Genrise Whey Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 1 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Çok iyi

oy sayısı 148
    41,9%
  2. Orta karar

oy sayısı 144
    40,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 61
    17,3%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 291 üye.
  1. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Nitrofull de bile var bandaj ne alakası var yapamıyordur ondan öyle söylemiş wheyfix de bandajlı ithal değilki adam bildiğin fabrikasında yapıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Nitrofull bildiğim kadarıyla kendi fabrikasında imal ediyor. Bunun için yüklü bir miktar parayla makine aldıklarından bahsetmişti satış temsilcisi.

Aslında eski paket varken değiştirilsin, diğer markaların albenili ambalajları gibi olsun diyorduk. Ancak hakkını yemeyelim. Eski ambalajın kapağı çok iyiydi. Yanlış hatırlamıyorsam kendinden plastik tırtıklı bir şeriti vardı. O şeriti koparmadan kapak açılmıyordu. Maliyet artmadan mümkün mü bilmiyorum ama o tırtıklı şeritli kapak bu yeni bidona uyar mı? O kapağı bu ambalajda kullanmak mümkün mü? Eğer bu mümkünse bandaja gerek kalmaz.

Bu arada dün ürünü kullandım.

Topaklanma sorunu yok. Dağılması güzel. Tadı kakaolu değil gibi. Ben daha çok vanilya aroması varmış gibi algıladım. Vanilya tadını sevmem. Ama yine de tat konusunda kullanılabilir bir ürün. Daha da lezzetli formulasyon illaki bulunabilir. Bunun için firma yetkilileri elbette uğraşıyordur.

3. sharlon

sharlon Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Aslında benim de bahsettiğim wrestlerinde üstte bahsettiği tırtıklı şerit. Bandaj değil. Eski kutulara nazaran yenilerinin kapakları daha büyük olduğu için uyum sağlamıyor. Ve yurtdışından getirtmek oldukça maliyetliymiş.

wrestler bunu beğendi.
  4. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Hımm.. O zaman bandaj olabilir ya da olmalı..

Çünkü müşteriler bu bandaj olayına çok takıntılı. Bırakın olmamasını, hafif gevşek olsa şüpheye düşülüyor.

Firma sahibi müşterilerin bitmek bilmez isteklerinden dolayı sıkıntı çekebilir ama biz burada müşteri olarak isteklerimizi, uzun zamandır bu sporu yapan biri olarak da gözlemlerimizi iletmek durumundayız.

5. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    ben haftasonu çıkıcak 5 farklı aromayı merak ediyorum gerçekten tadları iyi olursa türkiyede en çeşitli aromaya sahip protein tozu olucak=)

6. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Bırak türkiyeyi dünyada yok ben neden avrupa 1 tane daha farklı aroma çıkarmaz derken 5 hatta 10 farklı aroma çok riskli bir iş helal olsun sadık beye. Gelsin hangi boyda çıkarırsa hemen 4 tane farklı aroma alıçam özellikle armutlu ve ananaslı çok merak ediyorum günde çıktımı diye kaç defa siteye bakıyorum :)

7. kaymaz88

kaymaz88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    4 kutu alınca indirim yapılıyodu 85 e geliyodu ama şuan kaldırmıslar kampanyayı

8. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Bence kampanya yapmalı özellikle bu yeni aromalarda hadi 85 olmasında 90 olsun ama yapmalı çünkü ben biliyorum çok arkadaşım merak ediyor artı solonlarda da satılacak bu ürün millete ulaşmalı reklam olur en azından Genrise artık bizim malımız yani ülkemisin malı olma yolunda koşuyor ben ve arkadaşlarım çok mutluyuz Sadık beyin biz sporcular için bu olanaklarını sağlamasına ve her zamanda arkasındayız ve kendisinede burda teşekkür ediyorum eskiden 3 yıl önce hadi yine her ay para dök bu ürünlere şimdi evlerimizde yedek paketlerimiz var Allah razı olsun işini doğru yaptığı sürece sonuna kadar arkasındayız sanki kendi malım gibide seviyorum bu hakikaten bizlerin beklediği bir duyguydu TÜRK malı...

9. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Dolar çok yükseldi. Zam için mecbur kalınmış olmalı. Zira diğer markaların protein tozlarına bakarsanız çoğu zam yapmış.

10. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Bence diğer malların yapması çok saçma zaten kârları yüksek genrise tabikide yapıcak fiyatları zaten uygundu ama ben biliyorum sadık bey düşünecektir bizleri tekrardan bir kampanya yapar.

11. sharlon

sharlon Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    beyler dolar 3 lirayı buldu. ben de esnafım o yüzden bugünkü şartlarda zam yapılmaması olanaksız. ancak doların ateşi düşünce eski fiyatlarına dönecektir. bu arada wresler, bu kapak makinesindeki dereceyi konuştum sadık beyle. regülatöre bağlı olan bu makinelerde yüksek voltaj kaynaklı ve tüm seriyi etkilemese de bir kaç kutuyu etkileyecek ısınma sorunu oluyormuş. o sorunda çözüldü çok şükür.

wrestler bunu beğendi.
  12. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.308
    Ödül Puanları:
    123
    Zam kotu olmus maalesef,150 kusurlere vurmus isolate,almam sahsen,uzuldum

13. wrestler

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Whey protein instant da bir zam görünmüyor. Tek kutu 110 tl idi yine aynı..

İsolate nin daha önceden fiyatını tam takip etmemiştim ama yanılmıyorsam onda da zam yok gibi...? Olsa bile 150 tl ye whey isolate başka nerede var arkadaşlar? Bırakın isolateyi konsantrenin en ucuzu 200 tl olmuş. Eğer içeriğine güveniyorsanız (hani 'bu fiyata genrise alacağıma üzerine 3-5 daha koyar o.n alırım' tarzı düşünenler gibi.. içinde whey olduğundan eminsen ha genrise ha on. fiyatı 20 tl bile az olsa ucuz olan neden alınmasın?) bu fiyatlara pahalı demeyin. Bu haksızlık olur.

Hem TR firması kazansın büyüsün deyip, hem de ucuzken bile niye zam yapıldı demek çelişki olur.

Öte taraftan söylediklerimi lütfen kimse yanlış anlamasın. Müşteriler de firma yetkilileri de.. Yarın bir gün genrise hak ettiği değere kavuştuğunda bunu fırsat bilip, avantajlı fiyat politikasından vazgeçerse bu tüketicinin gözünden kaçmaz. Anında cezalandırır. Çünkü bu sektörde yerli malın şu an için tek avantajı ekonomik oluşudur.

MrQmc ve TIME bunu beğendi.
  14. kaymaz88

kaymaz88 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    instant da zam yok ama 4 kutu 340tl kampanyası kalkmıs ben ona üzüldüm :)

TIME bunu beğendi.
  15. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    bence yeni meyve aromalılar gelince yapar gibime geliyor hemde herkese ulaşır 85 olmazında 4 kutuda alım 90 olsun ama yapsın sadık bey bir kampanya oda haklı ondan başka bu fiyatlara satan yok adam sanki millete whey içirecem diye söz vermiş gibi bizde zorluyoruz öğrençileri düşün sadık bey :D

16. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    1 isolati hangi yontemle yapiyorlar
    sicak islemdenmi geciyor, protein yapisi bozuluyormu hangi yontem derken cfm mi
    2 aspartam iceriyormu
    3 renklendirici iceriyormu

bunlar benim icin onemli

17. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Renklendirici içermiyor aspartam icermiyor whey üretim makinelerinde öyle bir sıkıntı olmaz jay cutler kendi adında cıkarttığı whey reklamını bu konuda yaptı ama whey oldığı yer öbür whey satan firmalarla aynı fabrika yani bunlar reklam olayları mesela türkiyede süt üreten bütün firmalar istesinler bu gün yaparlar bu işlemi kâr onlar için az yanaşmıyorlar zaten amacın whey protein tozu üretmekse o işlem için makinalar ayrı ama peynir altı tozu 26 gram proteinden 76 gram proteine kadar değerleri yükseltilebiliyor demek istediğim bu işe para yatıran bunuda araştırırmıştır heralde kimse parayı yoldan toplamıyor nerden baksan o alınan makine en az 1 milyon dolardır en kötüsü ufak olanları yani

Sent from my iPhone using Tapatalk

18. Thorm

Thorm Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba. Bayadır bi deniyim falan diyorum ama bir türlü emin olamıyorum. Aslında isolatı çok iyi yani 150 liraya 2100 gr iso whey gerçekten çok uygun fiyat. Fakat önyargımdan bir türlü kopamıyorum. Bakalım belki bir gün. :)

19. TIME

TIME Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    kullanabilirsin zaten 11 tane testti yapıldı bir hata bulsalardı şimdiye 30 yerde paylaşılmıştı hiç merak etme adam whey üretimine geçti kim ekmeği ile oynar yatırım yapar

20. Rebel20

Rebel20 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    yeni çıkan aromalarda fiyat farkı olmuş gençler ne diyosunuz?

Sayfayı Paylaş