek ürünü hepsi belirli kimyasal içerik ve uyarıcılar hariç.
    Vücudun sentezlediği bir protein miktarı var test edile biliyor .
    Özetle nasıl yaşadığın nasıl antreman yaptığın beslenme düzenin hepsi bir araya geldiğinde protein tozu %10-15 fark ediodur

15. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    %10-15 mucizevi bir oran. Eğer öğünlerde yeteri kadar protein alınıyorsa protein tozunun gelişime katkısı 0 dır. Ha öğünlerde protein eksik alınıyor bu protein tozuyla tedarik edilmeye çalışılıyorsa, bu durumda tavuk göğsünün ya da yumurtanin etkisi ne kadarsa protein tozunun etkisi de o kadardır. İster weider marka olsun, ister genrise...

Ömer F., technical1967 ve Mehmetcankat bunu beğendi.
  16. yazlıkcı

yazlıkcı Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    tamam yerli malıdır ucuzdur verdigin paranın hakkınıda veriyordur ama protein tozlarının hepsi aynıdır mantıgını kesinlikle kabul etmiyorum
    gerek hammadde kalitesi gerek aminoasit profili ve formül yapısı itibarıyla her markanın ürünleri birbirinden farklıdır etkiside onun dogrultusunda farklı olacaktır
    weider ile genrise aynı ise biz boş yere 908 gr toza 219 tl veriyoruz bunu üretenlerde boşyere tesislerine araştırmalarına üretim tekniklerine dünyanın parasını yatırıyolar demektirki ben asla böyle olduguna inanmıyorum

eediz bunu beğendi.
  17. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Aynen dediğin gibi @yazlıkcı . 2100 gr ı 130 tl ye dururken, boş yere 900 gr lık toza 219 veriyorsun. weider senin bu konudaki bilgisizliğinden istifade ederek kusura bakma ama seni ve senin gibi düşünen milyonlarca kişiyi kazıklıyor. Sonra kazıklayarak kazandığı bu paralarla içlerinde mr olympiaların olduğu reklam filmleri çekiyor, afişleri basıyor. Bunları gören bilgisiz kişiler ''aa kaliteli sporcular weider kullanıyor. demek ki weider kaliteli'' diyor. Ve döngü böyle devam ediyor.

Mesela amino aist profilinden vs den bahsetmişsin. Ben genrisenin içerik analizini yaptırdım. İçinde kutu üzerinde yazdığı kadar protein olduğunu bu analizden öğrendim ve eminim. Peki sen? Sen sadece kutu üzerinde yazana ve 'kaliteli sporculara' ne kadar güvenilebilinirse o kadar güvenebilirsin. Daha fazla emin olamayacaksın. Belki sen de test yaptıracaksın ve içerik doğru çıkacak. Ama kat be kat daha fazla fiyata..

hercules13, Mehmetcankat, Mert . ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  18. smtclkcn

smtclkcn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Genrise satış sitesini yenilemiş sizce nasıl olmuş ?

19. beyazcocuk

beyazcocuk Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Neyse tartışmayı bırakın. Ürünleri kaliteli ve güzel. 2. İsolat complex bitmek üzere. Su indirimli alış için kart muhabbetini nasıl ayarlicaz. Kimsede kart var mi?

20. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    serving size kısmına bakmadan ürün alan biri baştan kazıklanmış demektir.markalar reklamlara ve diğer bilimum harcamalara ödeneği yaratmak için fazladan para isterler.birçok film çekimi yapıldı pro sporcular arenasında.hatta birkaç tanesinin mutfağında yapılan açıklamada markaya değil arkasında yazanlara bakarım açıklaması yapılıyordu.bugün piyasanın yarısı indirimli ürün adına yüzde ellisi karbonhidrat ürün satıyor.bir diğer söylemek istediğimde genrisenin yurtdışında analizi yapıldı ve yayınlandı.hadi adamlar sallıyor diyelim yurtdışı lab sonuçlarıdamı reklam amaçlı idi.protein tozu dediğin mucize değil.beklentin ne ki bi boka yaramaz diyebiliyorsun.1 sene sürekli kullansan ne olur.

Ömer F., technical1967 ve Mehmetcankat bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş